اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جنب و جوش نهنگ های اتریوم

جنب و جوش نهنگ های اتریوم

به گزارش زوم ارز و بنا به داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی سرویس ردیاب بازار ارز های دیجیتال یعنی Whale Alert، طی بیست و چهار ساعت گذشته بازیکنان بزرگ این بازار که به اصطلاح نهنگ نام دارند مقادیر زیادی از اتریوم معادل 251261 واحد از این رمز ارز را منتقل کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این مقدار اتریوم معادل مبلغ سرسام آور 761 میلیون دلار فیات است.

بزرگترین انتقال حدوداً 10 ساعت پیش صورت گرفت و طی آن بیش از 95 هزار واحد اتریوم به ارزش بیش از 322 میلیون دلار جا به جا شد.

کوین کده

دومین و سومین انتقال بزرگ معادل به ترتیب 30 هزار واحد اتریوم و 18600 واحد اتریوم بین کیف پول های ناشناس بودند.

اتریوم در روز جمعه در سطح قیمت پایین 3145 دلار قرار داشت و در اوایل امروز موفق شد به سطح قیمت 3663 دلار صعود کند که البته پس از آن دچار مقدار بسیار اندکی اصلاح قیمت شد و حتی به 3356 دلار نیز رسید ولی پس از آن دچار مقداری افزایش قیمت شد و هم اکنون در سطح قیمت 3412 دلار قرار دارد و با این حال این حجم از افزایش قیمت برای جبران آن مقدار از اصلاح قیمت کافی نبوده و این رمز ارز طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 2.5 درصدی تجربه کرده و روز خوبی نداشته است.

بیشتر بخوانید:  افزایش قیمت خوشحال کننده بیت کوین

بیت کوین طی شبانه روز اخیر در وضعیت خوبی قرار نداشته و 1.2 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده و به همین خاطر سایر رمز ارز ها نیز دچار کاهش قیمت شدند و در بین 10 ارز برتر بازار همگی دچار کاهش قیمت شدند و فقط رمز ارز سولانا توانست دچار افزایش قیمت شود و این رمز ارز با 10.2 درصد افزایش قیمت هم اکنون در سطح قیمت 162 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا