اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های به اشتراک گذاشته شده از سوی @shibburn، طی 48 ساعت اخیر، جامعه‌ی بزرگ شیبا حدود یک میلیارد میم کوین از کل ذخیره‌ی در چرخه‌ی بازار حذف کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در همین زمان، یک نهنگ حجم بزرگ جدیدی از شیبا اینو را خریداری کرده است.

بنا به توییت‌های به اشتراک گذاشته شده از سوی سرویس یاد شده، طی 24 ساعت گذشته، جامعه‌ی شیبا در مجموع 948.6 میلیون توکن شیبا به کیف پول‌های مرده انتقال داد.

کوین کده

طی 24 ساعت ابتدایی، آن‌ها حدود 607 میلیون توکن حذف کرده‌اند، سپس 341 میلیون توکن دیگر به کیف پول‌های غیرقابل استفاده ارسال شد و برای همیشه در آنجا حبس شد.

با تبدیل شدن به دلار آمریکا، 950 میلیون شیبا اینو در فیات، به اندازه‌ی آن مقدار در رمز ارز، چشم‌گیر نیست و تنها معادل حدود 11000 دلار می‌شود.

در حالی که برخی تمام تلاش خود را جهت توکن سوزی هرچه بیشتر از شیبا اینو انجام می‌دهند و امید به دیدن رشد قیمتی شدید دارند، نهنگ‌ها به خرید شیبا در افت قیمتی و فروش آن پس از دیدن کمی رشد، ادامه می‌دهند.

بنا به داده‌های WhaleStats، یک سرمایه گذار بزرگ اتریوم، با کیف پول BlueWhale0073، معادل 1.4 میلیون دلار شیبا اینو، یعنی حدود 110 میلیارد از این میم کوین، خریداری کرده است.

بیشتر بخوانید:  افت محسوس علاقه بین خریداران NFT ها

تا این لحظه، این نهنگ بخش بزرگی از شیبا اینو خریداری شده‌ی خود را فروخت؛ چرا که این میم کوین، کم‌حجم‌ترین دارایی پورتفوی وی به شمار می‌رود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا