زوم ارز پدیا

زوم ارز یک ساله شد 🎊 🎉

 درست 365 روز از تاسیس وبسایت زوم ارز گذشت . اکنون زوم ارز در چنین روزی یکساله شدن خود را جشن می گیرد.روز یکشنبه سالگرد 1 سالگی زوم ارز در دفتر این مجوعه با حضور کلیه همکاران برپا شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یک دورهمی ساده و خودمانی که با فضایی دوستانه با یکدیگر به تعامل پرداختیم.همچنین درباره اهداف و عملکرد های زوم ارز صحبت کردیم.این وسط یک عکس دوستانه هم انداختیم 😊

دکتر عاطفه قاضی حصاری مدیریت استارتاپ زوم ارز در ابتدا روند طی شده یکسال گذشته مانند فعالیت ها و عملکردهای وبسایت را شرح داده و ضمن تقدیر از همه عوامل تاثیر گذار در پیش برد این مجموعه ، مراتب تقدیر از کلیه تیم زوم ارز را فراهم آوردند.

کوین کده

جشن یک سالگی زوم ارز با یادآوری زمانی گذشت که هنوز این استارتاپ یک ایده بود در حالیکه اکنون شاهد پیشرفت روزافزون آن هستیم .گزارش عملکرد فراتر از انتظار و پیشرفت بیشتر ، حتی از مواردی که از پیش برای آن در نظر گرفته شده بود مدیریت و اعضای مجوعه را بسیار خوشحال نموده و برای ادامه مسیر انگیزه و اشتیاق بیشتری ایجاد کرده است.

در نهایت به اعتقاد دکتر حصاری این مجموعه کماکان راه درازی در پیش دارد که تداوم و همکاری بیشتر اعضای تیم برای پیش برد اهداف مجوعه بسیار حائز اهمیت است.

بیشتر بخوانید:  آموزش خرید دوج کوین dogecoin | چگونه دوج کوین بخریم

از شما همه کاربران عزیز ممنونیم که با همراهی خود باعث پشتکار بیشتر ما شدید. زوم ارز جهت تقدیر از شما همراهان برای بهتر شدن از نگاه کاربران تلاش خود را بیشتر خواهد کرد.

به امید جشن 100 سالگی زوم ارز 😊

نوشته های مشابه

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا