اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خارج شدن 45 هزار بیت کوین از صرافی BitMex

salamcrypto

خارج شدن 45 هزار بیت کوین از صرافی BitMex

خارج شدن 45 هزار بیت کوین از صرافی BitMex
خروج تعدادبالایی بیت کوین از صرافی BitMex

خارج شدن این تعداد بیت کوین منجر به ریزش آنها  و سود زیاد برای صرافی های Gemini ، Binance ، OKEx و Huobi شد.
به علت اتهامات دولت ایالات متحده اتهامات  علیه این صرافی و رهبری آن، بیش از 45000 بیت کوین از BitMex خارج شده است.  انها در اول اکتبر دو اتهام ویرانگر به BitMex وارد کردند. در ابتدا اتهامات کمیسیون معاملات آتی کالاها (CFTC) و وزارت دادگستری آمریکا (DOJ) علیه صرافی و سپس اتهام به  بنیانگذاران آن (از جمله مدیر عامل شرکت آرتور هیز) توسط دولت ایالات متحده ، این صرافی را در وضعیت بدی قرار داد. با این اخبار از صرافی BitMex، بازار  ارزهای دیجیتال با کاهش شدید بسیاری از ارزهای دیجیتال روبرو شد.

خارج شدن 45 هزار بیت کوین از صرافی BitMex
تاثیرات خارج شدن 45 هزار بیت کوین از صرافی BitMex

صرافی BitMex در ماه های اخیر چندین بار متهم شده است. از جمله  خاموشی و قطع دسترسی کاربران در  پنجشنبه سیاه که مانع از تجارت یا دریافت یا ارسال  ارزهای دیجیتال  کاربران بود که به بی اعتمادی  کاربران و به اعتبار این صرافی خدشه وارد شد. کاربران طی شش ماه  گذشته از وپنج شنبه سیاه و اکنون با این اتهاماتاتهامات اخیر بیش از 100,000 بیت کوین را از این صرافی خارج کردند  اما خروج دو روز گذشته از نظر مقیاس بی سابقه بوده است.

بیشتر بخوانید:  سومین پیروزی ریپل در دادگاه علیه سازمان بورس آمریکا

طبق داده های Crystal Blockchain ، در کمتر از 48 ساعت ، خالص خروجی از این صرافی  45000 بیت کوین بوده است . در همین حال ، به نظر می رسد Gemini و Binance بزرگترین ذینفع این جریان های خروجی  و بعد از انها OKEx و Huobi هستند. بیش از 20،000 بیت کوین از BitMex و به چهار صرافی ذکر شده  منتقل شده است.

سرنوشت صرافی BitMex  مشخص نسیت که آیا مانند  صرافی های شکست خورده قبل از آن به  ورطه نابودی کشیده می شود  یا نه  این شرکت به کار خود ادامه می دهد. لنس مورگین ، مدیرعامل گروه اطلاعات Blockchain و نماینده ویژه نظارت سابق در وزارت امنیت داخلی ، به Cointelegraph گفت که نتیجه محتمل مجازات های این صرافی مجازات های نقدی  وتعهد مدیران BitMex برای عدم انجام فعالیت های غیرقانونی در این سازمان است.

منبع:کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا