صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

چرا Yearn.finance (YFI) روندی رو به رشد دارد؟

ارز محبوب DeFi اتریوم ، Yearn.finance (YFI) ، در 24 ساعت گذشته به دلیل استقبال خریداران، 15 درصد افزایش یافته است .این اتفاق پس از اصلاح 50 درصدی و به دلیل روند کاهشی بیت کوین و اتریوم در هفته گذشته رخ داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این سکه به قیمت  44000 دلار  و به بالاترین قیمت خود رسیده و هم اکنون با قیمت 43،600 دلار معامله می شود.

چرا YFI روندی رو به رشد دارد؟

چرا Yearn.finance (YFI) روندی رو  به رشد دارد؟

YFI به دلیل برخی اتفاقات اساسی در حال رشد و افزایش است.

اول و مهمترین دلیل این است که اگر صرافی Coinbase نقدینگی کافی برای سکه های رمزارزی دریافت کند،  لیست اصلی  به روز شده خود را در Coinbase در روز دوشنبه دریافت می کند . طی چند هفته گذشته ، هر سکه  رمزارزی موجود در  Coinbase به دلیل ورود سرمایه ای که  توسط این لیست ها به همراه دارد ،افزایش شدیدی داشته است.

سکه بومی Yearn.finance نیز با اعلام محصول جدیدی با عنوان StableCreditUSD  که پروژه توسط شخصی به نام  آندره کرونژ بهره برداری میشود.تحلیل تکنیکال این سکه نیز صعودی است .تحلیلگران گفته اند که محصولات فنی YFI نیز در وضعیت صعودی قرار دارند. مایکل ون دی پوپه ، تریدر در بورس سهام آمستردام و تحلیل گر رمزارزی ،اخیراً نموداری را به اشتراک گذاشته است. این نمودار  نشان می دهد که YFI در حال  رشد به بیش از قیمت فعلی است.

بیشتر بخوانید:  آیا پیروزی سوم ریپل در دادگاه نزدیک است؟

به نظر می رسد بهبود YFI بخشی از افزایش گسترده بازار altcoin است  که یک هفته پس از کاهش سکه های برتر به دلیل افت قیمت بیت کوین و اتریوم رخ می دهد.

منبع:نیوز بی تی سی


گزیده اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا