اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها به دنبال فروش شیبا اینو هستند

نهنگ ها به دنبال فروش شیبا اینو هستند

به گزارش زوم ارز، اصلاحات در بازار ارز های دیجیتال را نهنگ ها و معامله گران خرد دست در دست هم رقم می‌زنند و در صورت کاهش قیمت 5 الی 10 درصدی، دارایی دیجیتال خود را به فروش می‌رسانند و به اصطلاح رمز ارز های خود را تنها می‌گذارند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به گزارش ارائه شده از سوی WhaleStat، هم اکنون و در زمان نگارش این خبر، 18 درصد از کل شیبا اینو های موجود در اختیار هزار آدرس برتر اتریوم است و در حال حاضر این رقم تقریباً 4 درصد کاهش و در مجموع به 18 درصد رسیده است.

نهنگ ها نیز تغییر جهت معاملاتی ایجاد کرده و هم اکنون تمرکز خود را بر روی آلت کوین هایی مثل چین لینک و یا توکن بیت پاندا قرار داده‌اند و در ریزش اخیر ارز های دیجیتال، بیش از 7 درصد از وجوه نهنگ ها به فروش رفت که رقم بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

کوین کده

محبوب ترین توکن در بین نهنگ ها در حال حاضر رمز ارز ELON است که بیشترین قدرت خرید را در 24 ساعت گذشته دریافت کرده است.

نهنگ های اتریوم علاوه بر اینکه به شیبا اینو علاقه‌مند هستند اما علاقه زیادی به توکن CRO نیز در بین آنها دیده می‌شود و پس از آن دو رمز ارز تتر و اتریوم قرار داشت و پس از آنها توکن GALA قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید:  بر روی ریال دیجیتال سرمایه گذاری کنید!

در زمان نگارش این خبر شیبا اینو در سطح قیمت 0.00004362 دلار دارد و کاهش قیمتی 0.2 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر حدوداً 50 درصد با اوج قیمت خود فاصله دارد.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره این حرکت نهنگ ها چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا