اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

5.1 میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

5.1 میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

به گزارش زوم ارز، شبکه‌ی کاردانو به دستاورد جدید بیش از 5 میلیون آدرس در این شبکه، با افزایش سالانه‌ی 48 درصدی، دست یافت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در ماه مارچ 2021، تعداد آدرس‌های روی شبکه‌ی کاردانو به حدود 2.6 میلیون می‌‌رسید. با مقایسه‌ی هر دوی آمار ارزش قفل شده و تعداد هولدرها، می‌توان به وضوح رشد تعداد آدرس‌ها پس از عرضه‌ی فناوری قراردادهای هوشمند برای کاردانو را مشاهده کرد.

به لطف تقاضای بالا برای دیفای، کاردانو می‌تواند یک رشد ثانویه، از نظر توسعه و رشد فاندامنتال، تجربه کند. ما می‌توانیم به وضوح تحرک پیش از معرفی فناوری در هم گسیخته‌ی جدید را ببینیم، از آنجایی که قیمت کوین کاردانو، از پس از روند گاوی سال 2017، تغییرات ریزی را تجربه کرد.

کوین کده

پس از عرضه‌ی فناوری جدید قدرت گرفته از کاردانو، طی یک ماه، کوین آدا حدود 200 درصد رشد را تجربه کرد. اما تاثیر این معرفی روی قیمت بیشتر بر اساس هیجانات و موقت بود، که کاردانو را به یک دارایی بیش از حد خریداری شده تبدیل کرد. با پیدا شدن عدم تعادل بین اوردرهای خرید و فروش، بازار نتوانست فشار فروش را پوشش دهد، در نتیجه این رویداد منجر به سقوط این دارایی به نقاط افت جدید شد.

بیشتر بخوانید:  خریداران در تله افتادند!

نسبت به زمان معرفی قراردادهای هوشمند، کاردانو بیش از 70 درصد افت کرده است. اما به لطف تعداد افزایشی راه حل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز روی شبکه، در هفته‌های پایانی معامله، این ارز می‌تواند بیش از 40 درصد از افت خود را بازیابی کند.

در زمان نگارش این خبر، پس از رسیدن به اوج مقطعی 1.25 دلار، کاردانو در سطح قیمت 1.15 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا