اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قدرت نمایی بایننس اسمارت چین

بایننس اسمارت چین یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که توسط بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی صرافی بایننس راه اندازی شده و رمز ارز های زیادی بر روی این شبکه فعالیت می‌کنند و بزرگترین آنها رمز ارز بایننس کوین است که این رمز ارز نیز متعلق به صرافی بایننس است و این شبکه به دنبال رشد رمز ارز های فعال بر روی اکوسیستم خود دچار افزایش بی‌نظیر تعداد تراکنش ها شده است.

سلام کریپتو

بنا به توییت مدیرعامل و بنیانگذار بایننس شبکه بایننس اسمارت چین دیروز هشت برابر بیشتر از اتریوم تراکنش انجام داده است.

وی اعلام کرد که بایننس اسمارت چین بیش از 10 میلیون تراکنش را پردازش کرده و این در حالی است که شبکه اتریوم دیروز فقط 1.2 میلیون تراکنش را پردازش کرده است.

تعداد معاملات بایننس اسمارت چین نیز طی دو هفته افزایش بیش از سه برابری را تجربه کرده و بنا به BSCscan Explorer این شبکه در تاریخ 29 جولای، سطح شگفت انگیز 13.17 میلیون تراکنش را لمس کرد.

چنگ پنگ ژائو مدیرعامل این صرافی در مورد اینکه آیا این صرافی قادر به پردازش 20 میلیون واحد تراکنش است یا خیر در توییتر خود گفت:
من متخصص نیستم اما فکر می‌کنم که به زودی پاسخ این سوال را در خواهیم یافت.

صرافی ایرانی کارت

به نظر می‌رسد بایننس غیر معمول ترین راه برای تبریک 6 سالگی اتریوم را پیدا کرده و آنها را به سختی به چالش کشیده و حال باید منتظر پاسخ توسعه دهندگان اتریوم از جمله آقای ویتالیک بوترین خالق و بنیانگذار اتریوم باشیم.

بیشتر بخوانید:  سازمان بورس آمریکا به دنبال جمع آوری مدارک علیه ریپل

بایننس اسمارت چین تنها شبکه ای نیست که دچار افزایش حجم معاملات طی روز های اخیر شده و بنا به U.Today، شبکه ترون نیز با افزایش حجم معاملات رو به رو شده و دو روز پیش به رقم حدوداً 9 میلیون واحد تراکنش رسید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا