اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

95 میلیون شیبا اینو طی 24 ساعت به آتش کشیده شدند

95 میلیون شیبا اینو طی 24 ساعت به آتش کشیده شدند

به گزارش زوم ارز، ارتش شیبا اینو به انتقال حجم‌های بزرگ شیبا اینو به کیف پول های مرده ادامه می‌دهد. طی توکن سوزی اخیر، حدود 100 میلیون از این میم کوین سوزانده شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در همین حال، مجموعه‌ی توکن سوزی برجسته، که برای بسیاری از نهادهای توکن سوزی دیگر الهام بخش بود، اعلام کرد که آن‌ها دارایی شیبا اینو خود را فروخته‌اند و در حال خروج از کمپین شیبا اینو خود هستند.

کاربر توییتر با شناسه‌ی shibburn، که داده‌های توکن سوزی شیبا اینو را از وبسایت خود، به طور منظم، به اشتراک می‌گذارد، در توییتی نوشته است که از صبح روز گذشته، در مجموع 95 میلیون توکن میم به آدرس‌های جهنمی ارسال شدند و به طور همیشگی در آنجا محبوس شدند.

کوین کده

مدیرعامل Bigger Entertainment، استیون کوپر، در توییتر اعلام کرد که وی و تیم کمپانی وی، که از اواخر اکتبر سال گذشته، بیش از یک میلیارد توکن شیبا اینو سوزانده‌اند، در حال پایان دادن به کمپین توکن سوزی شیبا اینو خود هستند.

به عنوان دلیلی برای این اقدام تند، کوپر به “اتفاقات اخیر” اشاره کرد. در ماه‌های گذشته در سال جاری، وی در توییتی نوشت که اقدام وی برای سوزاندن شییبا اینو توسط فروش بلیت‌های 5 دلاری برای دورهمی‌های زنده روی یوتیوب، با واکنش‌های منفی از سوی جامعه‌ی شیبا اینو مواجه شده است و اتهاماتی مبنی بر کلاهبرداری به سوی آن‌ها روانه شده است.

بیشتر بخوانید:  به روزرسانی جدید بیت کوین

در این توییت، کوپر فاش کرد که امشب آن‌ها توکن سوزی های باقی مانده را انجام خواهند داد. کوپر تاکید کرد که این اعلامیه، ارتباطی با دروغ آپریل نداشته است، هرچند برخی از کاربران باور دارند که این، دقیقا یک دروغ آپریل است، از آنجایی که هیچ چیزی، مرتبط با شیبا اینو و توکن سوزی، از وبسایت این کمپانی حذف نشده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا