کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ویوز Waves

معرفی بهترین کیف پول های ویوز Waves

بهترین کیف پول ویوز waves، اگر یکی از کاربران فعال در حوزه ارز های دیجیتال داشته باشید، قطعاً می دانید که پیدا نمودن یک کیف پول مناسب برای برخی از رمز ارز ها مشکل است. به همین منظور ما در این مقاله نیز به حل این مشکل پرداخته ایم. شما می توانید در این مقاله با کیف پول های ارز دیجیتال Waves آشنا شوید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اگر برای بار اول است نام این ارز را می شنوید و با آن آشنا نیستید، شما می توانید با جستجوی نام این ارز در سایت زوم ارز به صورت کامل با آن آشنا شوید. ما در این باره یک مقاله کامل و جامع در سایت منتشر کرده ایم. ضمناً در صورتی که برای شما سؤالی پیش آمد می توانید سؤال خود را در انتهای این مقاله مطرح کنید.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال ویوز Waves

انواع کیف پول های ارز دیجیتال Waves
انواع کیف پول های ارز دیجیتال Waves

در حال حاضر، کیف پول های مختلفی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی، یکی از کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم را انتخاب و از آن استفاده کنید. اگر قصد خرید کیف پول سخت افزاری را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً از یک مکان معتبر اقدام به خرید کیف پول مورد نظر کنید. در صورتی که نتوانستید فروشگاه معتبری در اینترنت برای خرید پیدا کنید بهتر است این کار را به صورت حضوری انجام دهید.

کوین کده

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که بهترین کیف پول ارز دیجیتال Waves چه کیف پولی است؟ این سؤال توسط بسیاری از کاربران از ما پرسیده می شود. ما نیز در جواب به آن ها می گوییم که بهتر است با توجه به مزایا و معایب و همچنین برخی از ویژگی ها یک کیف پول، مناسب ترین را انتخاب کنید. ما در انتهای توضیحات هر کیف پول مزایا و معایب آن را به صورت کامل توضیح داده ایم. در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی های مناسب ترین کیف پول آشنا شوید.


ویژگی های بهترین کیف پول ویوز

ویژگی های بهترین کیف پول
ویژگی های بهترین کیف پول

یک کیف پول مناسب ویژگی های مختلفی دارد. ما در این قسمت از مقاله تنها به چند ویژگی اشاره خواهیم کرد. در صورتی که کیف پول مورد نظر یکی از کیف پول های فوق را پشتیبانی نمی کند، این موضوع به این معنی نیست که آن کیف پول مناسب نمی باشد و امکان دارد آن ویژگی توسط یک ویژگی دیگر تأمین شده باشد.

برای مثال اگر مطلع باشید، کیف پول تراست از ویژگی امنیتی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند اما امنیت این کیف پول مناسب است و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. 5 ویژگی مناسب ترین کیف پول عبارت اند از:

 1. کیف پول باید از امنیت مناسبی پشتیبانی کند و همچنین امنیت آن پایدار باشد.
 2. بهتر است کیف پول مورد نظرتان از امکانات مختلفی برای بی نیاز سازی کاربر پشتیبانی کند. برای مثال یکی از این ویژگی ها می تواند پشتیبانی از صرافی داخلی باشد.
 3. کیف پول بهتر است از ویژگی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی کند. زمانی که یک کیف پول از این امکان پشتیبانی می کند، با فعال‌سازی آن امنیت چندین پله افزایش می یابد.
 4. اینکه یک کیف پول به صورت مدام به روز شود و این موضوع همیشگی باشد مهم است. سعی کنید کیف پول شما به صورت همیشگی به روز باشد تا مشکلی برای کیف پول و همچنین سرمایه شما پیش نیاید.
 5. رابط کاربری مناسب از دیگر ویژگی های مهمی است که یک کیف پول باید از آن پشتیبانی کند. برخی از افراد به دلیل رابط کاربری غیر مناسب با یک اشتباه سرمایه شان از دست داده اند. بهتر است برای جلوگیری از این مشکل و مشکلات مربوطه حتماً کیف پول انتخابی شما رابط کاربری مناسبی داشته باشد.

معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال ویوز waves

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال Waves را به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر هم اکنون دنبال کیف پول های این ارز رفته اید اما نتیجه ای حاصل نشد، حتماً این مقاله را تا انتها بخوانید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust
کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

زمانی که نام تراست ولت را می شنوید، احتمالاً یا از آن در حال استفاده هستید و یا اینکه حداقل چند باری نام این کیف پول را شنیده اید. شما می توانید در این کیف پول معروف و محبوب رمز ارز های مختلفی را ذخیره سازی کنید. تراست ولت یک کیف پول کاملاً رایگان است و برای دانلود و همچنین نصب آن نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

این کیف پول خوشبختانه امنیت مناسبی دارد ولی متأسفانه از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. ناگفته نماند که این موضوع نمی تواند باعث این شود که بگوییم این کیف پول امنیت مناسبی ندارد چراکه وجود ویژگی تایید هویت دو عاملی تنها چندین پله امنیت شما را افزایش می دهد. در صورتی که بتوانید مسائل امنیتی را به خوبی رعایت کنید دیگر نیازی به این امکان برای شما وجود نخواهد داشت.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل یا Safepal

کیف پول سیف پل از دیگر کیف پول های نرم افزاری است که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. خوشبختانه کار با این کیف پول آسان است و اگر کاربر مبتدی نیز باشید می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این کیف پول در حال حاضر در بین برخی از کاربران ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و تنها دلیل آن استفاده از صرافی داخلی بایننس است. اگر قصد دارید تا در این باره اطلاعات مناسبی کسب کنید پیشنهاد می کنیم که همین حالا به سراغ مقاله اختصاصی کیف پول سیف پل بروید و آن را مطالعه کنید.

خوشبختانه کیف پول Safepal امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. این کیف پول نیز همانند تراست ولت از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند اما باید بگوییم که با این وجود امنیت مناسبی دارد. در ادامه برای آشنایی با مزایا و معایب این کیف پول همراه ما باشید.

مزایا:

 • استفاده رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز ها و توکن های مختلف
 • پشتیبانی امکانات گوناگون
 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب و پایدار

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری گواردا یا Guarda

کیف پول نرم افزاری گواردا یا Guarda
کیف پول نرم افزاری گواردا یا Guarda

کیف پول گواردا از دیگر کیف پول های نرم افزاری است که شما می توانید جز ذخیره ارز دیجیتال Waves رمز ارز های دیگری را نیز ذخیره سازی کنید. شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی و یا کامپیوتری استفاده کنید. این کیف پول به راحتی و همچنین رایگان قابل نصب بر روی سیستم عامل های گفته شده می باشد.

رابط کاربری این کیف پول به قدری آسان است که افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. کیف پول Guarda تقریباً قدیمی است چراکه در سال 2017 وارد بازار شد و کار خود را در صنعت ذخیره ارز های دیجیتال آغاز کرد. نصب و راه اندازی این کیف پول بسیار آسان است. در صورتی که در هنگام راه اندازی این کیف پول با مشکل رو به رو شدید می توانید با مراجعه به مقاله اختصاصی این کیف پول به راحتی متوجه راه حل مشکل خود شوید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول نکسو Nexo

مزایا:

 • رابط کاربری آسان
 • استفاده کاملاً رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • پشتیبانی از استکینگ برخی از ارز های دیجیتال

معایب:

 • کارمزد بخش صرافی این کیف پول کمی بالا است.
 • این کیف پول از رمز ارز ها و همچنین توکن های نسبتاً کمی پشتیبانی می کند.
 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

کیف پول اتمیک از دیگر کیف پول های دیجیتال نرم افزاری می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره ارز های دیجیتال مختلف و همچنین رمز ارز ویوز استفاده کنید. این کیف پول قابل نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری می باشد. همچنین رابط کاربری این کیف پول نیز آسان است. اگر به دنبال یک کیف پول با رابط کاربری مناسب هستید، اتمیک ولت می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.

کیف پول اتمیک در سال 2017 توسط Konstantin Gladych تولید و سپس روانه بازار شد. خوشبختانه امنیت کیف پول اتمیک مناسب است. اگر قصد دارید از این کیف پول استفاده کنید، می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در کیف پول اتمیک ذخیره سازی کنید. در ادامه همراه ما باشید تا کمی با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از صرافی داخلی

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری اکسودوس یا Exodus

کیف پول نرم افزاری اکسودوس یا Exodus
کیف پول نرم افزاری اکسودوس یا Exodus

کیف پول اکسودوس جزء 5 کیف پول برتری است که از رابط کاربری مناسبی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی در این کیف پول رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. لازم به ذکر است که این کیف پول امنیت مناسبی دارد و شما می توانید به راحتی رمز ارز های خود را با اطمینان در این کیف پول ذخیره سازی کنید.

شما می توانید از کیف پول اکسودوس در سیستم عامل هایی همانند ویندوز Windows و مک Mac و اندروید Android و ای او اس IOS استفاده کنید. متأسفانه با وجود امنیت مناسب، کیف پول اکسودوس از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با مزایا و معایب کیف پول اکسودوس آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های متفاوت

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معرفی کیف پول های سخت افزاری Waves

اگر قصد دارید ارز دیجیتال Waves را در کیف پول های سخت افزاری ذخیره سازی کنید، حتماً این قسمت از مقاله را مطالعه کنید چراکه ما در این قسمت به صورت کامل کیف پول های سخت افزاری این ارز دیجیتال را معرفی خواهیم کرد.

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول Trezor T جدید ترین محصول کمپانی ترزور در دسته بندی کیف پول ها می باشد. شما می توانید از این کیف پول به راحتی استفاده کنید. لازم به ذکر است که کیف پول سخت افزاری Trezor T امنیت مناسبی و پایداری دارد همچنین این کیف پول از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید با فعال‌سازی تایید هویت دو عاملی امنیت کیف پول خود را چندین پله افزایش دهید.

اگر به فکر رابط کاربری این کیف پول هستید باید بگوییم که نرم افزار کیف پول سخت افزاری Trezor T رابط کاربری مناسبی دارد. فرقی ندارد که شما کاربر حرفه ای هستید یا مبتدی چراکه می توانید به راحتی با این کیف پول رمز ارز های خود را ذخیره و یا ارسال کنید.

ناگفته نماند که شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های کامپیوتری همانند ویندوز یا Windows و مک یا Mac و همچنین سیستم عامل های موبایلی همانند اندروید یا Android، ای او اس یا IOS استفاده کنید. اگر به دنبال دانستن مزایا و معایب این کیف پول هستید ادامه مقاله را نیز مطالعه کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب:

 • قیمت کیف پول Trezor T کمی گران است.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این محصول نیز، جدیدترین کیف پول کمپانی فرانسوی لجر می باشد. شما می توانید در کیف پول لجر نانو ایکس به راحتی رمز ارز و همچنین توکن های مختلفی را ذخیره سازی کنید. این کیف پول از ویژگی تایید هویت دو عاملی برای امنیت بیشتر پشتیبانی می کند. شما می توانید با فعال‌سازی این گزینه به راحتی امنیت خود را چندین پله افزایش دهید. لازم به ذکر است که کیف پول Ledger Nano X امنیت مناسبی نیز دارد و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید.

این کیف پول و برخی از کیف پول های سخت افزاری از امکانات مشابهی پشتیبانی می کنند. برای مثال صرافی داخلی یکی از امکاناتی است که شما می توانید از آن استفاده کنید. معمولاً اکثر افراد از این امکان در کیف پول ها استفاده می کنند چراکه کار در معاملات کمی راحت تر می شود. برای مثال اگر قصد معامله فوری یک ارز دیجیتال را داشته باشید، دیگر نیازی به انتقال پول به یک صرافی نیست چراکه می توانید از همان کیف پول معامله خود را انجام دهید و تنها نیاز است کمی بیشتر از حالت معمولی کارمزد پرداخت کنید که در این صورت برایتان مقدار کارمزد نمایش داده می شود و در صورتی که مایل نبودید می توانید از انجام تراکنش صرف نظر کنید. در ادامه کمی درباره مزایا و معایب این کیف پول خواهیم گفت که بتوانید در انتخاب از آن ها استفاده کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از امکانات مختلف (همانند صرافی و تایید هویت دو عاملی)
 • ظاهر جذاب و دلنشین و قابل حمل
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • کمی قیمت این کیف پول گران است.

نگاهی اجمالی به کیف پول های ویوز

نگاهی اجمالی به کیف پول های Waves
نگاهی اجمالی به کیف پول های Waves
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 Trust نرم افزاری موبایل
2 Safepal نرم افزاری موبایل
3 Guarda نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Atomic نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
6 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
7 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول ویوز Waves

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول ویوز Waves
نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول ویوز Waves

سخن آخر درباره ی کیف پول های ویوز Waves

اگر قصد دارید تا درباره هر کیف پول اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا درباره آن ها بیشتر بدانید، می توانید به راحتی با جستجوی نام کیف پول مورد نظر به مقاله اختصاصی آن کیف پول مراجعه کنید. با انجام این کار می توانید راحت تر کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کنید چراکه اطلاعات بیشتری از آن دارید. اگر سؤالی داشتید و نتوانستید پاسخ سؤال خود را در مقاله جستجو کنید، می توانید در قسمت کامنت های این مقاله، از ما سؤال خود را بپرسید.

ممنون که تا پایان مقاله “کیف پول های ویوز Waves ” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا