اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

11 درصد از آمریکایی ها در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کردند

به گزارش زوم ارز، یک نظرسنجی جدید نشان داد که بیش از یک نفر از هر ده شهروند آمریکایی که سنی بین 18 تا 34 سال دارند بخشی از چک هایی که در طرح بسته محرک اقتصادی کووید-19 دریافت کردند را بر روی دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کردند.

سلام کریپتو

این نظرسنجی که توسط CNBC و شرکت تحقیقاتی Momentive انجام شد از 5530 بزرگسال پرس و جو کرد و مشخص شد که 11 درصد از شرکت کنندگان با پول چک خود ارز دیجیتال خریداری کردند.

تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان چک خود را به طور گسترده به سرمایه گذاری اختصاص دادند و 15 درصد از آنها در بازار سهام ایالات متحده، 9 درصد از آنها در صندوق های متقابل و 6 درصد از آنها در صندوق های قابل معامله یعنی ETF سرمایه گذاری کردند.

بنظر می‌رسد اکثریت جوانان آمریکایی چشم انداز آینده ارز های دیجیتال را نادیده نگرفته و نسبت به آن حس صعودی دارند بطوری که 60 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اظهار داشتند که دارایی های دیجیتال را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت می‌بینند و در مقابل 21 درصد از آنها ارز های دیجیتال را یک سرمایه گذاری کوتاه مدت توصیف کردند و 26 درصد دیگر نیز اظهار داشتند که بخاطر هیجان وارد این بازار شدند.

بیشتر بخوانید:  آیا هزینه کارمزد کاردانو کاهش خواهد یافت؟

بنظر می‎‌رسد تمایل به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال بین جوانان آمریکایی در حال افزایش است بطوری که نظرسنجی هریس در ماه مارچ نشان داد که تنها 7.5 درصد از پاسخ دهندگان در آن زمان چک های محرک خود را بر روی دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کردند.

صرافی ایرانی کارت

کسانی که سال گذشته اولین چک خود را بر روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کردند حالا سود های خیلی خوبی دریافت کردند.

بنظر شما چند درصد از مردم ایران بر روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کردند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا