صرافی کوینکده
کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ارز زیلیکا zil

معرفی کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا Ziliqa

بهترین کیف پول های زیلیکا ، یکی دیگر از رمز ارز هایی که شما می توانید با سرمایه گذاری و یا خرید و فروش آن کسب درآمد داشته باشید، ارز دیجیتال زیلیکا می باشد. زیلیکا را می توانید خرید و فروش و همچنین استخراج کنید. تا به حال به این فکر کرده اید که برای ذخیره سازی ارز دیجیتال زیلیکا به چه کیف پول هایی می توانید اعتماد کنید؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در این مقاله ما قصد داریم تا درباره کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا با شما عزیزان گفتگو کنیم و در انتها نیز بهترین کیف پول های این ارز را معرفی کنیم. اگر تا به حال در انتخاب کیف پول برای این ارز دیجیتال شک داشته اید، پس از مطالعه این مقاله به راحتی می توانید بهترین کیف پول را انتخاب کنید. در ابتدا کمی درباره ارز دیجیتال زیلیکا با شما گفتگو خواهیم کرد و سپس به سراغ معرفی بهترین کیف پول های ارز زیلیکا خواهیم رفت. در ادامه همراه ما باشید.

مروری بر ارز دیجیتال زیلیکا چیست؟

مروری بر ارز دیجیتال زیلیکا چیست؟
مروری بر ارز دیجیتال زیلیکا چیست؟

یکی از هدف های به وجود آمدن ارز دیجیتال زیلیکا، حل نمودن مشکل مقیاس پذیری می باشد. در ابتدا زیلیکا یک توکن بر پایه استاندارد ERC-20 بود. نماد انحصاری این ارز دیجیتال ” ZIL ” می باشد و شما می توانید این رمز ارز را با این نماد خرید و فروش کنید. تقریبا می توان گفت که زیلیکا یک ارز تازه تاسیس است. تقریبا اوایل سال 2017 بود که ارز دیجیتال زیلیکا معرفی شد. مدیر عامل این ارز دیجیتال فردی با نام Xinshu می باشد.

برای به دست آوردن ارز دیجیتال زیلیکا، می توانید از دو راه اقدام کنید.

  1. استخراج ارز دیجیتال زیلیکا
  2. خرید و فروش ارز دیجیتال زیلیکا

برای اینکه بتوانید رمز ارز زیلیکا را استخراج کنید، باید از دستگاه های ماینر و یا ریگ های استخراج استفاده کنید. زیلیکا نسبت به بیت کوین سختی شبکه کمی دارد و شما می توانید به راحتی آن را استخراج کنید. برای اینکه زیلیکا استخراج شود، نیاز به تجهیزات خیلی قدرتمندی ندارد و می توانید با نسبتا خوب کار خود را انجام دهید.

از بحث استخراج که بگذریم، به خرید و فروش زیلیکا خواهیم رسید. شما می توانید این ارز را از صرافی های معتبر خریداری کنید. خوشبختانه این ارز دیجیتال در صرافی بایننس لیست شده است و شما می توانید زیلیکا را در صرافی بایننس خریداری کنید.

عمده ترین مشکلی که برای کاربران پیش می آید انتخاب کیف پول است. در حال حاضر شرکت های زیادی اقدام به توسعه کیف پول های مختلف کرده اند. این موضوع سبب شده است تا تنوع در کیف پول ها زیاد شود و کاربران در هنگام انتخاب با مشکل رو به رو شوند.

برای اینکه بتوانید یک کیف پول خوب انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که قسمت بعدی این مقاله را حتما مطالعه کنید زیرا که به شما کمک خواهد کرد تا بهتر بتوانید کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید.


در هنگام انتخاب کیف پول zil، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام انتخاب کیف پول zil، به چه نکاتی باید توجه کرد؟
در هنگام انتخاب کیف پول zil، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای اینکه بتوانید بهترین کیف پول را انتخاب کنید، در هنگام انتخاب کیف پول باید به چند نکته توجه کنید. توجه به این نکات باعث می شود تا در انتخاب کیف پولتان بهترین عملکرد را داشته باشید. نکاتی که باید رعایت کنید عبارت اند از:

  1. امنیت:

یکی از موارد بسیار مهم در بحث کیف پول های امنیت می باشد. امنیت کیف پول بحثی بسیار مهم است و باید حتما به آن توجه و دقت کنید. زمانی که کیف پول شما امنیت داشته باشد، می توانید با خیال راحت در آن سرمایه گذاری کنید. این سرمایه گذاری مطمئن است و دیگر خیالتان راحت است. اگر درباره امنیت یک کیف پول در سایت و یا مجله اطلاعات کمی وجود دارد، احتمال اینکه آن کیف پول از امنیت مناسبی برخوردار باشد کم است و باید به این موضوع نیز توجه کرد.

  1. اعتیار:

کیف پول انتخابی شما باید معتبر باشد. در سایت های معتبر از آن نام برده شود و اینکه رمز ارز های معتبر را نیز پشتیبانی کند. تمامی این موارد و همچنین موارد دیگر، سبب می شود تا بدانیم که کیف پول انتخابی ما معتبر است. اگر یک کیف پول معتبر نباشد، اینکه بخواهیم در آن سرمایه گذاری کنیم کاملا اشتباه است و این کار ممکن است به ضررمان تمام شود.

  1. کارمزد:

کیف پول ها برای انتقال هایی که انجام می گیرد مقداری کارمزد کم می کنند حال این کارمزد متفاوت است و هر کیف پول یک مقدار کارمزد از شما دریافت می کند. همیشه سعی داشته باشید کیف پولی را انتخاب کنید که کارمزد کمتری از شما دریافت می کند. این موضوع سبب می شود تا شما از سرمایه تان چیزی از دست نرود زیرا ممکن است در مبلغ انتقالی شما مقدار کارمزد با توجه به قیمت دلار زیاد باشد.


معرفی کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا

معرفی کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا
معرفی کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا

در این مقاله همانطور که می دانید قصد داریم تا درباره کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا با شما عزیزان گفتگو کنیم. برای ذخیره سازی این ارز دیجیتال شما می توانید از سیستم عامل های مختلف استفاده کنید. در کل می توانید کیف پول های ارز دیجیتال زیلیکا را در گوشی های هوشمند، کامپیوتر نصب و استفاده کنید. حال باید ببینیم که کیف پول های این ارز دیجیتال از کدام سیستم عامل استفاده می کنند. در ادامه همراه ما باشید.

” ویندوز ” Windows “، ” مک ” MAC “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “، ” افزونه ” Plug-in “، ” تحت وب ( آنلاین ) ” Web “

  1. کیف پول ZilPay

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” افزونه ” Plug-in “

بهترین کیف پول های زیلیکا

اگر به دنبال یک کیف پول برای ذخیره ارز دیجیتال زیلیکا هستید که از مرورگر ها پشتیبانی کند و بتوانید آن ها را به عنوان یک افزونه در سیستم عامل خود نصب کنید، ما به شما می توانیم کیف پول ZilPay را معرفی کنیم. این کیف پول متن باز است و می توانید آن را کنترل و یا ویرایش کنید. ویرایش کیف پول می تواند موجب شود تا شما آن کیف پول را برای خود شخصی سازی کنید که این موضوع گزینه بسیار خوبی است. اگر می خواهید کیف پولی داشته باشید که نسبت به علایق خودتان آن را شخصی سازی کنید می توانیم این کیف پول را به شما معرفی کنیم.

هرگز این اشتباه را نکنید که کیف پول ” ZilPay “، کیف پول رسمی زیکا است. این کیف پول توسعه دهندگان جداگانه ای دارد و باهم مرتبط نیستند. اگر بخواهیم این کیف پول را از لحاظ امنیتی مورد بررسی قرار دهیم تا حدودی می توان گفت که مناسب است و می توان از آن برای ذخیره کوتاه مدت به خوبی استفاده کرد. کیف پول ” ZilPay ” به کاربران خود این امکان را می دهد که تراکنش های زیلیکا را دریافت کند و سپس در شبکه نیز منتشر کد. اگر می خواهید تا با کیف پول های بیشتری آشنا شوید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

  1. کیف پول Atomic

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” ویندوز ” Windows “، ” مک ” MAC “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “

بهترین کیف پول های زیلیکا

احتمالا بار ها نام این کیف پول را شنیده اید. کیف پول اتمیک یکی از کیف پول های معروف است که کاربران زیادی از آن در جهت ذخیره رمز ارز ها استفاده می کنند. این کیف پول از دیگر کیف پول هایی است که ارز دیجیتال زیلیکا را نیز پشتیبانی می کند. جز رمز ارز زیلیکا کیف پول اتمیک از ارز هایی همچون: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین و… نیز پشتبانی می کند و شما می توانید به راحتی این رمز ارز ها را ذخیره کنید. تقریبا می توان گفت که این کیف پول از بیش از 500 کوین و توکن پشتیبانی می کند. این 500 عدد ثابت نمی باشد و در حال زیاد شدن می باشد. تمام تلاش تیم توسعه دهنده این است که آن را کمی ارتقا دهند. ارتقا یک نرم افزار در این بازار سخت واقعا دشوار است.یکی از گزینه های خوب این کیف پول صرافی داخلی است. شما می توانید در کیف پول اتمیک نسبت به خرید و فروش رمز ارز ها بپردازید. تمامی مراحل را می توانید داخل کیف پول دنبال کنید و دیگر نیاز نباشد تا به صورت مدام رمز ارز هایتان را انتقال دهید.اگر بخواهیم از لحاظ امنیتی درباره کیف پول اتمیک با شما گفتگو کنیم، تقریبا این کیف پول امنیت بالایی دارد و شما می توانید با خیال راحت در آن رمز ارز هایتان را ذخیره کنید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول هیوبی توکن HT

کلید های خصوصی شما در این کیف پول، در داخل سیستم به صورت افلاین ذخیره می شود و خود این موضوع از نکات مثبت می باشد.از دیگر مزایا این کیف پول می توان به رابط کاربری آسان اشاره داشت. کیف پول اتمیک رابط کاربری بسیار آسانی دارد و شما می توانید به راحتی با آن کار های خود را انجام دهید.

  1. کیف پول infinito

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “

بهترین کیف پول های زیلیکا

کیف پول ” infinito ” با هدف افزایش و دسترسی داشتن بهتر کاربران به ارز های دیجیتال و سپس مدیریت دارایی توسعه داده شده است. شما می توانید به راحتی از این کیف پول برای ذخیره سازی ارز دیجیتال زیلیکا استفاده کنید. استفاده از این کیف پول نه تنها برای ذخیره ارز دیجیتال زیلیکا بلکه برای ذخیره رمز ارز های دیگری همچون: دوج کوین، ایاس، بیت کوین، اتریوم، دش و… مورد استفاده قرار می گیرد.

از لحاظ امنیتی این کیف پول دارای امنیت بسیار مناسبی است و می توانید با خیال راحت در آن رمز ارز هایتان را ذخیره کنید. تنها مشکل این کیف پول در بحث امنیت تایید دو مرحله ای می باشد که متاسفانه این کیف پول از تایید دو مرحله ای پشتیبانی نمی کند. اگر این کیف پول از تایید دو مرحله ای پشتیبانی می کرد، می توان گفت که می توانستیم برای ذخیره رمز ارز هایمان روی این کیف پول حساب کنیم. کیف پول infinito همانند اتمیک صرافی داخلی ندارد و شما برای خرید و فروش رمز ارز هایتان حتما باید دارایی هایتان را به صرافی انتقال دهید.

خوشبختانه در این کیف پول نیز رمز ارز ها درون سیستم عامل کاربر ذخیره می شود و سرور ها هیچگونه دسترسی به آن ها ندارند. شما می توانید در این کیف پول، چندین کیف پول دیگر را نیز ایجاد کنید. این موضوع نسبت به حفظ حریم شخصی در مقابل دیگران بسیار موثر می باشد.

  1. کیف پول Ledger Nano S

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” کیف پول سخت افزاری ” Hard Wallet “

بهترین کیف پول های زیلیکا

کیف پول Ledger Nano S یک کیف پول سخت افزاری می باشد. کیف پول های سخت افزاری امنیت بسیار بالایی دارد و بهترین انتخاب برای سرمای گذاری طولانی مدت می باشد. اگر می خواهید تا یک سرمایه گذاری طولانی مدت داشته باشید، بهتر است که از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. تمام کیف پول های سخت افزاری شبیه به یک فلش مموری  یا یک ریموت و یا یک گوشی هوشمند بسیار کوچک. در حال حاضر به دلیل فراوانی رمز ارز ها کمپانی های زیادی دست به تولید کیف پول های سخت افزاری زده اند و شما می توانید به راحتی یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S توسط کمپانی Ledger ساخته شده است. شما می توانید به راحتی در این کیف پول ارز دیجیتال زیلیکا را ذخیره کنید. در کنار این رمز ارز می توانید رمز ارز های دیگری همچون: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین، دش، بیت کوین کش و…. ذخیره کنید.

یکی از بزرگ ترین مشکلات کیف پول های سخت افزاری قیمت آن می باشد. متاسفانه قیمت کیف پول های سخت افزاری بالا است و این موضوع سبب شده است تا همگان نتوانند از این کیف پول استفاده کنند. موضوع قیمت مربوط  کمپانی سازنده نمی باشد و این بالا بودن قیمت تنها به دلیل بالا بودن ارز در ایران می باشد.

برای تهیه این کیف پول می توانید از فروشگاه های مجازی و یا فروشگاه های حقیقی استفاده کنید فقط حواستان باشد تا سرتان کلاه نگذارند زیرا این موضوع بسیار مفصل است.

  1. کیف پول Trust

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “

بهترین کیف پول های زیلیکا

نام کیف پول ” Trust “ را زیاد شنیده اید. این کیف پول جز کیف پول هایی است که در بازار ارز های دیجیتال معروف می باشد. در این کیف پول می توانید نسبت به ذخیره رمز ارز های خود اقدام کنید. یکی از رمز ارز هایی که این کیف پول از آن پشتیبانی می کند، ارز دیجیتال زیلیکا می باشد. در کنار زیلیکا این کیف پول از رمز ارز های دیگری همچون: بیت کوین ، اتریوم، لایت کوین و… را ذخیره کنید. تراست را می توانید از فروشگاه گوگل پلی برای اندروید و از اپ استور برای ایفون استفادده کنید. از لحاظ امنیت و اعتبار، تراست یک کیف پول معتبر می باشد که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. تا به حال گذارشی مبنی بر اینکه این کیف پول مورد حمله و یا هک قرار کرفته شده است منتشر نشده. کیف پول تراست یک کیف پول ارز دیجیتال غیرمتمرکز می باشد. این موضوع سبب شده است تا در هنگام ثبت نام نیاز به وارد نمودن مشخصات خصوصی نداشته باشیم.


سوالات متداول

آیا برای استفاده از کیف پول های سخت افزاری نیاز به نرم افزار است؟

بله، برای اینکه بخواهید کیف پول های سخت افزاری را راه اندازی کنید نیاز به یک نرم افزار دارید که بر روی یک سیستم عامل آن را نصب و اجرا کنید. حال این سیستم عامل می تواند سیستم عامل موبایلی و یا کامپیوتری باشد بستگی دارد که کیف پول سخت افزاری شما از چه چیزی پشتیبانی می کند.

کیف پول های دارای صرافی داخلی مناسب هستند؟

بله، این موضوع در انتخاب کیف پول مهم است اما نه به اندازه زیاد. اینکه کیف پول شما صرافی داخلی دارد خوب است و یکی از امکانات آن کیف پول به حساب می آید.

ممنون از اینکه تا پایان “ بهترین کیف پول های زیلیکا ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا