اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

با ریکاوری بازار، میلیاردها توکن شیبا اینو در دستان نهنگ قرار گرفت

با ریکاوری بازار، میلیاردها توکن شیبا اینو در دستان نهنگ قرار گرفت

به گزارش زوم ارز، به دنبال ریکاوری مختصر 5 درصدی قیمت شیبا اینو در بازار، یک نهنگ ناشناس 271 میلیارد توکن از این میم کوین، معادل بیش از 6 میلیون دلار، خریداری کرد. این خرید، اولین خرید بزرگ شیبا اینو طی چند روز اخیر نیست؛ چرا که طی این مدت، 500 کیف پول برتر اتریوم، میلیاردها توکن از این رمز ارز خریداری کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در نقطه‌ای معین، مجموع ارزش دلاری شیبا اینو به بیشترین مقدار در شبکه‌ی اتریوم رسید، و از رقیب خود، توکن FTX برای بار دیگر پیشی گرفت. اما به دلیل عملکرد منفی قیمت در بازار، شیبا اینو برتری خود را از دست داد و حال در جایگاه دوم قرار دارد.

در حالی که یک فرد عادی به احتمال زیاد از خرید و حتی معامله‌ی این دارایی خودداری می‌کند، نهنگ‌ها و صاحبان کیف پول های بزرگ طرز فکری متفاوت دارند، و به احتمال بسیار در حال ذخیره سازی این دارایی، به جای باز کردن پوزیشن‌های جدید، هستند.

کوین کده

همانطور که سرویس ردیابی WhaleStats اشاره کرد، بزرگترین آدرس‌های اتریوم که توکن‌های اضافی شیبا اینو خریداری می‌کنند، از پیش مقداری معین از این توکن‌ها را دارا هستند، و صرفا در حال پایین آوردن پوزیشن متوسط خود هستند.

بیشتر بخوانید:  واکنش CZ به اخبار تحقیقات CTFC

با پایین آوردن پوزیشن متوسط خود، سرمایه‌گذاران می‌توانند از رشدهای بلند مدت و کوتاه مدت در بازار سود کسب کنند. از آنجایی که ارز‌هایی چون شیبا اینو معمولا در برخی مواقع چند صد، یا حتی چند هزار، درصد رشد را تجربه می‌کنند، نهنگ‌ها هولد کردن آن‌ها را به ترید کردن ترجیح می‌دهند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا