صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

15 میلیون ماتیک به کیف پول نهنگ اتریوم واریز شد

15 میلیون ماتیک به کیف پول نهنگ اتریوم واریز شد

به گزارش زوم ارز و بنا به توییت‌های اخیر که توسط سرویس ارائه دهنده‌ی داده‌های آن چین WhaleStats منتشر شده‌اند، نهنگ‌های بزرگ اتریوم به خرید حجم‌های هنگفت از توکن بومی پالیگان، ماتیک، ادامه می‌دهند. این در حالی است که طی دو روز اخیر، این کوین بیش از 26 درصد رشد داشته است و در مجموع از ابتدای هفته، رشد بسیار چشم‌گیری را تجربه کرده است،

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با توجه به گزارشاتی از سوی WhaleStats، طی شبانه روز گذشته، نهنگی با عنوان BlueWhale0072 دو تراکنش، که طی هر کدام 10 میلیون و حدود 4.7 میلیون توکن ماتیک تصاحب کرد، انجام داده است. روی هم رفته، این دو خرید حدود 8.7 میلیون دلار برای این نهنگ هزینه داشته‌اند.

همانطور که پیش‌تر توسط U.today پوشش داده شد، طی 6 هفته‌ی اخیر از ابتدای ماه می، نهنگ‌ها به شدت در حال خرید ماتیک بوده‌اند. با انجام این خریدها، این نهنگ‌ها موجودی کیف پول خود، که از صد میلیون تا یک میلیارد توکن متغیر است، را 9 درصد افزایش داده‌اند.

این خرید، بزرگترین انباشت توکن ماتیک از ماه نوامبر تاکنون به شمار می‌رود. طی هفته‌ی گذشته، این توکن حدود 70 درصد رشد از خود نشان داده و طی دو روز گذشته، بیش از 26 درصد افزایش قیمت را به خود دیده است.

بیشتر بخوانید:  پیش بینی 115000 دلاری قیمت بیت کوین

حال، در زمان نگارش این خبر، توکن بومی شبکه‌ی پالیگان با رشدی 1.2 درصدی در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 0.6009 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا