واچ لیست زوم ارز

هشت ارز دیجیتالی که در سومین هفته ماه آگست باید زیر نظر بگیرید

واچ لیست سایت زوم ارز

سلام زوم ارزی عزیز، ما اومدیم دوباره با یک واچ لیست هفته امیدواریم که توانسته باشید از واچ لیست هفته های های گذشته سود مناسبی را کسب نمایید. و نقاط ورود و خروج مناسبی را بدست آورید .

سلام کریپتو

امروز نیز می خواهیم 3 ارز بسیار خوب دیگر را برای شما معرفی کنیم. در حال حاضر بیت کوین در محدوده قیمتی 47500 می باشد، و محدوده 49100 را در پیش رو خود دارد و باید دید با محدوده قیمتی 49000 دلار چه کار میکند پس برای ورود و خروج های خود به رمز ارز ها روند بیت کوین را زیر نظر داشته باشید.


ZEC/USDT

اولین ارزی را که به شما معرفی می کنم رمز ارز زی کش است، این ارز در ماه ها اینده ایونت های فاندامنتالی بسیار خوبی را دارد. اگر بخواهیم این ایونت ها را نام ببریم باید بگویم در تاریخ 9 شهریور ایونت بروزرسانی شبکه را پیش رو دارد. سپس در 24 شهریور راه اندازی نسخه جدید رمز ارز زی کش صورت میپذیرد، همچنین در تاریخ 9 مهر به روزرسانی ارز ZCASH با نام Halo ARC ارائه می‌شود و این به روزرسانی پنجمین مرحله از به روزرسانی این رمز ارز خواهد بود.

و اگر بخواهیم این ارز را از نظر فاندامنتال مورد بررسی قرار دهیم باید بگویم در تایم فریم هفتگی ماینگین متحرک 34 روزه هشدار های بسیار خوبی را برای هفته های آتی ربرای رمز ارز زی کش را می دهد همچنین یک واگرایی مثبت در تایم فریم هفتگی این ارز می باشد. پس حتما این ارز را برای هفته های اینده زیر نظر بگیرید و نقاط ورود و خروج مناسبی را از آن پیدا نمایید.

هشدار: اگر خط روند شما در تایم فریم روزانه شکسته شد. و روند اندکی نزولی شد اگر شما تریدر هستید و هلدر نمی باشید می توانید ارز را بفروشید و در قیمت های پایین تر خرید نمایید.

صرافی ایرانی کارت
تغییرات قیمتی ارز ZEC
تغییرات قیمتی ارز ZEC

SXP/USDT

دومین ارزی را که به شما معرفی می کنم ارز SXP  می باشد .این ارز نیز در روزهای گذشته رشد مناسبی داشته است، همچنین در تاریخ 8 مهر 10 میلیون واحد از رمز ارز SXP سوزانده خواهد شد.

از نطر فاندامنتال این رمز ارز یک روند صعودی را شکل داده است و مقاومت 0.2 فیبو را شکسته است. اما یک مقاومت در قیمت 4 دلار را دارد. شما می توانید از این ارز در تایم فریم کوچکتر نقطه ورود مناسب را پیدا نمایید اما در صورتی که خط روندی که در شکل کشیده شده است شکسته شود می توانید این ارز را در قیمت های پایین تر خریداری نمایید.

تغییرات قیمتی ارز SXP
تغییرات قیمتی ارز SXP

COMP/USDT

یکی دیگر از ارز های دیجیتال که از نظر فاندامنتال بسیار مناسب برای هلد کردن است ارز دیجیتال کامپوند می باشد و در حال حاضر این ارز می تواند نقاط ورود و خروج مناسبی را به مشا دهد . البته چند روز است کهاین ارز در حال رشد قیمتی می باشد به همین دلیل اگر امروز می خواهید این ارز را برای خرید انتخاب نمایید حتما حد ضرر برای خود در نظر بگیرید .

در حال حاضر این ارز درگیر یک مقاومت سنگین می باشد. اما اگر بتواند این مقاومت را با حجم بالا خرید شکست دهد می تواند عدد های بسیار بالاتری را مشاهده نماید.

تذکر : مراقب خط روند کشیده شده در شکل زیر باشید و در صورت شکست کامل این خط روند رمز ارز خود را بفروشید و در قیمت های پایین تر خریداری نمایید.

تغییرات قیمتی ارز comp
تغییرات قیمتی ارز comp

واچ لیست سایت کوین تلگراف

بیت کوین با چالش سختی از سوی خرس ها در نزدیکی مرز 48 هزار دلار مواجه شد و بنظر می‌رسد که فروشندگان قصد خالی کردن جایگاه خود را ندارند.

خالق مدل قیمت بیت کوین PlanB گفت اگر بیت کوین بتواند ماه آگست را بالاتر از 47 هزار دلار تمام کند ممکن است بیت کوین بتواند تا پایان سال میلادی حتی سطح قیمتی 135 هزار دلار را نیز لمس کند.

با وجود رکود جزئنی، پذیرش نهادی بیت کوین همچنان در حال افزایش است و گزارشات مربوط به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان می‌دهد که چهار شرکت مدیریت سرمایه سهام صندوق بیت کوین تراست شرکت گری اسکیل را خریداری کرده‌اند.

یک نظرسنجی که از 42 هزار نفر در 27 کشور جهان توسط وبسایت Finder صورت گرفت نشان داد که میزان پذیرش رمز ارز ها در آسیا بالاتر از سایر ناحیه های کره خاکی است و در این نظرسنجی 41 درصد از مردم کشور ویتنام و 30 درصد از مردم هند و اندونزی به دنبال خرید بیت کوین هستند و یا از قبل آن را خریداری کرده‌اند.

در مقایسه با همتایان آسیایی خود، فقط 8 و 9 درصد از مردم انگلستان و ایالات متحده به دنبال پذیرش بیت کوین هستند.

با توجه به این مقدمه با ما همراه باشید تا نمودار 5 ارز دیجیتالی که در هفته پیش رو مستعد رشد قیمت هستند را بررسی کنیم.


BTC/USDT

بیت کوین در 14 آگست از خط مقاومت الگوی صعودی عقب نشینی کرد و این موضوع نشان دهنده این است که خرس ها هنوز تسلیم نشده و به شدت از این خط مقاومت دفاع می‌کنند.

تغییرات قیمتی ارز btc
تغییرات قیمتی ارز btc

جفت ارز BTC/USDT اکنون می‌تواند به خط حمایت خود سقوط کند و در آن سطح قیمتی خریداران زیادی را جذب کند و اگر قیمت حتی از این سطح نیز پایین بیاید، گاو ها مجدداً تلاش خواهند کرد تا روند صعودی را از سر بگیرند و شکست و بستن قیمت بیت کوین بالای 48 هزار دلار تمامی چشم انداز های نزولی را باطل کرده و در های افزایش قیمت بیت کوین تا 53 هزار دلار و پس از آن 60 هزار دلار را باز می‌کند.

بیشتر بخوانید:  8 ارز دیجیتالی که در هفته پایانی آگست باید زیر نظر بگیرید

میانگین متحرک بالا و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه مثبت نشان می‌دهد که گاو ها تحت کنترل هستند.

بر خلاف این فرض، اگر خرس ها بتوانند قیمت را به سطوح پایین تر برسانند و قیمت به میانگین متحرک 20 روزه یعنی 42682 دلار برسد و اگر قیمت از این سطح هم پایین تر بیاید، گاو ها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا روند صعودی را از سر بگیرند.

اما اگر قیمت به میانگین متحرک 20 روزه برسد، ممکن است این جفت ارز حتی تا میانگین متحرک 50 روزه یعنی 37176 دلار نیز سقوط کند.


ETC/USDT

رمز ارز اتریوم کلاسیک در 13 آگست از مقاومت بسیار مهم 63.56 دلار عبور کرد و روند صعودی جدید این رمز ارز آغاز شده و هدف این روند رسیدن به سطح قیمتی 94.91 دلار است.

تغییرات قیمتی ارز ETC
تغییرات قیمتی ارز ETC

معمولاً پس از شکسته شدن یک الگو، قیمت کاهش می‎‌یابد و قیمت سطح شکست رو دوباره آزمایش خواهد کرد و در صورت رخ دادن چنین موضوعی این جفت ارز می‌تواند سطح 63.56 دلار را طی چند روز آینده دوباره آزمایش کند و اگر گاو ها بتوانند در این سطح قیمتی به خوبی از قیمت حمایت کنند این جفت ارز می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

افزایش میانگین متحرک 20 روزه یعنی 57 دلار و حضور RSI در منقطه خرید بیش از حد نشان می‌دهد که گاو ها برتری دارند و اگر قیمت به زیر 63.56 دلار برسد این جفت ارز می‌تواند حتی تا میانگین متحرک 20 روزه نزول کند.

بازگشت قوی از میانگین متحرک 20 روزه نشان می‌دهد که احساسات صعودی دست نخورده باقی مانده است و پس از آن خریداران یکبار دیگر تلاش خواهند کرد تا مجدداً روند صعودی را از سر بگیرند و اگر خرس ها قیمت را به میانگین متحرک 20 روزه برسانند این چشم انداز مثبت نفی خواهد شد و این اتفاق می‌تواند منجر به کاهش قیمت این رمز ارز شده و ETC به میانگین متحرک 50 روزه یعنی 51 دلار خواهد رسید.


LUNA/USDT

توکن LUNA طی چند روز گذشته وارد یک کانال صعودی شده و شکست و بستن بالای خط روند نزولی نشان دهنده شروع یک روند صعودی جدید است.

تغییرات قیمتی ارز LUNA
تغییرات قیمتی ارز LUNA

خرس ها طی چهار روز گذشته از مقاومت مهم 18 دلار به خوبی دفاع کردند و اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد و یا از خط حمایت خارج شود، گاو ها یکبار دیگر تلاش خواهند کرد تا جفت ارز LUNA/USDT را به بالای 18 دلار برسانند و اگر موفق به انجام چنین کاری شوند در قدم بعدی قیمت را به بالای 19.54 دلار خواهند فرستاد و پس از آن قیمت به 22 دلار خواهد رسید.

از طرف دیگر اگر قیمت به زیر کانال و میانگین متحرک 20 روزه یعنی 14 دلار برسد، این موضوع نشان دهنده این است که حرکت صعودی تضعیف شده است.


KLAY/USDT

رمز ارز کلیتن در 14 آگست از مقاومت 1.81 دلار عبور کرد اما گاو ها نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند و ثبت کندل قرمز طی دو روز گذشته نشان می‌دهد که خرس ها بشدت از این مقاومت مهم دفاع می‌کنند.

تغییرات قیمتی ارز KLAY
تغییرات قیمتی ارز KLAY

تجمع شدید چند روز گذشته شاخص RSI را به عمق منطقه خرید بیش از حد کشانده است که این موضوع نشان دهنده احتمال اصلاح جزئی یا تجمیع طی چند روز آتی است و هرگونه کاهش قیمت و رسیدن به سطح قیمتی 1.60 دلار می‌تواند حتی قیمت را به 1.40 دلار برساند.

اگر قیمت به هر دو حمایت کاهش یابد، گاو ها یکبار دیگر تلاش خواهند کرد تا از سطح قیمتی 1.81 دلار صعود کنند و شکست و بستن بالاتر از این سطح قیمت یک الگوی Rounding Bottom را تکمیل خواهد کرد و هدف این الگو 2.90 دلار خواهد بود.

اگر قیمت پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک 20 روزه یعنی 1.32 دلار برسد، این چشم انداز مثبت باطل شده و خرس ها حتی می‌توانند قیمت را به میانگین متحرک 50 روزه یعنی 1.07 دلار برسانند.


AXS/USDT

توکن بومی Axie Infinity که با نام AXS فعالیت می‌کند در چند هفته گذشته روند صعودی خوبی را پشت سر گذاشته و در تاریخ 11 آگست به بالاتریم سطح خود یعنی 77.48 دلار رسیده است.

تغییرات قیمتی ارز AXS
تغییرات قیمتی ارز AXS

جفت ارز AXS/USDT در سطح قیمتی 63 دلار دچار اصلاح قیمت شد و البته پس از آن دچار افزایش قیمت شد ولی اگر خرس ها بتوانند مجدداً قیمت را اصلاح کنند و دوباره قیمت به 63 دلار برسد آنها قادر خواهند بود که این جفت ارز را به میانگین متحرک 20 روزه یعنی 51 دلار برسانند.

بنابراین، گاو ها دوباره به احتمال زیاد در این سطح قیمتی دست به خرید گسترده خواهند زد و بازگشت قوی از این سطح نشان می‌دهد که احساسات بازار مثبت است و معامله گران در حال خرید در کف قیمتی هستند و گاو ها پس از آن دوباره تلاش خواهند کرد تا روند صعودی را از سر بگیرند.

شکست و بستن بالای سطح 77.48 دلار می‌تواند مسیر احتمالی تا 91 دلار و پس از آن رسیدن به 100 دلار را هموار خواهد کرد و متناوباً اگر قیمت به زیر میانگین متحرک 20 روزه برسد این موضوع بیانگر اصلاح قیمت عمیق تری خواهد بود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا