اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها بیت کوین را از چنگ سرمایه گذاران خرد در آوردند

تیم تحلیلی سانتیمنت با انتشار توییتی مدعی شد که نهنگ های بیت کوین طی سه ماه گذشته تعداد بیت کوین های خود را افزایش دادند و اکنون نیمی از تمام بیت کوین های موجود را در اختیار دارند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

توییت سانتیمنت که در اوایل امروز منتشر شد نشان می‌دهد تعداد کیف پول هایی که بین 100 الی 10 هزار واحد بیت کوین در اختیار داشتند طی 90 روز گذشته 90 هزار واحد بیت کوین را دارایی های خود اضافه کردند.

این مبلغ معادل بیش از 3.5 میلیارد دلار است.

کوین کده

به طور کلی، این آدرس ها طی هفت هفته گذشته تعداد بیت کوین های در اختیار خود را افزایش دادند و حالا نهنگ های بیت کوین 9.11 میلیون واحد از مجموع حدوداً 18 میلیون واحد بیت کوین موجود را در اختیار دارند.

پیش از این نیز ما گزارش دادیم که دارندگان کوچکتر بیت کوین یعنی کیف پول هایی که بیت 100 الی 1000 واحد بیت کوین در اختیار دارند نیز بیت کوین بیشتری در این بازار نزولی خریداری کردند.

بنا به داده های سانتیمنت که تا 8 ژوئن را نشان می‌دهند، این خرید ها تقریباً طی یک ماه انجام شده اند.

نگهنگ ها حتی قصد فروش اتر های خود را نیز ندارند

سپس تیم سانتیمنت اشاره کرد که نهنگ ها اطمینان کامل نسبت به بیت کوین و سرمایه گذاری در آن دارند و علاوه بر این، هیچ عجله ای برای خلاص شدن از شر اتر های خود نیز ندارند.

بیشتر بخوانید:  تعداد هولدر های 5 الی 7 ساله بیت کوین به اوج رسید

اطلاعات تازه به اشتراک گذاشته شده از سوی شرکت تجزیه و تحلیل داده های یعنی گلس نود نشان می‌دهد ماینر های بیت کوین نیز اخیراً به دنبال جمع آوری بیت کوین های استخراج شده خود هستند و هیچ تمایلی به فروش دارایی خود ندارند.

طبق نمودار گلس نود، فروش ماینر های بیت کوین به پایین ترین سطح پنج ماهه خود رسیده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا