اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه یک شبه به گنج رسیدن، توکن‌های NFT

راه یک شبه به گنج رسیدن، توکن‌های NFT

به گزارش زوم ارز، یک دانشجوی اندونزیایی با فروش توکن های NFT در پلتفرم  OpenSea که در واقع سلفی هایی بود که وی ثبت کرده حالا میلیونر شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سلطان گوستاف الغزالی دانشجوی 22 ساله علوم کامپیوتر از سمارنگ اندونزی، نزدیک به 1000 عکس سلفی را به توکن NFT تبدیل کرده و به فروش رسانده است و به گفته غزالی، او به مدت پنج سال یعنی از 18 الی 22 سالگی از خود عکس می‌گرفته تا روند فارغ التحصیلی خود را ثبت کند.

سلفی های غزالی در حالت نشسته یا ایستاده مقابل رایانه‌اش گرفته می‌شد که بعداً این سلفی‌ها به توکن NFT تبدیل شد و در دسامبر 2021 در پلتفرم OpenSea بازگذاری شد و این هنرمند قیمت هر سلفی را 3 دلار تعیین کرد و انتظار کسب درآمد جدی از تصاویر خود را نداشت و در این خصوص گفت:
شما هرکاری با عکس های من می‌توانید بکنید اما لطفا از آنها سوءاستفاده نکنید چرا که والدینم از من ناامید خواهند شد؛ من به شما ایمان دارم، پس لطفا مراقب عکس‌های من باشید.

کوین کده

برخلاف انتظارات، مجموعه توکن های  NFTغزالی منفجر شد چرا که اعضای برجسته توییتر کریپتویی با خرید و بازاریابی پیشنهادات، حمایت خود را نشان دادند.

بیشتر بخوانید:  ارزش کل USDC به 50 میلیارد دلار رسید

یکی از توکن های NFT غزالی به قیمت 0.247 واحد اتریوم معادل 806 دلار در 14 ژانویه به فروش رفت و این کارآفرین جوان با ارائه برخی اطلاعات درباره سلفی‎‌های خود به کمیاب بودن آنها می‌افزاید.

تاکنون غزالی 317 واحد اتریوم معادل بیش از 1 میلیون دلار از این مجموعه توکن  خود درآمد کسب کرده و روزهای رویایی را سپری می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا