صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جنب و جوش نهنگ ها در کف قیمت

نمودار ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل داده ها یعنی کریپتوکوانت نشان می‌دهد که در اوایل امروز فقط در مدت ده دقیقه 527459 واحد اتر از صرافی بایننس خارج شده است و فقط موسسات مالی یا نهنگ ها قادر به همچین خرید عظیمی هستند.
آیا موسسات در حال خرید در کف قیمتی هستند؟

سلام کریپتو
حجم اتر خارج شده از صرافی بایننس

همانطور که در نمودار ارائه شده توسط کریپتوکوانت نشان داده شد، ارزش کل این اتر های خریداری شده از صرافی بایننس برابر با حدوداً 1.5 میلیارد دلار بود.
در زمان نگارش این خبر پادشاه آلت کوین ها ارزشی در حدود 2700 دلار دارد و شبانه روز اخیر حدوداً 4.2 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.
این سطح قیمتی اتر هنوز 37 درصد با اوج قیمت این ارز دیجیتال که 15 روز قبل ثبت کرده بود فاصله دارد و این مقدار اتر خریداری شده یا مربوط به موسسات است که در حال خرید در کف قیمتی هستند و یا مربوط به یک نهنگ است.
شخصی در کامنت های این پست کریپتوکوانت نوشت که نهنگ های در حال آماده شدن برای حرکت اتریوم به پروتکل PoS هستند و او اشاره کرد که ممکن است این مقدار اتر به زودی در قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 قفل شوند.
رکورد جدید اتر های قفل شده در قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0
چند ساعت پیش، گلس نود نموداری را منتشر کرد که نشان می‌دهد میزان اتر قفل شده در قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 به بالاترین سطح خود رسیده و رکورد جدیدی را ثبت کرده است، در حال حاضر 4944034 واحد اتر در این قرارداد قفل شده اند که ارزشی بیش از 14 میلیارد دلار دارند.
همچنین داده های ارائه شده توسط تیم گلس نود نشان می‌دهد که تعداد کیف پول هایی که بیش از 1000 واحد اتر در اختیار دارند به پایین سطح خود در 4 سال اخیر یعنی 6349 کیف پول رسیده است.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: سختی شبکه بیت کوین نزدیک به اوج خود

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

صرافی کوینکده

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا