اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

1.2 میلیارد دلار بیت کوین جابجا شد

1.2 میلیارد دلار بیت کوین جابجا شد

به گزارش زوم ارز، دو تراکنش بزرگ در بلاکچین بیت کوین ظاهر شد و همین دو تراکنش به ریکاوری بازار کمک کردند و قدیمی ترین ارز دیجیتال جهان توانست افزایش قیمتی 7 درصدی را تجربه کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس داده های ربات توییتری Whale Tracker دو کیف پول ناشناخته در مجموع بیش از 1.2 میلیارد دلار بیت کوین انتقال دادند و هر دو کیف پول یعنی کیف پول فرستنده و کیف پول دریافت کننده ناشناخته هستند.

اولین تراکنش به ارزش 736 میلیون دلار در ساعت 11:11 صبح به وقت جهانی در زنجیره ظاهر شد و به کیف پولی فرستاده شد که در حال حاضر فقط وجوه دریافتی را در خود نگه می‌دارد و هیچ تراکنش اضافی قبل یا بعد از آن وجود ندارد.

کوین کده

کیف پول فرستنده نیز قبلاً متوجه دریافت هیچ تراکنش ثبت شده دیگری نشده و هیچ وجهی به جز آنهایی که قبل ارسال شده‌اند در خود ندارد.

تراکنش دوم از یک کیف پول با تعداد بیشتری ورودی از آدرس های مختلف بلاکچین انجام شد اما آدرس کیف پول گیرنده یک آدرس خالی دیگر است که تنها یک تراکنش در آن ثبت شده است.

به احتمال زیاد، این دو تراکنش بخشی از یک انتقال وجه داخلی یا یک صرافی OTC بودند چرا که هر دو آدرس هیچ برچسب مبادله ای ندارند.

بیشتر بخوانید:  طرح جامع ارز های دیجیتال در مجلس قرائت می‌شود

افزایش فعالیت کیف پول ها در بلاکچین بیت کوین می‌تواند با شکست الگوی فنی قوی که این ارز دیجیتال در اوایل روز ایجاد کرد مرتبط باشد؛ بیت کوین از یک خط روند 14 روزه عبور کرد که به عنوان پشتیبان روند نزولی محلی فعلی پس از جهش از خط پایین یک wedge در حال سقوط عمل می‌کرد.

بنظر شما همراهان زوم ارز اصلاح قیمت بیت کوین به پایان رسیده است؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا