اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همزمان با رشد شیبا، 775 میلیارد توکن به دست نهنگ رسید

همزمان با رشد شیبا، 775 میلیارد توکن به دست نهنگ رسید

به گزارش زوم ارز، به دنبال لیست شدن شیبا اینو در رابین هود، قیمت این توکن 20 درصد رشد کرد. قدرت خرید هنگفت از سوی نهنگ‌ها باعث قدرت بخشیدن به این روند شد. بنا به داده‌های WhaleStats، این نهنگ به طور خاص 20 میلیون دلار معادل این توکن را خریداری کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دوازدهمین نهنگ بزرگ در شبکه‌ی اتریوم 775 میلیارد توکن خریداری کرده است، که این خرید یکی از بزرگترین خریدهای شیبا اینو طی چند روز اخیر به شمار می‌رود. این نهنگ به بقیه‌ی نهنگ‌هایی پیوست که پیش از لیست شدن رابین هود، به سمت خرید شیبا هجوم بردند.

پیش‌تر، بزرگترین نهنگ روی شبکه‌ی اتریوم، کسی که تعدادی رکورد شکن از توکن‌های شیبا اینو را نگهداری می‌کند، تعدادی متوسط از این توکن را، معادل 6 میلیون دلار، خریداری کرد. علاوه بر نهنگی موسوم به Light، تریدرها و سرمایه گذاران بزرگ دیگر به شدت در حال خرید این توکن، پیش از لیست شدن آن، بوده‌اند.

کوین کده

به احتمال قوی، نهنگ‌ها اطلاعاتی از افراد داخلی پیرامون لیست شدن این توکن داشته‌اند و در نتیجه، برای کسب سود، به سمت این میم کوین هجوم برده‌اند.

در حالی که چنین افزایش قیمت محسوسی، خبری خوب برای این توکن به شمار می‌رود، این میم کوین تغییر قیمت چشم گیری از خود نشان نداده است. اما برخلاف افزایش قیمت محسوس، افزایش 20 درصدی احتمالا برای بازگشت قیمت بلند مدتی، که بیشتر سرمایه گذاران انتظار دارند، کافی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:  وضعیت افتضاح دو میم کوین برتر بازار

این افزایش قیمت، به سختی برای افتی که طی دو هفته‌ی اخیر رخ داد، کافی است. به لطف پامپ، شیبا اینو به بخش بالایی محدوده‌ای که در شروع ماه مارچ شل گرفته بود، رسید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا