صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شکایت دارندگان XRP از کسی که از ریپل شکایت کرد!!

دارندگان XRP در وبسایت Change.org دادخواستی را پر کرده اند مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید از شکایت خود علیه ریپل صرف نظر کند و در مورد رییس سابق خود تحقیقاتی را به عمل آورد، تاکنون 30 هزار نفر در این دادخواست شرکت کرده اند.
توماس هاج بنیان گذار Crypto&Policy می‌گوید که اکنون این موضوع به نظر گری گنسلر بستگی دارد.
وی افزود:
من امروز دادخواست را کامل خواهم کرد و سند نهایی آن را با امضای تمام افرادی که در آن شرکت کردند به صورت الکترونیکی به رییس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادر یعنی گری گنسلر تحویل خواهم داد.
همانطور که قبلاً گزارش دادیم، سرمایه گذاران XRP دادخواستی را علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار پر کردند و در آن مدعی شدند که این سازمان به دنبال نابودی توکن XRP است، آنها این دادخواست را حدوداً یک ماه قبل ایجاد کردند ولی هنوز اتفاق جدیدی درباره ی آن نیفتاده است و به نظر کسی دادخواست آنها را جدی نگرفته است.
دارندگان توکن XRP یک تئوری توطئه در مورد رییس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادر آقای جی کلیتون و وکیل ارشد سابق این سازمان ویلیام هینمن دارند و مردم بر این باورند که این دو نفر به دلیل تضاد منافع شرکت ریپل لبز را به دادگاه کشانده اند.
در ماه گذشته نیز جان دیتون به نمایندگی از سرمایه گذاران  XRP پرونده ای را در دادگاه علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تشکیل داد و از قاضی فدرال سارا نتبورن اجازه دخالت در دادگاه را گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار به این موضوع اعتراض شدیدی کرد.

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  موضع جدید ترامپ در مورد بیت کوین

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا