تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ریپل (XRP) امروز 1 شهریور 99|تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ریپل در تایم فریم هفتگی

salamcrypto

تحلیل ریپل (XRP) امروز 1 شهریور 99: قیمت ریپل در هفته گذشته بین دو قیمت 0.2726 و 0.3244 معامله شد. با توجه به حرکت نزولی بیت کوین در روز گذشته ،ریپل نیز در روند نزولی قرار گرفت.ریپل در هفته گذشته درگیر خط مقاومت 0.32 دلاری بود و موفق به شکست این خط نشد ، و نزولی تا خط حمایت 0.28 دلاری داشت،ریپل هم اکنون در این ناحیه حمایت می شود،اگر ریزش ریپل ادامه داشته باشد منطقه حمایت بعدی 0.28 دلار است،حرکت ریپل بسیار وابسته به بیت کوین است اگر بیت کوین باز هم کاهش قیمت داشته باشد،ریپل احتمالا ناحیه 0.24 دلاری را تجربه خواهد کرد.در ادامه با تحلیل تکنیکال ریپل با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال ریپل xrp:

تحلیل تکنیکال 3 ریپل در تاریخ 1-6-99

در بررسی ریپل در تایم فریم هفتگی EMA20 روزه پایین کندل های قیمتی قرار دارد،همچنین در اندیکاتور MACD ،خط مکدی بالای خط سیگنال است،ریپل به تازگی خط روند نزولی را شکسته است.در ادامه به بررسی ریپا در تایم فریم روزانه خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال 2 ریپل در تاریخ 1-6-99

در تایم فریم روزانه ریپل بالای خط روند صعودی قرار دارد،همچنین خط روند نزولی را نیز شکسته است،ریپل در کانال صعودی قراردارد،اگر خط کانال را به سمت پایین قطع کند که الان تقریبا این اتفاق افتاده است،احتمالا با کاهش قیمت ریپل همراه خواهد بود،دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند ،اما یک واگرایی مثبت در این تایم فریم دیده میشود که نوید بخش حمایت ریپل در این ناحیه است.همچنین EMA20 روزه کندل را به سمت پایین قطع کرده است که نشانه خوبی نیست.در ادامه به بررسی ریپل در تایم فریم 4 ساعته خواهیم پرداخت.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل تکنیکال 1 ریپل در تاریخ 1-6-99

در تایم فریم چهارساعته ریپل خط روند صعودی را شکسته است،خط سیگنال بالای خط مکدی قرار دارد که نشانه خوبی نیست،همچنین EMA20 روزه بالای کندل قرار دارد که باز هم نشانه خوبی نیست.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 17 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل فاندامنتال ریپل xrp:

تحلیل فاندامنتال ریپل در تاریخ 1-6-99

حجم معاملات ریپل در 24 ساعت گذشته با افزایش صد میلیون دلاری همراه بود،این نشان می دهد شاید این کاهش قیمت باعث شده افرادی که خلاف روند خرید میکنند ترغیب شده و به معامله بپردازند.ارزش بازار ریپل در هفت روز گذشته بین دو عدد 14،138،912،017 و 12،614،593،511 متغیر بود.

نتیجه کلی درباره ریپل در تایم فریم هفتگی:

ریپل به طور کلی در یک روند صعودی قرار دارد،اینکه ادامه روند به چه شکل خواهد بود بسیار وابسته به حرکت بیت کوین است.بهتر است با نوجه به وضعیت کنونی بازار خریدی صورت نگیرد.


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا