اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا Grayscale قیمت بیت کوین را تا مرز 40K دلار افزایش می دهد؟

برخی از آمارها نشان می دهد که افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین می تواند بیش از هر زمان دیگری باعث اعتماد سرمایه گذاران موسساتی شود.ظرف 48 ساعت پس از بازگشایی خدمات به سرمایه گذاران جدید در Grayscale در 13 ژانویه ، قیمت بیت کوین تقریباً 20 درصد افزایش یافت.

سلام کریپتو

بیت کوین تنها کوینی نیست که از 13 ژانویه برای پشت سر گذاشتن ارزش کل بازار ارز دیجیتال از 1 تریلیون دلار ، پشتیبانی قوی را شاهد است.

با افزایش تقاضای سرمایه گذاران موسساتی ، عرضه موجود بیت کوین به طور فزاینده ای محدود می شود. دیروز ، صرافی eToro به کاربران خود اعلام کرد که انتظار دارد با مشکلات نقدینگی برای سیستم عامل رمزنگاری خود روبرو شود ، هشدار داد که می تواند معاملات حاشیه ای را محدود کند.از زمان نصف شدن بیت کوین در اواخر سال گذشته ، روزانه تقریباً 900 بیت کوین استخراج می شود. طبق پلتفرم تجزیه و تحلیل رمزنگاری Glassnode ، با این حال ، به طور متوسط ​​فقط یک سوم از آن از ژوئیه 2020 به صرافی ها ارسال می شد.

در همین مدت ، Grayscale تقریباً 224،930 بیت کوین خریداری کرده است که معادل بیش از 1200 بیت کوین در روز است. با در نظر گرفتن سایر سرمایه گذاران موسساتی ، عرضه موجود به سرعت در حال خشک شدن است.

بیشتر بخوانید:  12 هزار واحد بیت کوین از صرافی کوین بیس خارج شده است

همه آمارها حاکی از آن نیست که فقط سرمایه گذاران موسساتی در قیمت ارز رمزنگاری شده نقشی اساسی دارند ، اما Grayscale’s Ethereum Trust در ماه گذشته سود مشابهی دریافت نکرده است. این تعادل از 9 دسامبر که به بالاترین میزان خود یعنی 2.94 میلیون اتریوم رسیده است ، در واقع 6036 اتر کاهش یافته است. در آن دوره ، بیت کوین 116٪ افزایش یافت ، اما اتریوم بیش از 122٪ افزایش یافت.

صرافی ایرانی کارت

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا