تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ریپل XRP در تایم فریم هفتگی _ امروز 23 دی ماه 99

salamcrypto

تحلیل ریپل XRP امروز 23 دی 99 ، ریپل به عنوان ارزی که روزهای خوبی را پشت سر نمی گذاشت و اخبار منفی روند آن را تحت تاثیر قرار داده بود ، هنوز هم رتبه 4 را در سایت معتبر cinmarketcap به خود اختصاص داده است . بعد از کاهش ارزش ریپل تا 0.215 دلار ، به شدت حمایت شد و در این لحظه با قیمت 0.29 دلار در حال معامله شدن است . در ادامه این مقاله ریپل را از لحاظ تکنیکال بررسی کرده و به نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت .

تحلیل تکنیکال ریپل XRP امروز 23 دی 99

اولین سطح مقاومتی سرسخت ریپل 0.33 دلار و مقاومت بعدی 0.37 دلار است . در صورتی که بیت کوین ریزش قیمت نداشته باشد احتمال رشد دوباره ریپل وجود دارد . اگر ریپل ریزش قیمت داشته باشد ، اولین سطح حمایتی 0.253 دلار است ، در صورت از دست رفتن این حمایت ، احتمال ریزش قیمت تا 0.215 دلار وجود دارد .

تایم فریم هفتگی

تحلیل ریپل XRP امروز 23 دی 99
تحلیل ریپل 99.10.23

اگر کندل این هفته پایین خط روند صعودی بسته شود ، رکود ریپل قطعی خواهد بود . شاخص RSI پایین تر از سطح 50 است و فعلا وضعیت خوبی ندارد .برای رشد دوباره باید منتظر حمایت این خط باشیم .


تایم فریم روزانه

تحلیل ریپل XRP امروز 23 دی 99
تحلیل ریپل 99.10.23

الگوی مثلث در این تایم فریم ، مشهود است . چند روز آینده برای تعیین حرکت بعدی ریپل ، حیاتی  خواهد بود . شاخص RSI تقریبا روی سطح 40 است و فعلا وضعیت خیلی خوبی ندارد اما نمی توان گفت که سیگنال فروش هم داده است !نمی توان تاثیر رفتار بیت کوین روی این ارز را دست کم گرفت .

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال لایت کوین LTC در تایم فریم هفتگی _ امروز 2 مهرماه 1399

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل ریپل XRP امروز 23 دی 99
تحلیل ریپل 99.10.23

به نظر می رسد خط روند صعودی که در این تایم فریم مشاهده می شود به شدت درست عمل کرده و خریدارن به خوبی از آن حمایت می کنند . به هر حال قطع شدن این خط به سمت پایین می تواند به منزله سیگنال فروش باشد . شاخص RSI تقریبا روی سطح 50 است ، اگر از سطح 50 هم کاهش داشته باشد ، نشانه خوبی برای ریپل نخواهد بود .


حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار ریپل 99.10.23

حجم معاملات ریپل در مقایسه با هفته گذشته حدود 4 میلیارد دلار افزایش داشته است که اتفاق خوبی برای این ارز است . ارزش بازار ریپل هم حدود 3 میلیارد دلار از ابتدای هفته رشد داشت .


شاخص FCAS

شاخص fcas ریپل 99.10.23

شاخص FCAS ریپل برابر با 858 است . یعنی عملکرد فاندامنتال ریپل در دسته عملکردهای خوب قرار دارد .


کلام آخر تحلیل ریپل XRP امروز 23 دی 99

تا زمانی که خطوط روند صعودی به خوبی در حال حمایت شدن است جای نگرانی نیست . اما به محض شکسته شدن این خطوط ، ممکن است روند اصلاحی آغاز شود . در صورت ریزش قیمت بیت کوین ، ریپل هم کاهش قیمت خواهد داشت .

ممنون از اینکه تاپایان ” تحلیل ریپل XRP امروز 23 دی 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMwyW

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا