صرافی کوینکده
زوم ارز پدیاتریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

Coinmarketcap Earn چیست ؟ | آموزش کسب درآمد از Coinmarketcap Earn

آموزش Coinmarketcap Earn ، شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، احتمالا به دنبال یک راه برای کسب ارز های دیجیتال به صورت رایگان هستید. سایت های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند اما متاسفانه برخی از این سایت ها کلاهبرداری هستند و شروع کار با این سایت ها کاملا اشتباه است. برخی از سایت ها نیز هستند که کاملا واقعی فعالیت می کنند و به کاربران خود پاداش های ارز دیجیتال در قبال کاری که انجام می دهند را اهدا می کنند اما آن مقدار پاداش کم است و صرف اینکه فردی بخواهد این کار را انجام بدهد را ندارد. در این مقاله ما قصد داریم تا به شما عزیزان یکی از راه های درآمد زایی به صورت رایگان را توضیح و سپس آموزش دهیم. شما می توانید از طریق سایت کوین مارکت کپ Coinmarketcap به راحتی با تماشای فیلم، پاسخ به سوال و مطالعه درباره رمز ارز ها، ارز دیجیتال کسب کنید. شاید برای شما این موضوع تعجب بر انگیز باشد که چگونه می توان از سایت کوین مارکت کپ یا Coinmarketcap در آمد کسب کرد؟ اگر در ادامه این مقاله همراه ما باشید به صورت کامل با این موضوع آشنا خواهید شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کمی درباره Coinmarketcap Earn

اگر در حوزه ارز های دیجیتال فعال باشید شاید تا به حال نام Coinmarketcap Earn را شنیده باشید و یا اینکه هم اکنون در حال فعالیت در این پروژه هستید. این پروژه تقریبا به تازگی راه افتاده است و برای برخی کمی نا آشنا است. همانطور که در ابتدا مقاله آوردیم، شما می توانید در این قسمت از سایت کوین مارکت کپ اقدام به کسب درآمد کنید. همانطور که می دانید برای اینکه ارز های دیجیتال را به صورت رایگان بخواهید به دست بیاورید شما نیز باید برای سرویس دهنده اقداماتی انجام دهید تا در قبال آن اقدامات پاداش کسب کنید. هدف اصلی این سایت این است که شما بهتر با ارز های دیجیتال آشنا شوید. اگر تا به حال وارد این قیمت از سایت کوین مارکت کپ شده باشید با عبارت ” Learn Crypto – Earn Crypto ” رو به رو می شوید. این عبارت شعار آنهایی که این پروژه را توسعه داده اند می باشد. این عبارت در زبان فارسی به معنی ” کریپتو یا بگیرید – کریپتو به دست بیاورید ” می باشد. همانطور که متوجه شدید شما برای کسب پاداش قرار نیست کاری انجام دهید و تنها باید یا فیلم ببینید و یا سوال پاسخ دهید و یا اینکه درباره ارز های دیجیتال مطالعه کنید. در اصل شما برای یادگیری و بالابرد علم خود پاداش کسب می کنید. این سایت همانند سایت های دیگری که ارز دیجیتال رایگان می دهند کلاهبرداری نمی باشد و شما می توانید با اعتماد کامل در آن فعالیت کنید. اینکه انجام این کار صرفه ای دارد یا خیر بستگی به شما دارد. ممکن است به پاداشی که به شما تعلق می گیرد راضی و یا ممکن است ناراضی باشید.

این سیستم بسیار حساب کتاب شده است و هر رمز ارزی را در این پروژه نمی بینید. هر پروژه ای که بخواهد در Coinmarketcap Earn فعالیت کند باید یک سری شرایط را داشته باشد و یک سری از قوانین را نیز بپذیرد. اگر این اتفاق نیوفتد پروژه و یا ارز نمی تواند در سایت Coinmarketcap Earn فعالیت کند. لازم به ذکر است که برای افراد شرکت کننده نیز یک سری قوانین و شرایط در نظر گرفته شده است و تمامی افرادی که قصد شرکت در این پروژه را دارند باید تمامی آن ها را بپذیرند. در ادامه بیشتر درباره این قوانین با شما گفتگو خواهیم کرد. اگر قصد دارید تا درباره پروژه Coinmarketcap Earn اطلاعات بیشتری کسب کنید ادامه این مقاله را از دست ندهید.


Coinmarketcap Earn چگونه کار می کند؟

همانطور که گفتیم شما می توانید در این سایت با مشاهده ویدیو درباره ارز های دیجیتال، پاسخ به سوال درباره ارز های دیجیتال و همچنین مطالعه اقدام به دریافت پاداش کنید. هر چند وقت یک بار در این سایت یک کمپین برگزار می گردد که هر کمپین توسط یک ارز دیجیتال صورت می گیرد. برای دریافت ارز باید ابتدا ویدیو های آموزشی را به صورت کامل مشاهده کنید و در انتها به سوالاتی که برایتان نمایش داده می شود پاسخ دهید. اگر به سوالات نمایش داده شده به صورت درست پاسخ داده باشید، به شما کوین با مقدار تعیین شده تعلق می گیرد. پس از پایان کمپین، اسامی کاربرانی که به سوالات پاسخ درست را داده اند، نمایش داده می شود. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا پاسخ تمامی سوالات در ویدیو که قرار است آن را مشاهده کنیم وجود دارد؟

پاسخ برخی از سوالات ممکن است در محتوا ویدیو ها وجود داشته باشد اما ممکن است برخی های دیگر وجود نداشته باشد. منظور از اینکه وجود نداشته باشد به این معنی است که شاید به صورت مستقیم به آن ها اشاره نشده باشد و آن سوال به صورت مفهومی طرح شده باشد.

نکته:

به این موضوع باید دقت کنید که هر اکانت تنها یک بار می تواند در هر کمپین شرکت کند. اگر شما با یک اکانت در کمپین کاردانو شرکت کرده باشید، برای اینکه بخواهید برای دومین بار این کار را انجام  دهید مجدد باید یک حساب دیگر ایجاد کنید.

نکته:

پس از اینکه در کمپین شرکت کردید و برنده پاداش شدید، همان لحظه پاداش به حسابتان واریز نمی شود بلکه باید تا پایان کمپین منتظر بمانید. تسویه Coinmarketcap Earn پس از پایان هر کمپین اتفاق می افتد. یکی از معایب این پروژه دقیقا همین موضوع است.


چگونه می توانیم از زمان اجرا کمپین ها با خبر شویم؟

Coinmarketcap Earn
مطلع شدن از زمان کمپین Coinmarketcap Earn

برای با خبر شدن از زمان اجرای کمپین ها باید به انتهای سایت بروید. در انتها اگر مشاهده کنید یک باکس وجود دارد که شما می توانید در آن باکس ایمیل خود را وارد کنید. با وارد نمودن ایمیل، هر زمان که کمپینی آغاز شود یک نوتیفیکیشن به ایمیل ارسال می شود. از این طریق می توانید از شروع کمپین ها با خبر شوید. شما می توانید این باکس را در تصویر ذیل مشاهده کنید.


قوانین و شرایط Coinmarketcap Earn برای کاربران

همانطور که گفتیم، برای اینکه بتوانید در این پروژه فعالیت کنید، باید یک سری از قوانین و شرایط را قبول کنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا نسبت به توضیحات شرایط و همچنین قوانین این پروژه بپردازیم.

 1. برای اینکه بخواهید کوین های دریافتی را برداشت کنید، باید یک اکانت در صرافی بایننس ایجاد کنید.
 2. همانطور که گفتیم هر اکانت تنها اجاره دارد تا یک بار در کمپین شرکت کند. برای شرکت نمودن مجدد در کمپین باید یک حساب دیگر ایجاد کنید.
 3. برخی از اوقات ممکن است کوین مارکت کپ برای واریز پاداش ها از شما کارمزد دریافت کند و شما باید این موضوع را بپذیرید.
 4. تمامی کمپین ها در بازه های زمانی مختلف انجام می شود. باید حواستان به این موضوع باشد.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا کار با Coinmarketcap Earn را به شما آموزش دهیم. اگر قصد دارید تا کار کردن با این پروژه را به صورت کامل یاد بگیرید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید:  آشنایی کامل با الگوریتم Random X

طریقه کار با سایت Coinmarketcap Earn

همانطور که می دانید این پروژه در سایت کوین مارکت کپ فعال است پس در اولین مرحله باید وارد ” سایت کوین مارکت کپ ” شویم. پس از بارگذاری کامل سایت با ما همراه باشید.

آموزش شروع کار در Coinmarketcap Earn

 1. پس از بارگذاری سایت کوین مارکت کپ، در بین گزینه های موجود بر روی گزینه ” Products ” کلیک کنید. به محض کلیک بر روی این گزینه، گزینه های دیگری نمایش داده می شود. حال نوبت این رسیده است که بر روی گزینه ” Earn ” کلیک کنید. اگر انجام این مراحل برای شما دشوار است، شما می توانید با کلیک بر روی ” این قسمت ” به صورت مستقیم وارد صفحه Coinmarketcap Earn شوید. پس از بارگذاری Coinmarketcap Earn با صفحه ای همانند صفحه ذیل رو به رو می شوید. در صفحه شما همان شعاری که در ابتدا گفتیم را مشاهده می کنید. برای شروع کار بر روی ” Get Started ” ضربه بزنید.
Coinmarketcap Earn
عضویت در شبکه های اجتماعی Coinmarketcap Earn

( در صورتی که قصد دارید تا از جدید ترین اخبار Coinmarketcap Earn با خبر شوید، می توانید عضو شبکه های اجتماعی آن شوید. در صفحه اول در سمت چپ آدرس تمامی شبکه های اجتماعی Coinmarketcap Earn نمایش داده شده است، بر روی هر کدام که خواستید کلیک کنید و عضو شوید. )

 1. چندی قبل کمپین ” Band Protocol ” در این سایت فعال بود و شما می توانستید در این کمپین شرکت و کسب درآمد کنید. پس از کمپین Band Protocol، کمپین ” KAVA ” معرفی شد. متاسفانه در حال حاضر ( در زمان نگارش این مقاله ) کمپین KAVA به پایان رسیده است و دیگر نمی توانید از این کمپین کسب در آمد کنید. لازم به ذکر است که در حال حاضر امکان شرکت در هر دو کمپین برقرار است اما دیگر به شما پاداشی اهدا نمی شود. شما می توانید برای امتحان در کمپین های فعلی که پایان یافته اند شرکت کنید. برای ورود به هر کمپین همانند تصویر ذیل بر روی ” Learn Band ” و یا ” Learn KAVA ” کلیک کنید.
  Coinmarketcap Earn
  کمپین کاوا در Coinmarketcap Earn
 2. حال هر درسی که می خواهید آن را مطالعه کنید را با ضربه بر روی گزینه ” Watch Video ” اجرا کنید. همانند تصویر ذیل
  Coinmarketcap Earn
  مشاهده ویدیو کمپین در Coinmarketcap Earn

چگونه می توان درآمد کسب شده پس از پایان هر کمپین را به کیف پول شخصی انتقال داد؟

یکی از سوالاتی که حتما برای شما ممکن است پیش بیاید این است که چگونه می توانیم درآمد کسب شده را به کیف پولمان انتقال دهیم. در این قسمت از مقاله دقیقا در نظر داریم تا به این موضوع اشاره کنیم.

زمانیکه شما وارد کمپین شوید، از شما درخواست می شود تا آدرس کیف پول را وارد کنید. همانطور که پیش تر گفتیم، برای دریافت رمز ارز هایتان شما نیاز به یک حساب در صرافی بایننس دارید زیرا باید رمز ارز هایتان را در آن مکان ذخیره کنید. اگر حساب کاربری در صرافی بایننس ندارید، می توانید با مشاهده آموزش ” طریقه ثبت نام و کار با صرافی بایننس ” به راحتی یک اکانت در این صرافی ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب باید آدرس کیف پول آن ارزی که در کمپینش شرکت کرده اید را در قسمت آدرس کیف پول سایت Coinmarketcap Earn وارد کنید. برای مثال اگر در کمپین ارز دیجیتال بیت کوین شرکت کرده اید، باید به قسمت کیف پول حساب بایننس خود بروید و آدرس کیف پول بیت کوینی خود را یادداشت و وارد فیلد مربوطه در سایت Coinmarketcap Earn کنید. در این قسمت به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید از طریق سایت صرافی بایننس این اقدام را انجام دهید.

 1. ابتدا وارد حساب بایننس خود شوید و از گزینه های بالا بر روی گزینه ” Wallet ” کلیک کنید. سپس با نمایش گزینه های مختلف، باید بر روی گزینه ” Overview ” ضربه بزنید. همانند تصویر ذیل
  Coinmarketcap Earn
  فعال سازی حساب بایننس برای Coinmarketcap Earn
 2. حال در صفحه جدید برایتان گزینه های مختلفی نمایش داده می شود و شما تنها با گزینه ” Deposit ” کار خواهید داشت. در نهایت بر روی این گزینه کلیک کنید. همانند تصویر ذیل
  Coinmarketcap Earn
  ایجاد حساب بایننس برای Coinmarketcap Earn
 1. در صفحه جدید نیز مجدد گزینه های مختلفی برایتان به نمایش داده خواهد شد. اینبار باید بر روی کادر ” Deposit Crypto ” کلیک کنید. همانند تصویر ذیلCoinmarketcap Earn
 2. در قسمت بعدی که قسمت پایانیست تنها باید کوین مورد نظر را انتخاب کنید تا آدرس ها نمایش داده شود. می توانید این قسمت را در تصویر ذیل مشاهده کنید.
  Coinmarketcap Earn
  آموزش Coinmarketcap Earn
 3. دیگر تنها کافیست آدرس نمایش داده شده را کپی و به سایت Coinmarketcap Earn بروید و در فیلد مخصوص، آدرس را وارد کنید. همانند تصویر ذیر
  Coinmarketcap Earn
  آموزش Coinmarketcap Earn

به همین راحتی شما توانستید رمز ارز های دریافتی تان را به کیف پول حساب بایننس خود منتقل کنید. در صورت ایجاد مشکل می توانید، مشکل خود را در قسمت نظرات با ما مطرح کنید.


سوالات متداول کاربران

برای اینکه بتوانیم اقدام به دریافت رمز ارز هایمان کنیم حتما باید از کیف پول بایننس استفاده کنیم؟

خیر، شما می توانید از کیف پول صرافی کراکن نیز استفاده کنید، اما چون در بین صرافی بایننس و صرافی کراکن، بایننس بهترین صرافی است ما به شما این صرافی را پیشنهاد کردیم و شما نیز تنها می توانید یکی از دو صرافی نام برده را انتخاب کنید.

آیا انجام این کار می صرفد؟

در ابتدای مقاله نیز به این موضوع اشاره کردیم که این موضوع بستگی به خودتان دارد. اگر در بیشتر اوقات روز مشغول به انجام کاری نیستید می توانید با انجام این کار یک درآمد دلاری کوچک برای خود ایجاد کنید.

آیا تا به حال سایت Coinmarketcap Earn هک شده است و یا اینکه از کاربران خود کلاهبرداری کرده است؟

همانطور که گفتیم این سایت تقریبا به تازگی کار خود را آغاز کرده است و تاکنون اینچنین خبری در سطح اینترنت منتشر نشده است و قطعا اگر این اتفاق بیوفتد این خبر به تندی پخش خواهد شد.

آیا برای دریافت پاداش باید به تمامی سوالات پاسخ دهیم؟

خیر، شما به هر میزانی که به سوالات پاسخ بدهید، پاداش دریافت می کنید. در برخی از رسانه ها آمده است که شما در هر کمپین می توانید حداکثر 10 دلار در آمد کسب کنید.


نتیجه گیری

همانطور که دیدید به راحتی می توان از Coinmarketcap Earn کسب درآمد کرد. یک مسئله ای که وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از یک نرم افزار تغییر ای پی استفاده کنید. سعی داشته باشید تا این نرم افزار، طوری باشد که ای پی شما برای هر سری تغییر پیدا نکند و ثابت باشد. برای این کار می توانید از VPS و یا VPN ( های ای پی ثابت ) استفاده کنید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید این کار انجام دهیم؟

متاسفانه به دلیل تحریم های موجود، ممکن است اگر متوجه هویت شما ( ایرانی بودن ) شوند، حساب شما را مسدود کنند دقیقا همانند صرافی ها. در نتیجه برای جلوگیری از این اتفاق صلاح این است که حتما این کار را انجام دهیم.

ممنون از اینکه تا پایان “آموزش Coinmarketcap Earn  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام اگر در اینستاگرام سرچ کنید جواب های این کمپین ها رو میتونید پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا