اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احتمال طرح دعوی حقوقی از سوی سازمان بورس آمریکا علیه استلار

احتمال طرح دعوی حقوقی از سوی سازمان بورس آمریکا علیه استلار

به گزارش زوم ارز، لئونیداز هدجیلوزو محقق توییتری به تازگی تحقیقات خود را در توییتر به اشتراک گذاشته و در آن نظر جامعه ریپل در مورد اینکه اگر جد مک کلب مدیر ارشد فناوری سابق ریپل و بنیانگذار استلار طرف یکی از طرفین دعوی حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را بگیرد به سوی کدام سمت خواهد رفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به هادجیلوزو، اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برنده این دعوی شود و رمز ارز XRP به عنوان اوراق بهادار شناخته شود، جد مک کلب و استلار که به عنوان رقیب مستقیم ریپل از آنها یاد می‌شود در شرایط سختی قرار خواهند گرفت و اگر سازمان بورس آمریکا در این پرونده پیروز شود و رمز ارز XRP به عنوان اوراق بهادار شناخته شود، مک کلب که با فروش این اوراق بهادار غیرقابل ثبت 9 میلیارد دلار درآمد کسب کرده نیز تحت پیگرد قانون قرار خواهد گرفت چرا که این کار غیر قانونی تلقی می‌شود.

علاوه بر این هادجیلوزو می‌گوید اگر XRP به عنوان اوراق بهادار اعلام شد ممکن است رمز ارز بومی بنیاد استلار یعنی XLM نیز دچار مشکل شود و شاید با اتهامات مشابهی رو به رو شود.

کوین کده

تاکنون، هیچ اقدام قانونی از سوی کمیسیون بورس و اوراق علیه جد مک کلب صورت نگرفته و به طرز جالبی با اینکه این سازمان علاوه بر شرکت ریپل از مدیرعامل آن یعنی برد گارلینگهاوس و کریس لارسن بنیانگذار آن شرکت کرد اما پای جد مک کلب به این پرونده باز نشده است.

بیشتر بخوانید:  دستگیری مدیرعامل کمپانی رمز ارز نیویورکی به جرم کلاهبرداری

هم اکنون رمز ارز XLM با 0.1 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر در سطح قیمت 0.38 دلار قرار دارد و بنظر شما دچار افزایش قیمت بیشتر خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا