اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 50% قیمت Dogecoin 😉

salamcrypto

قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته 50٪ افزایش یافته است و آن را جز صد ارز برتر بازار قرار گرفت.

DOGE ارقام زیادی را در این حرکت رو به رشد مشاهده می کند و بر طبق CoinGecko ، حجم معاملات این ارز طی روز گذشته به بیش از 700 میلیون دلار رسید.

حرکت رو به رشد Dogecoin بسیاری از سرمایه گذاران را شوکه کرده است. همین دیروز ، برخی از طرفداران Ethereum Classic در توییتر بودند که می گفتند ETC برای تلنگر Dogecoin از نظر سرمایه بازار مقدم است. اکنون DOGE در هنگام رتبه بندی بسیار بالاتر از ETC است.

Dogecoin بالاتر خواهد رفت…

در حالی که این حرکت رو به رشد افراد بسیاری را متعجب کرده است ، لازم به ذکر است که DOGE مدتهاست که در بازارهای گاوی (صعودی) قبلی رشد چشمگیر قیمت داشته است. به دلایلی  DOGE هر چند سال یک بار رشد بسیار شدیدی انجام می دهد و در برابر دلار آمریکا و حتی گاهی اوقات در برابر بیت کوین به بالاترین قیمت ها می رود.با قیمت های کنونی ، DOGE با بالاترین قیمت نسبت به معاملات فوریه 2018 معامله می شود.در حال حاضر سرمایه بازار DOGE نزدیک به 1 میلیارد دلار است.

با فرض اینکه Dogecoin مسیری مشابه با آنچه در چرخه های گاوی (صعودی) قبلی طی کرده است را دنبال می کند ، برخی تصور می کنند که جای اجرا دارد.

بیشتر بخوانید:  ساخت اولین خودپرداز ملی برای ارز های دیجیتال

ایلان ماسک ؟

این افزایش قیمت پس از آن آغاز می شود که ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس ، توییتی آمیخته به طنز در مورد این ارز رمزنگاری شده زد.پگرچه بعید است بنیانگذار تسلا واقعاً Dogecoin را خریداری کند ، اما توییت های وی تأثیرات ملموسی در بازار DOGE داشته است. به عنوان مثال ، پس از اینکه او یک یادداشت در مورد DOGE را توییت کرد ، قیمت ارز رمزنگاری شده در مدت زمان چند ساعت حدود 20٪ افزایش یافت. این ارز رمزنگاری شده به تعدادی دیگر از توییت های وی در مورد موضوع نیز واکنش نشان داده است.

به نظر می رسد ماسک یکی از طرفداران فرهنگ ارز رمزنگاری شده است و اغلب اظهار می دارد که ارز رمزنگاری ، مورد علاقه وی است.

منبع : نیوز بی تی سی


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا