اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هفته آینده، استیبل کوین Djed کاردانو راه اندازی خواهد شد

هفته آینده، استیبل کوین Djed کاردانو راه اندازی خواهد شد

شاهاف بار-گفن، مدیرعامل شبکه کوتی، به کاربران اعلام کرد تا برای راه اندازی Djed خود را آماده کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بر اساس به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته شده توسط شبکه کوتی، راه اندازی استیبل کوین الگوریتمی کاردانو، Djed، به شدت نزدیک‌تر شده است. کوتی، در توییتی به جامعه اطلاع داد که راه اندازی استیبل کوین به شدت مورد انتظار Djed، برای هفته آینده زمان‌بندی شده است.

حساب توییتر رسمی Djed با ریتوییت کردن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط حساب شبکه کوتی، اعلام کرد که استیبل کوین Djed تنها چند روز تا عرضه فاصله دارد. هرچند، هیچ جزییاتی پیرامون تاریخ دقیق ارائه نشده‌اند.

شاهاف بار-گفن، مدیرعامل شبکه کوتی، به کاربران گفت تا برای Djed آماده شوند و در روزهای آتی، انتظار اخبار هیجان انگیزتری را داشته باشند.

Djed، یک استیبل کوین الگوریتمی است که جهت قدرت بخشیدن به اکوسیستم کاردانو ساخته شده است. از زمان معرفی Djed در سال 2021، کوتی با تیم Input Output کاردانو جهت توسعه‌ی این استیبل کوین در حال همکاری بوده است. جهت فراهم کردن کاربرد مطلوب برای Djed، بیش از 40 قرارداد همکاری منعقد شده‌اند.

دیروز، صرافی سنگاپوری Bitrue اعلام کرد که به دنبال لیست کردن استیبل کوین Djed و شن، کوین ذخیره‌ی آن است.

طی روزهای آخر هفته، WingRiders، بازارساز خودکار و صرافی غیر متمرکز بر روی کاردانو، به بیانیه‌ای بزرگ از شبکه کوتی اشاره کرد.

شبکه کوتی در پست وبلاگ، پیرامون وضعیت Djed اطلاع رسانی می‌کند. در این پست نوشته شده است که هفته گذشته، پروسه‌ی هماهنگ سازی شاخص چین آغاز شد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا