زوم ارز پدیا

پروژه Bixbcoin چیست ؟ | آیا پروژه Bixbcoin کلاهبرداری است ؟

پروژه Bixbcoin ،احتمالا تا به حال نام پروژه ” Bixbcoin ” را شنیده اید چراکه در چند وقت اخیر سر و صداهای زیادی به پا کرده است. برخی ها معتقدند که این پروزه یک پروژه کلاهبرداری است و عده دیگری نیز بر این باورند که این پروژه یک پروژه رسمی است و در آن سرمایه گذاری کرده اند. اگر شما که در حال مطالعه این مقاله هستید قصد دارید تا اطلاع پیدا کنید که این پروژه یک پروزه رسمی و یا کلاهبرداری است، ادامه این مقاله را دنبال کنید چراکه در ادامه ما پروژه Bixbcoin را به صورت کامل زیر ذره بین برده ایم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نگاهی به پروژه Bixbcoin

همانطور که احتمالا می دانید، پروژه Bixbcoin یکی از پروژه های ارز دیجیتال می باشد. این پروژه یک کوین و یا همان ارز دیجیتال با نام ” بیکسبی کوین یا Bixbcoin ” معرفی کرده است که موفق به جذب کاربران زیادی به سمت خود شد. طبق گفته های موجود، توسعه دهندگان این پروژه در نظر داشتند که ابتدا Bixbcoin ها را به صورت توکن عرضه کنند و پس از اینکه توانستند به این کار گسترش دهند، قسمت های مجزا و همچنین مختلفی را برای این ارز ایجاد کنند و سپس در بستر کیف پول اختصاصی نیز مبادله شود.

متاسفانه درباره این پروژه مطالبی زیادی در اینترنت وجود ندارد. حتی با جستجو در سایت های انگلیسی زبان باهم اطلاعات کافی در این رابطه پیدا نکردیم. اما این موضوع باعث نمی شود تا ما اطلاعاتی از این پروژه در اختیار شما نگذاریم. به همین جهت سری به سایت Bixbcoin می زنیم تا بتوانیم درباره این پروژه از سایت رسمی اطلاعات کسب کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا شما نیز از اطاعات استخراج شده مطلع شوید.

کوین کده

بررسی سایت Bixbcoin

در این قسمت از مقاله همانطور که گفتیم قصد داریم تا این سایت را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم. همراه ما باشید.

( به دلیل جو کلاهبرداری بودن پروژه Bixbcoin، این رسمی این پروژه از سوی مراجع قضایی ایران مسدود شده است و برای مراجعه به این سایت باید از نرم افزار های تغییر ای پی استفاده کنید. در صورتی که با نرم افزار های تغییر ای پی آشنا نیستید می توانید به مراجعه به پست اختصاصی این موضوع، به صورت کامل با آن ها آشنا شوید. )

زمانی که وارد سایت شدیم با قسمت و همچنین متن های مختلفی رو به شدیم که شما می توانید صفحه ابتدایی این سایت را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

وبسایت bixbicoin
وبسایت bixbicoin

قسمت های گوناگونی را شما می توانید در سایت این پروژه مشاهده کنید. در این قسمت از مقاله ما تنها به وایت پیپیر و نقشه راه پروژه Bixbcoin

 خواهیم پرداخت که از داخل سایت به زبان فارسی برایتان ترجمه کرده ایم. اگر قصد دارید تا اطلاعات کافی از این پروژه به دست آورید، همراه ما باشید.

اما قبل از هرچیزی مهم ترین کاری که باید انجام داد این است که رتبه این سایت را در سایت ” الکسا ” چک کنیم تا ببینیم سایت این پروژه در جهان چقدر معتبر است.

با مراجعه به سایت الکسا و مشاهده اطلاعات سایت، بیشترین بازدید کننده گان این سایت از سمت کشور های ایران و مالزی بود. همچنین متاسفانه رنکینک این سایت در سایت الکسا نیز جالب نبود. در مجموع می توان گفت که در همین اولین مرحله این پروژه تا حدودی رد شد. در ادامه همراه ما باشید تا به مسائل دیگر نیز بپردازیم.


بررسی وایت پیپر پروژه Bixbcoin

اگر به وایت پیپر پروژه Bixbcoin مراجعه کنید، با اولین سوالی که مطمئنا برای شما هم پیش آمده است روبه رو می شوید. این سوال این است که بیکسبی کوین یا Bixbcoin چیست؟

در پاسخ به این سوال مدیران این پروژه اینگونه پاسخ داده اند که:

” بیکسبی کوین Bixbcoin نوعی پول الکترونیکی است که خدمات به صورت خودکار در آن ارائه می شود و هیچ نیازی به شخص ثالث یا واسطه ای وجود ندارد. این شبکه تمام واسطه ها را از بین می برد و تمامی تراکنش ها به صورت P2P یا همتا به همتا انجام می شود. شما می توانید با استفاده از این وجه الکترونیکی ( منظور همان Bixbcoin است ) خرید کنید و یا اینکه به صورت آنلاین سفارش دهید و همچنین پول منتقل کنید و یا اینکه از Bixbcoin به عنوان یک پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید . “

در قسمتی دیگر از وایت پیپر این ارز نوشته شده است که:

” به طور کلی در مجموع 3 میلیون کوین Bixbcoin وجود دارد که هر چه خرید این ارز بالاتر برود و وجود آن محدود تر شود، قیمت آن نیز رشد می کند.! اگر تا به حال درباره عوامل موثر در قیمت ارز های دیجیتال مقاله خوانده باشید قطعا متوجه اشتباه آن ها می شوید چراکه اصلا عوامل رشد یک ارز اینگونه نیست و این موضوع یک تئوری نا درست می باشد.

متاسفانه این پروژه وایت پیپر معتبر و همچنین تخصصی در اختیار کاربران قرار نداده است. این موضوع کمی باعث شده است تا شک افراد به پروژه بیشتر شود. اگر تا به حال وایت پیپر یکی از رمز ار زها را دنبال کرده باشید، قطعا می دانید که در وایت پیپر یک ارز اطلاعات تخصصی مربوط به آن ارز نوشته می شود نه اطلاعات ابتدایی. همانطور که گفتیم از این قسمت می توان کمی به کلاهبرداری بودن این پروژه شک کرد. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر درباره این پروژه با شما عزیزان گفتگو کنیم.


نقشه راه پروژه Bixbcoin

پس از اینکه وایت پیپیر این پروژه بررسی شد، به سراغ نقشه راه یا Roadmap پروژه Bixbcoin  می رویم. برای اینکه بتوانید به Roadmap این پروژه در سایت دسترسی داشته باشید می توانید از گزینه مربوطه که در ابتدای سایت می باشد استفاده کنید. پس از مراجعه به Roadmap با نقشه راه این پروژه آشنا می شوید. در این قسمت از مقاله ما طبق نوشته های سایت، نقشه راه و یا همان Roadmap را با زبان فارسی به شما ارائه خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:  بازار فارکس Forex چیست ؟ | همه چیز درباره بازار فارکس

این پروژه تقریبا از اواخر سال 2018 کار خود را آغاز کرد و بنیانگذار این پروژه در همان ابتدا اقدام به جمع آوری تیم توسعه دهنده کرد. پس از اینکه تمام تیم توسعه دهنده گرد هم آمدند، در 15 Feb 2019 بیزینس پلن این پروژه ایجاد شد. پس از ایجاد یک بیزینس پلن، در 9 Dec 2019 اولین عرضه اولیه یا ICO توکن های پروژه بیکسبی کوین یا Bixbcoin انجام شد. پس از عرضه اولیه که توسط این پروژه انجام شد، در 29 Jan 2020 شبکه بلاکچین چین آن راه اندازی شد و تبدیل به یک کوین شد. پس از راه اندازی شبکه بلاکچین در 15 Feb2020 نرم افزار های پروژه Bixbcoin برای سیستم عامل های لینوکس و همچنین ویندوز منتشر شد. چندی پس از اینکه نرم افزار های این پروژه راه اندازی شد مرورگر بلاک این پروژه به وجود آمد. توسعه دهندگان این پروژه هر ماه بر روی یک بروزرسانی کار می کردند. در 15 Mar 2020 امکان استخراج BixB فراهم شد. در ماه های دیگر نیز فعالیت های گوناگونی توسط توسعه دهندگان این پروژه انجام شد که حاصل تمام آن ها پروژه ای که در حال حاضر می بینید می باشد. برای اینکه بتوانید باقی نقشه راه این پروژه را مشاده کنید می توانید در ابتدا به سایت آن ها سری بزنید. در صورتی که این کار با توجه به مسدود بودن سایت برایتان مشکل است می توانید با بزرگ نمایی تصویر ذیل، نقشه راه این پروژه را تا تاریخ 19 Dec 2020  مشاهده کنید.

نقشه راه پروژه Bixbcoin
نقشه راه پروژه Bixbcoin

خرید و فروش کوین Bixbcoin چگونه انجام می شود؟

در قسمت های قبل با نقشه راه و همچنین وایت پیپر این پروژه آشنا شدید. هر چند این پروژه یک نقشه راه قابل قبولی دارد اما وایت پیپر آن مورد تایید نیست. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به یکی دیگر از مسائلی که اطمینان مارا به کلاهبرداری بودن این پروژه بیشتر می کند اشاره کنیم. این موضوع بحث خرید و فروش این کوین می باشد. در حال حاضر هیچ صرافی معتبری از کوین Bixb پشتیبانی نمی کند.

برای خرید و فروش این کوین شما تنها باید از یک صرافی نه چندان معتبر اقدام کنید. با شنیدن این موضوع، این سوال برایمان پیش می آید که چرا چنین کوینی که می گویند قرار است دنیا را تغییر بدهد، اینگونه خرید و فروش می شود و هیچ صرافی معتبری از آن پشتیبانی نمی کند؟ متاسفانه پاسخ به این سوال و همچنین سوالات دیگر هنوز توسط هیچ شخص و هیچ تیمی داده نشده است.

متاسفانه جز این موضوع، موضوعات دیگری نیز وجود دارد که هنوز هیچ پاسخی به آن ها داده نشده است و مبهم هستند. از جمله این موضوعات طریقه استخراج این ارز می باشد. در قسمت بعدی قصد داریم تا طریقه استخراج ارز دیجیتال Bixb را طبق گفته سایت رسمی برایتان بازگو کنیم.


استخراج ارز دیجیتال Bixbcoin

پس از اینکه سوالات مبهم ما در بحث خرید و فروش بی پاسخ ماند، به سراغ مسائل دیگر از جمله استخراج ارز دیجیتال Bixb خواهیم رفت. امروزه استخراج ارز های دیجیتال فعالیتی پرطرفدار در بین کاربران می باشد. در این قسمت از مقاله همانطور که می دانید قرار است تا با طریقه استخراج Bixb آشنا شوید.

همانطور که در نقشه راه این پروژه مطالعه کردید، کوین Bixbcoin قابل استخراج است. اما در هیچ جا از سایت اسمی از الگوریتم استخراج این کوین آورده نشنده است و تنها گفته شده است که شما می توانید این کوین را با موبایل و کامپیوتر استخراج کنید. همانطور که می دانید به تنهایی و تنها با همین جمله نمی توان گفت که طریقه استخراج این ارز چگونه است. در بحث استخراج آمده است که شما می توانید در زمان خواب و یا حتی زمانی که در حال ورزش هستید اقدام به استخراج Bixbcoin با گوشی موبایل خود کنید و یا می توانید در محل کارتان با استفاده از به راحتی این کوین را با کامپیوتر استخراج کنید. ( تمام این مطالب طبق گفته سایت رسمی پروژه Bixbcoin می باشد ).

حال که درباره استخراج ارز دیجیتال Bixbcoin پاسخ جالبی دریافت نکردیم، به سراغ طریقه سوددهی این ارز خواهیم رفت. شاید برای برخی ها این سوال پیش بیاید که چگونه می توان از این ارز سود کسب کرد؟


کسب سود در پروژه Bixbcoin چگونه است؟

متاسفانه این پروژه نیز کاربران سایت خود را به جمع آوری زیر مجموعه تشویق می کند. طبق گفته های منتشر شده در سایت، اگر برای سرمایه گذاری افراد مختلفی را معرفی کنید و همچنین اقدام به جمع آوری زیر مجموعه کنید، حدودا چیزی نزدیک به 53 درصد به صورت ثانیه اقدام به دریافت سود می کنید. البته لازم به ذکر است که واریزی های این سود به سه شکل انجام می شود. در صورتی که دیدید یک پروژه به صورت عضو گیری و یا هرمی فعالیت می کند باید بسیار احتیاز کنید چراکه 99 درصد اینگونه پروژه ها کلاهبرداری هستند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر برایتان مقدور است به هیچ عنوان سمت اینگونه سایت و یا پروژه ها نروید.


نتیجه گیری پروژه Bixbcoin

همانطور که تا به این قسمت مطالعه کردید، این سایت تا کنون نتوانسته است که مسائل مورد اطمینانی را در اختیار کاربران بگذارد تا کاربران بهتر بتوانند به آن اعتماد کنند. در مجموع همانطور که گفتیم به دلیل هرمی بود این پروژه اگر قصد سرمایه گذاری در آن را دارید بسیار محتات باشید تا از شما کلاهبرداری نشود. در صورت ایجاد هرگونه سوال می توانید سوالات خود را نظرات مطرح کنید.

ممنون از اینکه تا پایان ” پروژه Bixbcoin ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLs4S


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

102 دیدگاه

 1. سلام
  اطللاعات خودتون رو بروز کنید
  الان بیش از ۵ صرافی خرید وفروش میشه bixb
  بزودی در بایننس میبینید این ارز رو

  1. دوست عزیز در سایت coinmarketcap لیست نشده است ! و اینکه ما این پروژه را بررسی کرده ایم .به هرحال تصمیم نهایی برای سرمایه گذاری با خود شماست اما پیشنهاد میکنیم کمی بیشتر تحقیق کنید 🙂

   1. بیت کوین همون اول شروع به کارش داخل این صرافی ادد نشده بود بعد از 5 سال توانست وارد بشه.
    برای ورود به کوین مارکت نیاز به باج دلاری یا درصدی از خود کوین هستش و یا اینکه تراکنش هاس ارز بالا باشه که صودی برای کوین مارکت داشته باشه تا ادد بشه.

   2. سلام کیف پول بیکسی من خالی شده و یک تراکتش انجام شده ک من این کارو نکردم آیا حک شدم؟

   3. سلام، من میخوام رو بیکس سرمایه گذاری کنم، میتونین بیشتر درباره کلاهبرداری بودن این ارز توضیح دهید،
    این که شما میگین بیکس در صرافی های معتبر قابل پذیرش نیست
    بیت کویین هم همینطور دوره هارو نگذرانده تا به این ارجاع رسیده؟

     1. چون رشد خیلی خوبی داشته و تعداد واحد هاش خیلی محدود تره و شما اگر یک درصد سال های اینده.رشد خوبی کرد و اونایی ک سرمایه گذاری کردند برد کردند شما ایا جوابگو این مردمی که همچون من میخاستن سرمایه گذاری کنند و بخاطر مطالب شما پشیمون شدن رو میدین؟اخه راجب بیت کوین هم میگفتید حتی حرام است و حتی میگرفتن مردم رو الان ک مردم از ترس حرام بودن از دست دادن من۴واحد داشتم از ترس کلاهبرداری و اطلاعات شما فروختم واحدی۱۰ملیون کی خسارت منو میده شما؟

     2. به دلیل اینکه بیکس بی کوین یه ارز قدرتمند با 3 ملیون تعداد ارز وارد بازار شد شما همون اولی که بیت کوین اومد همین مساعلا مینوشتین ک کلاه برداریاوا نکنین ولی چرا الان دیگه نمی گین کلاهبرداریه هر ارز دیجیتالی وقتی ارزه بازار میشه از همون اول که توی کوین کپ مارکت یا بایننس لیست نشد که بیت کوین که مادره ارزای دیجیتال هست 5سال طول کشید تا لیست بشه پس شمایی که اطلاعات کاملی از ارز بیکس بی ندارین چرا میگین کلاهبرداریه اردیبهشت که این ارز وارد بازار شد قیمتش500هزار تومن بود و الان 7 ملیون تومنه شما کدوجا می تونی توی 6 7 ماه14 برابر شده قیمتش تازه شما قیمته بیکس بی را بعد از عید ببینین مطمعن باشین پشیمون میشین

     3. هر ارزی که پلتفرم بازاریابی شبکه ای داشته باشد کلاهبرداریست.اتفاقا این چندین برابر شدن در مدت کم هم نشانه ای بر همین موضوع هست.اگر سایر پروژه های کلاهبرداری را مشاهده کرده باشید قیمت را پامپ کرده و به سرعت دامپ می شوند.امیدوارم از سرمایه گذاری پشیمان نشوید!

   4. کاملا حق با شماست… این پروژه تاثیر گرفته از بازاریابی شبکه ای و کاملا ایرانی ومتاسفانه درنهایت کلاه برداری خواهد شد.
    صرفا از افرادی که اطلاعات درست و کافی از ارزهای دیجیتال ندارن سو استفاده میشه.
    با فالو کردن و حرف های بی پایه و اساس…

   5. سلام. این که تو کوین مارکت کپ هم لیست شد. لطفا کمی منطقی توضیح بدین چرا باید خرید و یا نخرید. ممنون

  2. این ارز اصلا در بایننس نمیره به دلیل اینکه خودش و سرمایه گذاراش و زیره سوال میبره و پا میزنه به همه افرادی که در اون سرمایه گذاری کردن

  3. سلام
   امکانش هست ی نفر از لیدرهاتونو معرفی کنین تا من ی مقدار از این ارز رو دارم بش بفرومش
   یکماه میخام بفروشم نمی‌دونم چیکار کنم
   صرافیی بیتلند هم نتونستم

   1. اومدم ازت تشکر کنم. چون در صرافیhotbit هم لیست داره میشه.درسایت cryptocompare هم لیست شده ممنون بابت اطلاعات غلطی که میدی.

 2. لطفا قبل از گذاشتن اطاعات اشتباه درباره یک ارز اول کمی بررسی دقیقتر انجام بدین بعد اطاعات بذارید که مردم دچار سر در گمی نشن.

   1. خوشم‌میاد به ۲۰ دلار رسیده و لیدراشون میگن با تضمین‌تاپ لیدر کریمی ۲۰۰ دلار میشه امشب. کلاهبردارای خائن 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆. اونا که پارسال به حرفمون گوش نکردن و با حماقتشون میگفتن توی بایننس لیست میشه و ازش دفاع میکردن کجان؟ طوری تو مخشون فرو کرده بودن که انگار بیکسبی ناموسشونه.جیشد؟ سه برابر سود چیشد؟ از مانا توی دوهفته ۵۰۰ درصد گرفتیم. از شیبا ۸۰۰ و از کیشو و سند و گالا و لونا هم بماند. کلاهبردارای دوزاری

 3. خداروشکر یه نفر پیدا شد یکم منطقی تر این کوینو تحلیل کرد .. اوایل که هر کس از مادرش قهر میکرد بیکس بی کوینو تحلیل میکرد …
  خدمتتون عرض کنم ارز ها معمولا قبل از ورود به مارکت زیاد شناخته شده نیستن و اکثرا عمومی نمیشن ولی این ارز عمومی شده علت اینکه اطلاعات کمی پشت پروژه هست اینه …
  و کمی صبر کنید برنامه این پروژه شفاف تر میشه

  نکته اخرم اینکه اوایل هنوز وایت پیپر این ارزهم روی سایت نبود
  الان هست
  باز صرافی نیست
  بزودی صرافی ام میاد

     1. چه ارز هایی کلاهبرداریه اسم هاشو میشه بگید

      الان بیت کوین که تا چندسال پیش شماها میگفتید کلاهبرداری الان یهویی دیگه حرفی از کلاهبرداری بیت کوین نمیشه چرا حتی یکی تون نمیاد بگه اشتباه بوده والا ما هییچ یک از حرفامون چه مثبت چه منفی قابل باور نیست چون همه سلیقه شخصی الان به شما یه پولی میدن یهویی میگید همین کلاهبرداری درسته و اینده درخشانی دارد

     1. صرافی کوینز بیت
      یک صرافی بین المللی معتبره با ححم معاملاتی 1/580/000/000میلیارد دلار در روز
      اگه شما به گوشت نخورده دلیل نمیشه که شناخته شده نباشه

   1. دمتون گرم نصف اقوام ما ریختن رو این ارز ولی مطمئنم کلاهبرداریه اون چندتا صرافی که خرید فروش میکنن هم به درد خودشون میخورن

   2. شواهد چی اخههه شواهدتون اشتباس عزیز توی صرافیه بین المللی coins bit داره ترید میشه بیکس بی خودشا ثابت کرده

 4. اینجا دقیقا کی کلاه برداری می کنده کسی که به ما معرفی کرده یا خود بیکس بیتکوین کلاه بردار دقیقا کدومه
  آیا بیت کوین هم اوایل مثل این بوده ؟

   1. شما خودت سیده خانوم کجا کار میکنی واسه کلاهبرداریش یه سر فتا بزن من زدم گفتن مورد نداره !
    جی بهت میرسه واسش بد میگی من الان پارسال گذاشتم خداشاهده امسال برداشت کردم 4 برار بیشتر !

 5. من در مورد چند ارز تحقیق کردم و وایت پی پر ها رو مطالعه کردم حتی ارزهای که جزو 20 ارز اول مارکت هستند و خیلی خیلی از بیکسبی ضعیفتر بودند و تاریخ جمع اوری ico با استارت عرضه متفاوت بود..ولی الان رشد خوبی دارند..
  دوم اینکه به اشتباه البته عمدا فرمودید سایت را مسدود کردند که اینطور نیست و بدانید از سمت خود شرکت فیلتر شده به دلیل اینکه 75درصد فروش در کشورهای هست که تحریم هستند..
  و مثل ورود به صرافی های مثل بایننس شما باید فیلتر روشن کنید . حالا به چه دلیل شرکت گذاشته چون ای پی ها از جاهای مختلف باشد که در امتیاز دهی ورود به مشارکتهای جهانی که تا چند ماه اینده است جزو چند صد ارز بالا لیست باشد.
  و در مورد جذب سرمایه مثل اتریوم 2 شما به میزان جذب سرمایه پاداش پایداری شبکه می گیرید.. از یکنفر مستقیم تا هرچند نفر که بخواهند سرمایه گذاری کنند.. این موضوع با چیزی که شما مطرح کردید که البته پای کمبود اطلاعات می گذاریم خیلی متفاوت است..
  موضوع بعدی اینکه …
  عزیزان بدانند هرچه در مورد اتفاقاتی که رخ میدهد منفی بدهند بازدید کننده های بیشتری جذب میکنند تا اینکه مثبت بگویند که انشالله شما از این فرضیه مبرا هستید .
  در اخر کاش ما هم مثل مردم موج اول و دوم پشتیبان هم بودیم . نه اینکه …

 6. سلام دوست عزیز اینجوریم که شما میگی نیس .من خیلی تحیلش کردم .ارز درسته ۲۰ روز دیگه داخل کوین مارکت کپ لیست میشه .ولی بنده اعتقادم اینه تا اویل سال اینده در حد اتریوم رشد خواهد کرد .قشنگی ارز های دیجیتال به اینه حد سودی نداره و فقط استقبال مردمی اونو متمایز میکنه .ما دوستانی داریم در راس این ارز و کمپانی سازندش .اولش منم مثل شما خیلی ترس داشتم ولی هرچه زمان گذشت این پروژه به واقعیت بیشتر تبدیل شد .چون ارز اول کمپانی ام تی تی کوین هستش و هنگام ورود به صرافی های معرف اون رشدی ک میکردو نکرد و این بیکسبی از اون ارز ام تی تی کوین درس های فراوان گرفت و بنده شخصا مطمینم بعد عید جز ده ارز اول خواهد شد .خیلی ارزها هنگام ورود به دنیای ارزهای دیجیتال شناخته شده نیستن .شما اگه در سال ۲۰۱۷ میلادی ۹۰۰ دلار ریپل خریده بودین الان میلیاردر بودین .پس هیچی غیر ممکن نیس .اگه تونستی باورش کنیو برقش چشمو دلتو روشن کرد بدون حتمن آینده خوبی داره .اینا ارزای دیجیتال بلاکچین نسل ۳ هست استخراج نداره چون کشف شدن اول و توزیع شده ان واسه ماین کردن این ارزم شما ماینر مادالعمری بهتون میدن که باهاش تایید تراکنش میشه کرد و از اون تایید تراکنش ها واسه شما سود به ارمغان میاره . تمام پلتفرماش همه درستن همه مورد ارزیابی تیمای تخصصی شدن.اینجا ایران چون نمتونن دارایی شما رو کنترل کنن تو کیف پول و مالیات بهتون نمیخوره میگن کلاهبرداریه .اینجا کسی دلش به حال زندگی شما نمیسوزه .پس به نسبت ارزهای مثل ریپل بیت کوین و اتریوم که در سال های اولیه به مقداری میخریدی الان سرمایه هنگفتی داشتین نترسین .پشت ترس موفقیته

  1. الان 20 روز بیشتر گذشته
   لیست شد؟
   لطفا بگین دلیل رشدش چیه؟
   جز این که پول زیرمجموعه هاسی جدیدو میگیره میده به قبلیا(با افزایش قیمت ارز)
   ؟این همون چیزایی که تو نتورک و کوئست به خورد همه میدن

   1. سلام هر گردی گردو نیست که چرا با شبکه های که در اون شما محصولی باید خرید میکردیم که ارزش واقعیش کمتر از مبلغی که پرداخت میکردی کمتر بود مقایسه میکنید
    سود این سیستم از با ارزش شدن کوین حاصل میشه نه از ورود افراد جدید به شبکه

     1. شما میگی Irancoin.News زیر نظر دولت هست. بعد داخل همون سایت bixbcoin روتحلیل کرده و گفته عالیه بعد شما میگید کلاهبرداریه این یعنی تناقض. emad_gorjii ایدی اینستام هست اطلاعات خواستید در خدمتم

 7. با سلام اول اینکه احساس میکنم دوستانی که از پروژه حمایت میکنندیا توی پروژه داخل شدند یا از افراد این پروژه هستند
  دوم اینکه دوستانی که حرف از ناشناخته بودن ریپل و ایکس و ایگرد حرف میزنند بگم شماهایی که مظرتون بر سرمایه گذاری هستش خیلی از ارزهای دیجیتال دیگه ای هستند که روزی ممکنه یه رشد خوب داشته باشند و سود خوبی بدهند ارزهایی که در صرافی های معتبر مانند بایننس و بیت فینکس و کوین بیس و هستند
  پس افراد با اطلاعات کم را گمراه نکنید بخاطر چند درصد پورسانت ناچیز

  1. با سلام اول که این کوین روش پلن باینری داره
   دوم خیلی کوینها تو بایننس لیست شدن که الان نابود شدن اعتبار یک کوین به ساختارش هست نه به صرافی
   سوم درآمدش به حدی زیاده که شما تو خابتم نمی‌بینی ناچیز منظورت چیه

 8. سلام
  کلاه بردایه بابا !!!!!!!!!!!!!!
  پنیر مفت فقط تو تله موش پیدا میشه
  از ما گفتن
  ادمین بچاپ

 9. جالبه وقتی ازشون می پرسی چرا انقدر داره رشد می کنه و چرا ریزش نداره جواب منطقی ندارند
  حدود 10 برابر شده از روزی که به من پیشنهاد شد
  ولی من هرگز در پروژه ای که اینقدر مبهمه سرمایه گذاری نمی کنم
  این همه ارز دیجیتال
  به نظر می رسه یه طرح پانزی باشه
  و اینکه کاربرای سایتش بیشتر مالزی و ایران هستند آدم یاد کوئست می افته
  و دقیقا همون ساختار زیرمجموعه گیری هم وجود داره داخلش
  ممنون بابت بررسی این ارز

 10. سلام
  مرسی بابت اطلاعات مفیدتون. وقت نداشتم ترجمه کنم وایت پیپر رو
  بیشتر اطلاعات بدین ممنون

 11. سلام دوستان
  عزیزان روی بیکس بی سرمایه گذاری نکنید
  دوستان من و حتی خود من در انگلستان بسیار رفت امد دارم ساختمان این شرکت یعنی بیکس بی در مجتمع تفریحی هستش و خودتون تا تهشو بخونید…
  کاملا همه چیزو دقیق گفتن این مقاله…

  1. آخه خارج رفته مهندس تحلیلگر میشه به من بگی بایننس که معتبرترین صرافیه دفترش کجاست یا اصلا دفتر داره

 12. گفتین تو کوین مارکت نیست که هست
  گفتین صرافیا لیست نیست که تو دوتا بین‌المللی هست و چنتا ایرانی
  رودمپش که سر تاریخ اهدافشو تیک زده مشکل شما با کجاشه هم رشد خوبی داشته و هم نوسان داره من فکر کنم با پلن درآمدزایی مشکل داری ظرف ذهنیت کوچیکه باورت نمیشه
  درضمن یا نظر ندین یا اطلاعات تون رو آپدیت کنید

  1. دوست عزیز صرفا پروژه بررسی شده و نظر سایت زوم ارز بیان شده ،تصمیم سرمایه گذاری در هر کوین بر عهده افراد است. و یک کوین اگر بیسیک خوبی داشته باشد همه می خرن و نیاز نداره انقدر طرفداری کنید و یا روش مارکت انجام بشه

   1. سلام من متاسفانه برج ۱۰ پارسال سرمایه گذاری کردم بدون تحقیق .الان میخوام بدونم آیا میتونم به صورت قانونی شکایت بکنم از شرکت یا نه؟

   2. من متاسفانه سرمایه گذاری کردم….دوستی داشتم که خیلی درگیر یونیک فایناس بود و به من هم پیشنهاد داده بود ولی من قبول نکردم….بیکس بی رو هر جوره بود کرد تو پاچه من و الان جوابم رو هم نمیده!! تحقیق کنید ادمای شیاد پورسانتی خیلی زیاده

 13. خدا خیرتون بده .. متاسفم واسه کسایی که چشماشونو رو این مطالب علمی میبندن و انگار دارن از ناموسشون دفاع میکنن وقتی از این شتکوینا حرف میزنن… شما لطفتون رو کامل کردین با این مطلب عالی .. سپاس

 14. هر کسی میگه که پروژه بیکسبی کوین کلاهبرداری نیست توی تلگرام به من پیام بده تا دلایل و برسی های محکمی در کلاهبردار بودن این پروژه ارائه بدم.
  آیدی miladrajabiyani

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا