اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

50 میلیارد شیبا اینو در دستان نهنگ اتریوم

50 میلیارد شیبا اینو در دستان نهنگ اتریوم

به گزارش زوم ارز، موسسه‌ی ردیاب رمز ارز WhaleStats گزارش کرد که ساعاتی پیش، یک نهنگ بزرگ اتریوم 49.65 میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

داده‌های اضافه‌تر از سوی اتراسکن نشان می‌دهد که بیش از دو هفته پیش، این سرمایه گذار توکن اتریوم، میزانی مشابه از شیبا اینو را خریداری کرده بود. در زمان نگارش این خبر، این سرمایه گذار بیش از 4.4 تریلیارد شیبا اینو نگهداری می‌کند.

اتراسکن نشان داد که طی چند ماه اخیر، این کاربر به دفعات متعدد خریدهایی از شیبا اینو انجام داده است. وی امروز حدود 1 میلیون دلار در شیبا اینو سرمایه گذاری کرد.

کوین کده

تراکنشی که 17 روز پیش رخ داد نشان می‌دهد که در آن زمان این فرد کمی بیش از این حجم، حدود 56 میلیارد توکن از این میم کوین، خریداری کرد.

بنا به داده‌های اتراسکن، این سرمایه گذار تراکنش‌های 50 میلیاردی و 70 میلیاردی از این میم کوین انجام داده است. هرچند، 33 و 35 روز گذشته، وی 200 میلیارد و 100 میلیارد شیبا اینو طی تراکنش‌های یکتا از کیف پول خود منتقل کرده بود.

در زمان نگارش این خبر، میزان دارایی کیف پول این فرد حدود 4 تریلیارد توکن شیبا اینو است. این مقدار، برابر حدود 97 میلیون دلار می‌شود.

بیشتر بخوانید:  کاهش تمایل مردم به سرمایه گذاری و آشنایی با ارز های دیجیتال

در روز ششم مارچ، U.today گزارش کرد که یک نهنگ ناشناس اتریوم حدود 42 میلیارد توکن شیبا اینو، به ارزش حدود 1 میلیون دلار به دست آورد.

4 روز پیش، مدیر سینماهای زنجیره‌‌ای AMC، آدام آرون، در توییتر اعلام کرد که پس از ماه‌ها شایعه و درخواست از سوی کاربران، در نهایت کمپانی شروع به پذیرش توکن‌های دوج کوین و شیبا اینو با سرویس پرداخت BitPay کرده است.

هرچند، همکاری‌های بزرگی مانند مورد ذکر شده، تاثیر خاصی روی قیمت این توکن نداشتند. در لحظه‌ی نوشتن این  خبر، شیبا اینو با افت 1.3 درصدی در شبانه روز اخیر، در سطح قیمت 0.000022 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا