صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بازار نزولی چه زمانی پایان خواهد یافت؟

بازار نزولی چه زمانی پایان خواهد یافت؟

متخصص مشهور بازارهای مالی و مدیر پروتفو، مایکل گاید، گفت که تا زمانی که دوج کوین، به عنوان نمونه‌ای از دارایی بی مصرف در دیدگاه وی، ارزش بازاری 7 میلیارد دلاری داشته باشد، ریزش بازارهای مالی پایان نخواهد یافت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، با رجوع به بیانات این کارشناس در همان روز، می‌توان دریافت که بر اساس دیدگاه وی، روند نزولی در بازار سهام و همینطور، روند نزولی در بازار رمز ارزها، با پایان یافتن ریزش بازار املاک، پایان خواهند یافت.

با این وجود، شرایط املاک در آمریکا بسیار مبهم است و توان خرید خانه‌های فعلی، همزمان با افت تاریخی در میزان فروش خانه‌های فعلی، افت شدیدی پیدا کرده است.

بدین ترتیب، از دیدگاه گاید، روند فعلی بازارها از پایان فاصله‌ی زیادی دارد و راه حل فوری‌ای وجود ندارد. نظرات این کارشناس، به این اصل معروف رجوع دارد که می‌گوید اگر مردمی که تا حد ممکن از سرمایه گذاری فاصله دارند، به سرمایه گذاری تمایل دارند، سرمایه گذاران باهوش باید بازار را ترک کنند.

این موضوع، به طور غیرمستقیم، توسط جلسه‌ی دیروز نرخ بهره تایید شد. علی‌رغم انجام مورد انتظار تصمیم به رشد 0.75 درصدی شاخص، بازار رمز ارز با افت شدیدی واکنش نشان داد. هرچند، تمرکز اصلی روی سخنرانی رییس فدرال بود که طی آن، وی از افزایش نرخ بهره به سطحی محدود کننده و بالاتر از سطح خنثی خبر داد. این بیانات، بازتاب کننده‌ی دیدگاه سخت‌گیرانه‌ی این نهاد قانون‌گذار برای مبارزه با تورم است.

بیشتر بخوانید:  چشم انداز بانک JPMorgan برای بازار ارزهای دیجیتال در 2022

تا زمانی که دوج کوین در وضعیت نزدیک به رکود اقتصادی، 7 میلیارد دلار ارزش بازاری داشته باشد، نباید انتظار اتفاقات مثبت یا بازگشت به بازار صعودی، داشت.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت دوج کوین، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای دوج کوین را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا