ارزهای دیجیتالمعرفی ارز دیجیتال

بیت کوین sv یا ساتوشی ویژن چیست؟

در مطلب زیر می خواهیم درباره بیت کوین sv یا ساتوشی ویژن چیست؟ بدانیم. ساتوشی ویژن یک ارز دیجیتال می باشد، که فورکی از بیت کوین کش است ، و بیت کوین کش فورکی از بیت کوین می باشد. در این مطلب موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

ساتوشی ویژن یا بیت کوین SV چیست ؟

ساتوشی ویژن همان بیت کوین SV است و هاردفورکی از بیت کوین کش است که با اختلافاتی بین حامیان اصلی بیت کوین کش به وجود آمد.
طبق مطالب سایت زوم ارز بیت کوین کش یکی از رمز ارز های پایه است که در در سال ۲۰۱۷ با تغییراتی روی اندازه بلوک بیت کوین ایجاد شده است. حامیان بیت کوین کش اعتقاد دارند که این ارز دیجیتال اهداف اصلی بیت‌کوین را دنبال می‌کند.
در ۱۵نوامبر ۲۰۱۸ اختلاف در به‌ روزرسانی این ارز دیجیتال بین کریگ رایت و راجرو از حامیان اصلی بیت کوین کش موجب شد تا هاردفورکی ایجاد شود که نتیجه آن منشعب شدن دو رمز ارز بیت کوین SV و بیت کوین ABC بود.

ساتوشی ویژن

ابتدا چون بیت کوین ای بی سی حامیان بیشتری داشت به عنوان بیت کوین کش اصلی معرفی شد و بیت کوین اس وی به ساتوشی ویژن معروف شد.
رایت برنامه نویس استرالیایی تصمیم دارد برای برطرف کردن مشکل بیت کوین SV از شرکای تجاری و ایجاد کسب و کار کمک بگیرد.

توسعه‌دهندگان ساتوشی ویژن قصد داشتند که سایز بلاک های بیت کوین را از ۳۲ مگابایت به ۱۲۸ مگابایت تغییر دهند. تا مشکل مقیاس‌پذیری شبکه برطرف شود ولی با تراکنشهای کم شبکه BSV سایز بلاک ها کوچکتر شد.

در ۲۶ نوامبر بیت کوین اس وی به طور رسمی وارد چرخه کریپتوکارنسی شد حامیان ساتوشی ویژن ۴ حوزه را برای نقشه راه معرفی کردند: امنیت، ثبات قیمت، سرعت تراکنش، مقیاس‌پذیری

همچنین می توانید مطلب کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است ؟ را هم مطالعه کنید.

کریگ رایت حامی اصلی بیت‌ کوین SV است

کریگ رایت حامی اصلی بیت‌کوین SV است. رایت ادعا دارد که تمام اهداف بیت کوین را دنبال می‌کند و ادعا می کند که ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین است.

در حال حاضر بیشتر صرافی‌ها بیت کوین Svرادر لیست ارز های دیجیتال خود دارند مثلاً صرافی بایننس با عنوان BCHVS و صرافی بیترکس با عنوان BSV از خرید و فروش این ارز دیجیتال حمایت می‌ کند .
بیش از یک سال است که کریگ رایت دانشمند استرالیایی خود را مخترع بیت کوین معرفی کرده است و وارث آن شریک تجاری او دیو کلیمان به دلیل همکاری‌های دوتایی آنها و بر مبنای مالکیت معنوی بلاکچین دادخواستی برای احیای حقوقشان داشته‌اند.

با نزدیک شدن به روز دادگاه تیم حقوقی رایت بازی جدیدی را آغاز کرد ه تا حریفان را متحیر کنند. آنها با ضرباتی بازارهای کریپتو را لرزاندند. بیت کوین کش افزایش قیمت چشمگیری داشته است و تیم کلیمن خواستار تعویق محاکمه شده است . دادگاه در ژوئیه سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد.

اعتماد لاله و استراتژی حامی ساتوشی ویژن

بیش از 1 میلیون BTC که ظاهراً رایت و کلایمان بین سال های 2009 تا 2013 استخراج کرده اند. یکی از معماهای اصلی این پروندها است که به Trulip Trustیا اعتماد لاله معروف است. ​​
با دستور دادگاه برای افشای اطلاعات ضروری در مورد اعتماد لاله ، تا اواخر دسامبر سال 2019 رایت اقرار کرده بود كه وی كلیدی برای لیست آدرسهای سپرده گذاری شده را که در یك پرونده رمزگذاری شده در اختیار داشته اند، ندارد.

اتفاقات قیمتی بیت کوین sv را با خواندن داستان بالا رفتن قیمت بیت کوین sv مطالعه نمایید.

قسمت گم شده ارز در دسترس رایت قرار می گیرد؟

قسمت گم شده که دسترسی کامل به رایت را در اختیار رجیستری قرار می داد، قرار بود در ژانویه سال 2020 با یک “پیک پیوندی” وارد شود. در مصاحبه اخیر با Cointelegraph ، رایت گفت: که 99.9999٪ مطمئن است که آن رمز را به زودی زود در اختیار خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  ارز الگو چیست ؟ | آشنایی با ارزدیجیتال Algorand

در تاریخ 31 دسامبر ، بدون توضیحات به دیگران ، رایت شروع به تبدیل صدها اسناد قبلاً کشف نشده برای کشف ، کرد. که برخی از آنها مربوط به اعتماد لاله است. وکلای Kleiman هم در تاریخ ۶ ژانویه یک سند Tulip Trust دریافت کردند .که ظاهراً به وجود سه اعتماد جداگانه مربوط می شد.

آنها به دلیل قسمتهای از سند که حاوی اطلاعات محرمانه بود ، آن سند ها را پلمپ کردند.

آیا رایت خالق بیت کوین است یا خیر؟

آیا رایت می تواند بر ثروت عظیم دیجیتالی که گفته می شود در آنها ذخیره شده کنترل ، دارد؟ آیا ادعای او در مورد Satoshi Nakomoto ثابت می شود ؟

در 10 ژانویه ، در گزارش Cointelegraph ، قاضی منطقه ای ایالات متحده ، بث بلوم ، حكم 23 صفحه ای را صادر كرد كه در آن سؤال می كرد كه: آیا از راه دور رمز اسرار امیز می رسد؟ … اما در ژانویه سال 2020 رسید.
وبا توجه به این ، قاضی موافقت كرد كه تا 3 فوریه منتظر بماند و وقت دادگاه رابرای آن تاریخ گذاشت.
دادگاه صبر کرد تا رایت اعتماد به نفسش حفظ شود . واین برای رایت کریگ  رهبر ساتوشی ویژن زمان سختی است تا ثابت کند که او هیچ ارتباطی با اختراع بیت کوین ندارد. یا خالق بیت کوین است.

شخص ثالث که بود؟

رایت همچنین ضمن ابراز عقیده قاطع خود به قانون ، گفت كه آزمایشاتش برای پیشرفت جامعه ضروری بوده است.

در حکم قاضی ناحیه بلوم روش های مختلفی ذکر شده، که در آن متهم روند کشف را به تأخیر انداخته است و اینکه چگونه او از دادن و تفسیر کلمات در معانی بسیار اساسی خود امتناع ورزیده است.و مبارزاتی بود و در هنگام رویارویی با آن حالت دفاعی گرفته است. این باعث می شود که دو قاضی فدرال اساساً رایت را دروغگو بنامند.

در واقع ، نمی پذیرد که ببیند چگونه رایت ازمدرک دانشگاهی اش در این پرونده برای به دست آوردن تبلیغ و سوء استفاده از روایت “من ساتوشی هستم ” استفاده کرده است .

اگر می خواهید با ارز دیجیتال بیت کوین کش آشنا شوید بر روی بیت کوین کش چیست کلیک کنید.

دستور دادگاه رایت

در 14 ژانویه ، تیم رایت طی اعلامیه کوتاهی دستور دادگاه پیروی کردند و حرکت تندی را انجام داد.

خلاصه شخص ثالث اطلاعات لازم و قطعه كلیدی را برای بازكردن پرونده رمزگذاری شده ارائه داده است.

دكتر رایت لیستی از دارایی های بیت کوین خود را تهیه كرده است.در این سند هیچ توضیحی درمورد اینكه “شخص ثالث” کیست ارائه نشده است.

وارثان Kleiman نیز لیستی از 16404 آدرس بیت کوین را دریافت کردند..و بلافاصله خواستار ادامه روند ، واز سرگیری مجدد ،وقرار دادن شاهدان كلیدی و تمدید دادگاه شده بودند.

همزمان با فرستادن حدود 20،000 سند جدید برای شاکیان مدتی قبل از مهلت دادگاه ، رایت به تمدید زمان و درخواست های کشف یک جانبه اعتراض کرد .

شاید علت آن تاخیر در روند دادگاه بود.
با این وجود دادگاه، تمدیدهایی اعطا کرد. و به درخواستهای بازجویی احترام گذاشت. و مهلت این کشف را تا 17 آوریل تعیین کرد .

دادگاه در ژوئیه سال 2020 برگزار خواهد شد. رایت میتواند در این تنفس استراتژی جدیدی پیاده کند.

خلاصه مطلب:

لازم نیست که حقیقت بیشتر طول بکشد. شاید رایت یک کلاهبردار یا یک نابغه تاجر است. چون اطلاعات لازم و قطعه كلیدی برای بازكردن پرونده رمزگذاری شده خیلی شبیه به دسترسی رایت به بیت کوین ذخیره شده می باشد.

آنچه در واقع گفته شد این بود که وی اکنون می تواند پرونده را با لیست آدرس های عمومی که گفته می شود به stash مرتبط است باز کند.

آدرسهای عمومی همان کلیدهای عمومی است، که برای دسترسی به داراییهای ذخیره شده ، باید با کلیدهای خصوصی مطابقت داشته باشند. رایت و وکلای وی به هیچ وجه در اسناد دادگاه به کلیدهای خصوصی برای به دست آوردن کنترل سکه ها اشاره نکردند.

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا