ارزهای دیجیتالمعرفی ارز دیجیتال

دابل وی چیست؟ | آیا پروژه Doubleway کلاهبرداری است؟!

دابل وی چیست؟ ، همیشه سخن از این است که رمز ارز های نوپا سود بسیار خوبی می دهد. در چند وقت اخیر رمز ارز های نوپا بسیار زیاد شده اند و هر کدام نیز یک وعده وعید می دهند.

اگر به مقاله های گذشته نگاهی بیندازید و کمی درباره دیگر رمز ارز های نوپا مطالعه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد. اکثر رمز ارز هایی که تازه به بازار ارز های دیجیتال وارد شده اند کلاهبرداری بیش نیستند. به شما پیشنهاد می کنیم که به این افراد و طرح های موجود تا مطمئن نشدید، اعتماد نکنید زیرا در صورت اعتماد و سرمایه گذاری، سرمایه تان بعد از چندی ممکن است نابود شود و یا از دست رود.

در این مقاله قصد داریم تا کمی درباره ارز دیجیتال دابل وی با شما عزیزان گفتگو کنیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

پروژه دابل وی چیست؟

این پروژه بر بستر قرار داد هوشمند وعده وعید هایش را داده است. اگر تازه وارد در حوزه ارز های دیجیتال هستید، قطعا آگاهی درباره قرارداد های هوشمند ندارید. به صورت کلی قرار هوشمند به کد های برنامه نویسی می گویند که بر روی بستر بلاک چین اتفاق می افتد و حرف اصلی آن نیز این است که اگر A اتفاق افتاد باید B نیز اتفاق بیوفتد. در این کار هیچ فرد و یا نهادی دخالت ندارد. هم اکنون بلاک چین اتریوم دارای قرارداد هوشمند است. زمانی که یک قرار داد هوشمند بر روی بلاکچین اتریوم اتفاق بیوفتد، دیگر کسی نمی تواند آن را متوقف کند. پس شما می توانید به واسطه قرارداد های هوشمند پروژه هایی را اجرا کنید که بدون از کار افتادگی به کار خود ادامه دهند.

کاری که پروژه دابل وی با کاربران خود می کند وعده پروژه های قرارداد هوشمند می باشد. توسعه دهندگان ناشناس این پروژه می خواهند که آن را نسبت به دیگر پروژه ها برجسته کنند.

اگر تا به حال به سایت ” اتر اسکن ” Ether Scan ” رفته باشید مشاهده می کنید که اکثر پروژه های قرار هوشمند در آن وجود دارد. پروژه دابل وی نیز جز این پروژه ها می باشد و تقریبا 6 ماه است که کار خود را آغاز کرده است و نزدیک به 16 هزار کاربر نیز در سراسر جهان دارد.

در کل پروژه دابل وی یک طرح پانزی به حساب می آید.همانطور که می دانید طرح پانزی به پروژه هایی می گویند که وعده سود های کلان داده می شود و این سود ها از طریق بازاریابی شبکه ای ایجاد می شود.

در سیستم های شبکه ای در اصل شما باید پس از سرمایه گذاری، افراد دیگری را به مجموعه خود اضافه کنید تا بتوانید به کسب درآمد برسید. دقیقا می توان گفت همانند کلاهبرداری در شرکت های هرمی!


طریقه کار پروژه دابل وی به چه صورت است؟

احتمالا تا به حال تبلیغات پروژه دابل وی را دیده باشید. آنها می گویند که با سرمایه گذاری اندکی پول و سپس زیر مجموعه گیری می توانید به درآمد دلاری بسیار بالایی برسید. قطعا نه دابل وی بلکه هر پروژه ای که به این صورت اقدام به جذب افراد می کنند کلاهبردار هستند.

اگر فردی هستید که در بستر اینترنت فعالیت زیادی دارید، قطعا تا به حال تبلیغات دابل وی و بازاریابی شبکه ای را دیده اید. هرگز گول این تبلیغات را نخورید زیرا همانطور که می خوانید عملی نمی شود.

توسعه دهندگان ناشناس دابل وی مدعی شدند که کاربران می توانند هر دوماه یکبار از این پروژه 3500 اتریوم کسب کنند. قطعا این وعده وعید ها کلاهبرداری بیش نیست. در واقع آنها قصد دارند تا با این روش هدف های خود را دنبال کنند.


ساختار پروژه دابل وی چگونه است؟

اگر تا به این قسمت از مقاله را با دقت خوانده باشید، با ساختار این پروژه به صورت کامل آشنا شده اید. اما برای درک بهتر آن در این قسمت قصد داریم تا برای شما یک مثال بزنیم تا بتوانید ساختار پروژه دابل وی را به صورت واضح متوجه شوید.

بیشتر بخوانید:  رمز ارز گرین Grin چیست ؟ 😃 | آشنایی با ارز دیجیتال گرین

برای این که شما بتوانید در پروژه دابل وی فعالیت کنید ابتدا باید در آن ثبت نام کنید. به همین دلیل نیاز به یک کد معرف دارید. این موضوع دقیقا به همان شبکه ای بودن پروژه دابل وی مربوط می شود.

حال باید پرداخت و سپس ارسال 0.08 اتریوم برای آدرس اسمارت کانترکت وارد مجموعه پروژه دابل وی شوید. حال نوبت به این رسیده است که با توجه به قوانین شبکه ای، عضو گیری خود را آغاز کنید. پس از عضو گیری دو نفر و پرداخت 0.08 اتریوم، به اسمارت کانترکت دابل وی متصل می شوند. حال با پیوستن آنها به پروژه شما به سود میرسید. مبلغی که در این قسمت می توانید از سود این پروژه دریافت کنید برابر با 0.16 اتریوم می باشد. حال این مقدار اتریوم مستقیما به کیف پول دیجیتالی شما ارسال می شود.

با این حساب شما توانستید یک مجموعه ایجاد کنید. حال برای سود گرفتن بیشتر، دو نفر دیگر شما باید افراد دیگری به زیر مجموعه های خود اضافه کنند تا و آنها نیز مبلغ 0.08 به اسمارت کانترکت اضافه کنند و در نهایت شما مجدد سود می کنید.

پس از ادامه دادن این فرآیند . پر شدن 8 سطح از سطوح موجود 3500 اتریوم برای شما واریز می شود که این موضوع یک دروغی بیش نیست و تقریبا کلاهبرداری به حساب می آید.


 آیا ارز دیجیتال اتریوم و پروژه دابل وی باهم ارتباط دارند؟

 آیا ارز دیجیتال اتریوم و پروژه دابل وی باهم ارتباط دارند؟

پروژه دابل وی کاملا جدا از اتریوم می باشد و تنها ارتباط این دو این است که دابل وی بر روی بستر اتریوم ایجاد شده است و به همین علت دریافت و پرداخت پروژه دابل وی در همین بستر می باشد.


ضرر اصلی در طرح هرمی پروژه دابل وی را چه کسی می کند؟

در طول مقاله دقیقا به این سوال پاسخ داده شد اما با این حال نیز شاید بعضی از شما عزیزان همچنان درگیر این پروژه هستید و متوجه این پاسخ نشدید. در اصل ضرر اصلی این پروژه برای تمام افراد جز فرد شاخه اصلی می باشد. البته لازم به ذکر است افرادی که پس از شاخه اصلی فعالی می کنند نیز کمی به سود می رسند و ضرر نمی کنند اما ضرر اصلی را افراد تازه وارد به این زنجیره، می کنند.


سود اصلی و هنگفت پروژه دابل وی نصب سرشاخه اصلی

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم، سود را سرشاخه اصلی میبرد. در بررسی هایی که توسط سایت های انگلیسی زبان انجام شد، با توجه به کیف پول های خالق دابل وی این فرد تا آن زمان چیزی حدود بر 300 اتریوم برداشت کرده است که تمام این موارد از طریق جذب افراد رسیده است.

همانطور که گفتیم باید شما به سطح های بالا برسید تا بتوانید در آمد هنگفتی به دست بیاورد. اکثر افراد در سطح های ابتدایی همان 2 و یا 3 از این کار بیخیال می شود و این موضوع موجب می شود تا سود های بیشتری به افراد شاخص برسد.


سخن آخر دابل وی چیست

در آخر به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز به این نوع ارز های تازه وارد اعتماد نکنید زیرا ممکن است تمام سرمایه تان از دست برود. اگر قصد این کار را داشتید، بهتر است کمی بیشتر درباره آن ارز های تحقیق کنید.

همیشه بیاد داشته باشید که تمام ارز های تازه وارد اینطور نیستند گاهی رمز ارزها در هیچ مکان معتبری لیست نمی شود شما تنها نباید به این نوع از رمز ارز ها اعتماد کنید.

ممنون از اینکه تا پایان ” دابل وی چیست؟ ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

مشاهده بیشتر

سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن