اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

روند اهدای ریپل به بنیانگذار سابق خود پایانی ندارد

بنا به گزارش ربات ردیاب محبوب دنیای ارز های دیجیتال یعنی Whale Alert، طی 10 ساعت گذشته شرکت ریپل لبز که شرکت مادر رمز ارز XRP می‌باشد یک میلیارد واحد دیگر از این رمز ارز را آزاد کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

علاوه بر این، این شرکت 182.3 میلیون واحد توکن XRP را به کیف پول بنیان گذار و مدیر ارشد فناوری سابق خود یعنی جد مک کلب منتقل کرده است.

ریپل به طور منظم به آزاد سازی ذخایر توکن XRP ادامه می‌دهد و بنا به توییت هایی که اخیراً منتشر شده آنها مجدداً دست به این کار زده‌اند.

کوین کده

این توکن های رمزنگاری شده طی سه بخش آزاد شدند و در بخش اول 500 میلیون واحد و در بخش دوم 400 میلیون واحد و نهایتاً در بخش سوم 100 میلیون واحد توکن XRP آزاد شد و اگر قیمت این توکن را 0.73 دلار در نظر بگیریم، این یک میلیارد واحد آزاد شده ارزشی در حدود 760 میلیون دلار دارد.

نهصد میلیون از توکن های آزاد شده سپرده گذاری و قفل شدند و صد میلیون دیگر برای استفاده بیشتر به کیف پول ریپل ارسال شدند.

به عنوان یک قاعده کلی، بخشی از توکن هایی که قفل نمی‌شوند، برای حمایت از نقدینگی XRP به مشتریان ریپل، موسسات مالی و صرافی های دیجیتال ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید:  بررسی روند پرونده کریپتولند

ریپل طی این سال ها در آغاز هر ماه یک میلیارد واحد توکن XRP را آزاد می‌کند.

فردی که همراه با کریس لارسن شرکت ریپل لبز که در ابتدا Opencoin نام داشت را راه اندازی کرد و به عنوان اولین مدیر ارشد فناوری آن شناخته می‌شود جد مک کلب است که مجدداً بخش بزرگی از توکن های XRP را دریافت کرده است.

طی یک انتقال، مقدار سرسام آور 182.3 میلیون توکن از سوی ریپل به کیف پول tacostand جد مک کلب ارسال شد و این موضوع بخشی از توافق نامه تسویه حساب بین ریپل لبز و جد مک کلب است و آنها باید پرداختی منظم به او داشته باشند.

در زمان نگارش این خبر این توکن هایی که به او اهدا شدند ارزشی در حدود 138 میلیون دلار دارند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا