تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم هفتگی _ 31 مرداد ماه 1399

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم هفتگی ،تزوس در هفته گذشته بین دو قیمت3.51 و 4.36 دلار معامله شد.تزوس به تازگی بلند ترین خط روند نزولی را شکسته است،و وارد یک روند صعودی شده است.در هفته گذشته با خط مقاومت 3.95 دلاری درگیر بود،اگر موفق به شکست این خط بشود،صعودی تا 4.71 دلار را تجربه خواهد کرد.اگر پایین این خط بماند و روند نزولی را پیش بگیرد در ناحیه 3.33 دلار حمایت خواهد شد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم هفتگیدر تایم فریم هفتگی تزوس در یک روند صعودی قرار دارد،باید تا پایان روز دوشنبه منتظر بمانیم و ببینیم کندل هفتگی به چه شکل بسته خواهد شد،چرا که کندل فعلی نشان از نزولی شدن بازار دارد،از انجا که حرکت تزوس بسیار وابسته به بیت کوین است اگر بیت کوین دوباره روند صعودی را پیش بگیرد،تزوس رشد خوبی خواهد کرد.دو خط مکدی و سیگنال در اندیکاتور MACD در شرایط خوبی هستند،میانگین متحرک باند بولینگر زیر کندل های قیمتی ست که نشانه بسیار خوبی است.در ادامه به بررسی تزوس در تایم فریم روزانه میپردازیم.


تحلیل تکنیکال تزوس در تایم فریم هفتگیدر تایم فریم روزانه تزوس بالای یک خط روند صعودی قرار دارد،در اندیکاتور MACD  خط مکدی بالای خط سیگنال قرار دارد که نشانه خوبی نیست،شاخص اندیکاتور RSI  زیر خط هفتاد است و با توجه به جهتی که دارد بهتر است امروز خریدی صورت نگیرد،میانگین متحرک باند بولینگر با کندل ها برخورد کرده است اگر این خط بالای کندل ها قرار بگیرد نشانه خوبی نیست و احتمالا بازار نزولی یا خنثی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 20 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل فاندامنتال تزوس در تایم فریم هفتگی

تحلیل فاندامنتال تزوس در تایم فریم هفتگیحجم معاملات تزوس در 24 ساعت گذشته 76 میلیون کاهش داشت و به طور کلی در هفته گذشته بین دو عدد 229 و 457 میلیون دلار در نوسان بود،ارزش بازار تزوس در هفت روز گذشته با 200 میلیون دلار کاهش همراه بود،شاخص NVT نشان میدهد تزوس ارز مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت است.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تزوس در تایم فریم هفتگی

پیش بینی من برای هفته اینده تزوس این است که اگر بیت کوین ریزش یا صعود ناگهانی نداشته باشد،این ارز مدتی در این ناحیه نوسان خواهد کرد.تزوس در هفته گذشته بین دو قیمت 3.51 . 4.36 دلار معامله شد وبه طور کلی در یک روند صعودی قرار دارد .

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل فاندامنتال تزوس در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا