تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال ریپل(XRP) در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 با mom

تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 ، در دو روز گذشته ریپل نه تنها موفق به شکست خط مقاومت 0.22دلاری نشد بلکه خط روندی که هم برای ان کشیده بودیم را به سمت پایین قطع کرد .در 24 ساعت گدشته ریپل کاهش قیمت 0.22درصدی را تجربه کرد.اگر روند نزولی این ارز ادامه داشته باشد خط مقاومتی در سطح 0.13دلاری دارد ولی اگر روند صعودی را پیش بگیرد و در صورت شکست خط مقاومت سنگین 0.22دلاری ،افزایش قیمتی  بیش از ان چه که قبلا داشتیم برای این ارز قابل تصوراست.


تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 با اندیکاتور momentumبا توجه به اینکه خط روند قبلی دیگر معتبر نیست باید خط روند دیگری برای نمودار کشیده شود .البته لازم به ذکراست که این کاهش قیمت ریپل ،ارتباط مستقیمی با کاهش قیمت بیت کوین در چندروز گذشته دارد.


تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 با اندیکاتور mom

اگر نگاهی به اندیکاتور مومنتوم MOMENTUMدر تایم فریم روزانه بیندازیم میببنیم که شاخص نمودار ،خیلی پایینتراز خط 100 است و اصلا گزینه ی مناسبی برای خرید نیست،ولی از انجا که عقل حکم میکند ما فقط به بررسی یک اندیکاتور اکتفا نمیکنیم.


تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 با اندیکاتورهای macd rsi cci

شاخص اندیکاتورCCI پایین تر از خط 0 است و هیچگونه سیگنال خریدی به ما نمیدهد.دراندیکاتورMACDخط قرمز بالاتر از خط ابی قرار دارد و این نشانه ی خوبی برای خرید نیست.در اندیکاتور RSIشاخص اندیکاتور پایین تر از سطح مرجع 50قراردارد و واضح است که احتمالا امروز موقعیت مناسبی برای خرید نیست.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 10 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 با sar

باتوجه به شکل بالا اندیکاتورSARنیز نزولی است و نشانه ی مثبتی برای خرید به ما نمیدهد.اندیکاتور ایچیموکو نیزخبر از وضعیت بد بازار ریپل دارد.

نتیجه کلی:با توجه به گفته های بالا امروز زمان مناسبی برای خرید نیست و بهتراست دست نگه داریم و ببینیم روند بازار ب چه شکل خواهد بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا