تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ریپل XRP در تایم فریم هفتگی _ امروز 25 آذر ماه 1399

salamcrypto

تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99 ، ارز دیجیتال ریپل هفته گذشته به طور کلی روندی نزولی را پشت سر گذاشت  و از سطح 0.605 دلار تا 0.482 دلار ریزش داشت. این اصلاح قیمت ریپل بعد از رشد ناگهانی این ارز کاملا قابل پیش بینی بود . ریپل جزو ارز های به شدت معتبر است و رتبه 3 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است . در ادامه این مقاله نمودار شمعی ریپل را بررسی خواهیم کرد و سپس به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت .

تحلیل تکنیکال تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99

ریپل یک محدوده حمایتی مهم در 0.478 دلار دارد که اگر شکسته شود ممکن است تا 0.42 دلار ریزش قیمت داشته باشد . در صورتی که ریپل دوباره قصد صعود داشته باشد اولین مقاومت پیش روی این ارز سطح 0.51 دلار و بعد 0.54 دلار است .

تایم فریم هفتگی

تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99
تحلیل ریپل 99.9.25

ریپل ، بلندترین خط روند نزولی خود را شکسته است . اما فعلا در یک روند اصلاحی قرار دارد . شاخص RSI سطح 70 را به سمت پایین شکسته که می تواند به نوعی سیگنال فروش باشد . شاید الان زمان مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت روی این ارز نباشد .


تایم فریم روزانه

تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99
تحلیل ریپل 99.9.25

در تایم فریم روزانه لینک در یک روند نزولی قرار دارد . برای اینکه ریپل دوباره رشد کند باید کاملا خط روند نزولی را شکست دهد ، که البته این شکست در نوع خود می تواند سیگنال خرید باشد . شاخص RSI در حال شکست سطح 50 به سمت پایین است که اگر این اتفاق بیافتد ، در واقع سیگنال فروش است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 12 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تایم فریم 4 ساعت

صرافی ایرانی کارت

در این تایم فریم ، اهمیت سطوح حمایتی به وضوح مشخص است . شاخص RSI اصلا  در شرایط خوبی نیست و فعلا سیگنال خرید ندارد . اگر کندل 4 ساعت پایین حمایت 0.478 دلار بسته شود ، نشانه خوبی نخواهد بود .


حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار ریپل 99.9.25

حجم معاملات ریپل ، در مقایسه با بیشترین مقدار آن در هفته اخیر ، حدود 5 میلیارد دلار کاهش داشته است که رقم به شدت زیادی برای 5 روز است و می تواند نشانه خوبی برای ریپل نباشد . ارزش بازار ریپل نیز نسبت به هفته گذشته حدود3 میلیارد دلار کاهش داشته است .


شاخص FCAS

تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99

شاخص FCAS برابر با 850 است . یعنی عملکرد ریپل از لحاظ فاندامنتال در دسته عملکرد های خوب قرار دارد .


کلام آخر تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99

ادامه صعود ریپل بستگی به شکست قدرتمند خط روند نزولی دارد . سطح حمایتی مهم ریپل 0.478 دلار است . تا زمانی که بالای این حمایت قرار داریم جای نگرانی نیست .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ریپل XRP امروز 25 آذر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا