اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها در حال فعالیت در کف قیمتی

salamcrypto

سه ساعت پیش مقدار بسیار زیادی 15909 واحد بیت کوین از صرافی بزرگ بیت فینکس خارج شد.

فقط یک دهم از این مبلغ به یک کیف پول گرم منتقل شد و مابقی همگی به یک کیف پول دیجیتال ناشناخته منتقل شد.
مقدار زیادی بیت کوین حدود سه ساعت پیش از صرافی بیت فینکس خارج شد و کالین وو، روزنامه نگار چینی جزئیاتی را به این خبر اضافه کرده که به شرح زیر است.
وی اظهار داشت که حدود 2000 واحد بیت کوین با ارزشی معادل بیش از 80 میلیون دلار به کیف پول گرم بیت فینکس منتقل شده است و بقیه ی بیت کوین ها به یک کیف پول دیجیتال که مالک آن ناشناس است منتقل شده اند.
این خرید احتمالاً متعلق به یک فرد یا یک موسسه مالی بسیار بزرگ بوده است که پس از سقوط پادشاه ارز های دیجیتال به زیر 40 هزار دلار و رسیدن به کف قیمتی، خریداری کرده است.
بر خلاف نهنگی که بیت کوین را از بیت فینکس خریداری کرد، نمودار ارائه شده توسط لکس موسکوفسکی از موسکوف کپیتال نشان داد که مبلغ سرسام آور حدودا یک میلیارد دلار در عرض فقط یک ساعت به صرافی ها واریز شده است.
این جریان ورودی برابر با میزان جریان ورودی صرافی ها در مارچ 2020 بود، در آن زمان پنجشنبه سیاه رخ داد و بیت کوین فقط در 24 ساعت 50 درصد از ارزش خود را از دست داد و به زیر 4 هزار دلار رسید.
پس از اینکه ایلان ماسک مدیرعامل تسلا توییت بحث برانگیز خود را در مورد آلودگی های زیست محیطی و سازگار نبودن بیت کوین با محیط زیست ارسال کرد، با واکنش گسترده جامعه ی بیت کوین مواجه شد و باعث شد بیت کوین سقوط شدید قیمتی را تجربه کند.
نظر شما در مورد فعالیت نهنگ ها چیست؟

بیشتر بخوانید:  مشکل بورس با ارز های دیجیتال رفع نمی‌شود

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا