اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتقال نیم میلیارد ریپل از FTX توسط نهنگ‌ها

انتقال نیم میلیارد ریپل از FTX توسط نهنگ‌ها

به گزارش زوم ارز، ربات ردیابی Whale Alert چند انتقال بزرگ از توکن‌های XRP که طی 24 ساعت گذشته انجام شده، شناسایی کرده است. این تراکنش‌ها مجموعا به بیش از نیم میلیارد کوین می‌رسند. بزرگترین تراکنش‌های انجام شده طی این مدت، هرکدام به 120 میلیون توکن می‌رسند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی از این تراکنش‌های 120 میلیونی، از صرافی FTX منتقل شدند.

پلتفرم یاد شده، که بزرگترین انتقال‌های رمز ارز را ردیابی می‌کند، 9 تراکنش حجیم از ریپل، که بین صرافی‌های رمز ارز، یا از آن‌ها به سوی کیف پول‌های ناشناس، انجام شده است، را شناسایی کرد.

کوین کده

در مجموع 120 میلیون ریپل از صرافی FTX به یک آدرس، که توسط Whale Alert به عنوان ناشناس علامت گذاری شده است، ارسال شد. همان تعداد کوین، به شکل داخلی، در صرافی کره‌ای بیت هامپ انتقال یافت.

بقیه‌ی تراکنش‌ها در محدوده‌ی 40 میلیون تا 50 میلیون توکن متغیر بودند. این ردیاب، 5 تراکنش 50 میلیونی و 2 تراکنش حدود 40 میلیونی از ریپل، که توسط پلتفرم‌های تریدینگ همچون بایننس، بیتسو، بیتترکس، بیتگو و… انجام شدند، شناسایی کرد.

همانطور که پیش‌تر توسط U.today پوشش داده شد، گروه SBI Motor Japan امکان پرداخت با دو رمز ارز برجسته، یعنی بیت کوین و ریپل، را برای مشتریان فراهم آورده است.

بیشتر بخوانید:  نصب بیش از 20000 ATM بیت کوین در یک سال

پرداخت‌های رمز ارز توسط یک شرکت فرعی دیگر از گروه SBI، یعنی پلتفرم معاملات رمز ارز SBI VC Trade، تنظیم و انجام خواهند شد. SBI Motor Japan در ناحیه‌ی آفریقای جنوبی فعالیت داشته و بر گسترش در آن منطقه تمرکز دارد.

در زمان نگارش این خبر، ریپل با رشد 2.3 درصدی طی شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 0.43 دلار مبادله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا