اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر تحلیلگر مشهور در مورد XRP

نظر تحلیلگر مشهور در مورد XRP

به گزارش زوم ارز، پیتر برنت معامله گر مشهور و تحلیلگر برجسته که بیش از چهار دهه از عمر خود را در بازار های مالی صرف کرده و هنوز بر این عقیده است که رمز ارز XRP اوراق بهادار ثبت نشده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پیتر برنت معامله گر مشهور می‌گوید عدم اطمینان نظارتی و قانونی پیرامون رمز ارز XRP که متعلق به ریپل است مانع از این نمی‌شود که پیتر برنت این رمز ارز را در سبد سرمایه گذاری خود قرار ندهد.

برنت علاوه بر این موضوع، جزو منتقدان شرکت ریپل لبز نیز محسوب می‌شود و از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خواست تا رمز ارز XRP به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی کنند و برنت این موضوع را دو ماه قبل از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مطرح کرد و وی همچنین این شرکت را متهم به دستکاری در قیمت این ارز دیجیتال کرد.

کوین کده

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مدعی شد که ریپل توانست از طریق فروش غیرقانونی رمز ارز XRP ،1.38 میلیارد دلار درآمد خالص داشته باشد و از عواید آن برای تأمین بودجه کسب و کار خود استفاده کند.

علاوه بر شکایت از شرکت ریپل لبز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال کریس لارسن و برد گارلینگهاوس نیز رفت و از آنها شکایت کرد و مدعی شدند که برد گارلینگهاوس 150 میلیون دلار از این فروش را به جیب زده و کریس لارسن نیز به همراه همسر خود 450 میلیون دلار کسب درآمد کرده است.

بیشتر بخوانید:  رصد دقیق برای شناسایی فارم های استخراج ارز دیجیتال

متهمان به نوبه خود مدعی هستند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادعایی پوچ و بی اساس دارد و باید منتظر باشیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا