اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تعداد کمی از تأثیرگذاران DeFi فهمیدند که FEW$ چیست!

salamcrypto

اعضای برجسته جامعه DeFi پس از تلاش برای ایجاد یک طرح رمز با الهام از موفقیت MEME ، با واکنش شدید روبرو شدند.

چهره های برجسته در جامعه مالی غیرمتمرکز (DeFi) پس از پیوستن به یک گروه برای تهیه یک توکن الهام گرفته از MEME با قصد آشکار از دامپینگ سرمایه گذاران بی خبر ، خود را دروضعیت بدی دیدند.

اسکرین شات های مربوط به گفتگوهای فاش شده نشان می دهد که “آزمایش” ، FEW$ توسط بنیانگذار Idea Markets ، سام راتنکر ، که گروه تلگرامی این پروژه را از 22 سپتامبر راه اندازی کرده است ، طراحی شده است. در میان دعوت شدگان به این کانال بودند.

الکس ساندرز  در  22 سپتامبر 2020 در توییتی  گفت:

” دیدن افرادی که می شناسم و به آنها اعتماد دارم ناامیدکننده است. در حالی که بعضی ها این کار را با خنده انجام می دادند ، دیگران بدخواه بودند و می خواستند سود ببرند که آیا آنها اعتراف می کنند یا نه.

اقدامات معدودی می تواند عواقب بسیاری را به همراه داشته باشد. FEW$، فراموش نکنید که همه برنده هستند .”

راتنکر برای اعلام این پروژه به توییتر اشاره کرد و آن را “آزمایشی برای ایجاد ارزش برای پلتفرم” توصیف کرد. 50 دارنده اول FEW هرکدام 769.23 رمزارز را که به مدت یک سال واگذار می شود ، از بین می برند.

این پروژه قرار بود دنباله رو MEME باشد. ساسانو اعتراف كرد كه يكي از دريافت كنندگان اصلي، هواپيماي MEME بوده و نشان مي دهد كه وي قبل از شكلگيري پروژه ، توكن ها را فروخته است و سود بيش از 600،000 دلار را از دست داده است.

با این حال ، FEW$ نتوانست موفقیت MEME را تکرار کند ، صدها سرمایه گذار امیدوار به  این گروه تلگرام، ضرر کردند و چند ساعت پس از انتشار توکن جعلی در Uniswap راه اندازی شد.

بیشتر بخوانید:  وارن بافت باور دارد که بیت کوین چندش آور است

اسکرین شات های مربوط به چت این گروه به سرعت در حال انتشار است ، از جمله پستی از ساسانو با عنوان “ما به  واریز مردم احتیاج داریم” و اعترافات آشکار Masmej و DeFi Dude مبنی بر اینکه تنها انگیزه پروژه مهندسی “pump” بود که پول های مردم را جمع کند.  کسانی که سود خود را از MEME از دست داده اند!

اعضای گروه در پاسخ به این واکنش ، ادعا کردند که همه اینها فقط یک شوخی داخلی است. بسیاری از اعضا چند توکن خود را سوزانده اند از جمله ساسونو ، با بیان:

“از آنجایی که این تصویر به صورت دیوانه وار به گردش در می آید ، من می خواهم یک چیز را مستقیماً درک کنم – این زمانی بود که من  در این گروه فقط با چند نفر بودم که شوخی می کردیم. من فقط توکن های FEW$ خود را به آدرس burn ارسال کردم تا ثابت کنم که نمی خواهم  کسی  را وادار به “dump” کنم. “

بحث و جدال FEW$ پس از افزایش اخیر پروتکل های DeFi کنترل نشده و فورکی که شامل موفقیت ها و شکست های چشمگیر است، نیز می شود.

نسبت ریسک / پاداش بالا در بخش DeFi ،  ارائه دهنده حضانت رمزارزی، Trustology را وادار کرد که “محافظت از قرارداد هوشمند” یا “فایروال DeFi” را برای محافظت از مشتریان نهادی در برابر پروتکل های تأیید نشده، ارائه دهد.

منبع:کوین تلگراف


بیشتر بخوانید

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا