تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تزوس امروز 17 تیر 99 | تحلیل تکنیکال و فاندامنتال TEZOS در تایم فریم هفتگی

تحلیل تزوس امروز 17 تیر 99 . قیمت تزوس در هفته گذشته با افزایش یک درصدی همراه بود . بیشترین قیمت تزوس در هفته ی گذشته 2.46 دلار و کمترین مقدار ان 2.24 دلار بود.تزوس در هفته ی گذشته خط حمایت 2.35 را شکست و تا قیمت 2.24 نزول کرد اما بعد از دو روز مجددا این خط را به سمت بالا شکست و هم اکنون زیر خط مقاومت 2.45 نوسان میکند اگر موفق شود  این خط را شکست دهد ممکن است صعودی را تا 2.70 تجربه کند.دو روز گذشته با سرمایه گذاری های کوتاه مدت،گرفتن سودهایی تا ده درصد محتمل بود.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال تزوس امروز 17 تیر 99

تحلیل تکنیکال تزوس امروز 17 تیر 99شاخص ADX  از خنثی بودن و رکود روند پیش رو خبر می دهد.شاخص اندیکاتور MACD در هفت روز گذشته و در تایم فریم روزانه هیچ سیگنال مثبتی مبنی بر خرید نمیداد اما در روز گذشته نشانه ی مثبتی از خود نشان داد که بعد از ان نمودار قیمت تا ده درصد افزایش داشت.شاخص اندیکاتور RSI پایین خط 40 بود که در دو روز گذشته به سمت بالا حرکت کرد که این خود میتواند نشانه مثبتی باشد.

تحلیل فاندامنتال تزوس امروز 17 تیر 99

 

تحلیل فاندامنتال تزوس امروز 17 تیر 99

ارزش بازار تزوس در هفته ی گذشته با بیشترین مقدار 1.79 بیلیون دلار در روز گذشته و با کمترین مقدار 1.68 بود. حجم بازار تزوس در هفت روز گذشته بین دو عدد  55.79 میلیون دلار و 89.84 میلیون دلار بود. شاخص NVT در روز گذشته  19.2 بود که در کل نشان می دهد شاید نتوان برای سرمایه گذاری بلند مدت روی این ارز حساب باز کرد.

صرافی ایرانی کارت

نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تزوس امروز 17 تیر 99

در یک نگاه کلی دو روز گذشته،تزوس صعود قیمتی تا ده درصد را تجربه کرد.سرمایه گذاری بلند مدت روی این ارز شاید عقلانی نباشد و بهتراست به تریدهای کوتاه مدت اکتفا کنیم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی _ امروز 18 شهریور ماه 1399

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تزوس امروز 17 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا