دسته‌بندی نشده

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی – امروز 22 مهرماه 1399

salamcrypto

تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99 ، هفته گذشته کاردانو بین دو قیمت 0.08998 تا 0.11427 دلار معامله شد. به طور کلی روند کاردانو یک روند رو به رشد و صعودی بود. به دنبال حرکت افزایشی بیت کوین این آلت کوین نیز رشد فوق العاده ای داشت. اگر بیت کوین به رشد خود ادامه دهد قطعاً کاردانو نیز رشد خواهد کرد. کاردانو رتبه 9 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. در ادامه این ارز را از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در تحلیل تکنیکال از آن استفاده می‌شود خطوط حمایت و مقاومت است که از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اولین خط مقاومتی که کاردانو هم اکنون با آن درگیر است سطح 0.11290 دلار است. کاردانو روز گذشته این مقاومت را شکست اما قیمت بالای این سطح تثبیت نشد و دوباره ریزش داشت. اگر کاردانو موفق شود این سطح را با موفقیت شکست دهد تارگت بعدی کاردانو 0.11720 دلار خواهد بود که البته دور از ذهن نخواهد بود. در چند روز گذشته همبستگی مثبتی بین بیت کوین و کاردانو دیده شده است، پس اگر بیت کوین ریزش داشته باشد قطعاً کاردانو را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در ادامه نمودار شمعی کاردانو را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99
تحلیل کاردانو 99.7.22

دو خط مکدی و سیگنال هنوز سیگنال خرید نداده‌اند. شاخص RSI از سطح ۵۰ به سمت بالا درحرکت است که خود نوعی سیگنال خرید است. میانگین متحرک ۹ روزه نیز روندی افزایشی را نشان می‌دهد.


تایم فریم روزانه

تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99
تحلیل کاردانو 99.7.22

در این تایم فریم خط روندنزولی شکسته شده و بالای یک خط روند صعودی قرار داریم. دو خط مکدی و سیگنال نیز در شرایط نسبتاً خوبی هستند. شاخص RSI پایین سطح ۷۰ قرار دارد و در یک نگاه کلی شرایط خوبی را نشان می‌دهد. کندل های روزانه همچنان درگیر ابرکومو هستند اما دو خط conversion و baseline ایچیموکو همچنان در وضعیت خوبی قرار دارند.

بیشتر بخوانید:  هنوز شرط بندی های وال استریت با DOGE انجام نشده است.

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99
تحلیل کاردانو 99.7.22

در تایم فریم ۴ ساعته کندل ها بالای ابرکومو قرار دارند، همچنین دو خط conversion و baseline در شرایط خوبی هستند. شاخص RSI در حال شکست سطح ۷۰ است که نشانه خوبی است. همچنین دو خط مکدی و سیگنال نیز روندی افزایشی و روبه رشد را نشان می‌دهند.


تحلیل فاندامنتال کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99

تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99
تحلیل کاردانو 99.7.22

حجم معاملات کاردانو هفته گذشته به ۹۲۳ میلیون دلار هم رسید اما دوباره ریزش داشت و روزگذشته معادل ۸۲۱ میلیون دلار بود. ارزش بازار کاردانو نسبت به هفته گذشته حدود ۵۳۰ میلیون دلار افزایش داشت. شاخص NVT نشان می‌دهد که کاردانو ارز مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت است البته اگر به‌موقع اقدام به خریدن این ارز کنید.


تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برای کاردانو برابر با ۴۲۱% است که رقم نسبتاً خوبی است. اوج قیمت کاردانو برابر با ۱٫۳۳ دلار و مربوط به ژانویه ۲۰۱۸ است. بقیه اطلاعات آماری راجع به کاردانو را می‌توانید در تصویر بالا ببینید.


تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99

شاخص FCAS عملکرد یک ارز را از لحاط فاندامنتال بررسی می‌کند و برابر ۸۹۵ است. این عدد جزو عملکردهای خوب دسته‌بندی می‌شود.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99

 

پروژه کاردانو به‌طورکلی پروژه ای به‌شدت قوی و کارآمد است .این ارز گزینه مناسبی برای سرمایه ‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت است. 

اگر تریدر کوتاه‌مدت هستید حتما نقاط ورود و خروج خود را به‌دقت انتخاب کنید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل کاردانو  ADA امروز 22 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا