اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تیر آخر بروزرسانی های اتریوم

تیر آخر بروزرسانی های اتریوم

به گزارش زوم ارز، به روزرسانی مورد انتظار شبکه اتریوم که این رمز ارز را به یک دارایی با الگوریتم گواه اثبات سهام خالص تبدیل می‌کند در حال آماده شدن برای انتشار است و به تازگی نامی جدید دریافت کرده و تیم اتریوم آن را بلاتریکس نامیدند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شایان ذکر است که بدانید بلاتریکس سومین ستاره بزرگ صورت فلکی شکارچی است.

بلاتریکس نام جدید بروزرسانی قبلی Merge است که برای ادغام با بیکان چین طراحی شده بود که از پروتکل گواه اثبات سهام به جای پروتکل منسوخ گواه اثبات کار استفاده می‌کند قرار گرفته است.

کوین کده

چندی است که الگوریتم گواه اثبات کار بخاطر مصرف انرژی بالا مورد انتقاد شدید هم طرفداران و هم مخلفان کریپتو واقع شده است.

بروزرسانی بلاتریکس زنجیره اتریوم را به پروتکل اثبات سهام کامل منتقل می‌کند که استخراج کنندگان را از عملکرد شبکه حذف می‌کند و اعتبارسنجی ها اکنون برای تأیید تراکنش ها، پاداش های مشترک قبلی را دریافت می‌نمایند.

انتشار این بروزرسانی برای سه ماهه اول تا دوم سال 2022 برنامه ریزی شده و در حال حاضر بیکان چین بطور جداگانه از شبکه اصلی کار می‌کند.

همانطور که بیانیه این بروزرسانی بیان می‌کند، بلاتریکس به روزرسانی ای هست که اتریوم را دوستدار محیط زیست می‌کند و همچنین به شبکه اجازه می‌دهد تا به مقیاس پذیری، امنیت و پایداری کامل که اهداف اصلی چشم انداز اتریوم 2.0 است دست یابد.

بیشتر بخوانید:  مدارک جدید سازمان بورس آمریکا علیه بنیان گذار ریپل

توسعه دهندگان خاطرنشان می‌کنند که انتقال بین شبکه های گواه اثبات سهام و گواه اثبات کار بسیار پیچیده است و این بدان معناست که آنها باید ویژگی هایی را که قبلا در مورد راه اندازی آنها بحث شده بود همچون برداشتن پاداش های شرطبندی را به تعویق بیاندازند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا