اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اضافه شدن تب اختصاصی کریپتو به Google Finance

salamcrypto

ارز دیجیتال همچنان در کانون توجهات جهانی قرار دارد. کاربران گوگل فایننس اکنون فقط با یک کلیک می‌توانند سریع ترین قیمت ارز های رمز پایه را جمع بندی کنند.
گوگل فایننس قیمت ارز های دیجیتال را به دامنه finance.google.com اضافه کرده است. این بخش با عنوان ” کریپتو” اکنون در دسته ” مقایسه بازار ها” در کنار بازار های بورس معمولی و ارز های معمولی ظاهر می‌شود. در این بخش اطلاعات کلیدی قیمت گذاری برای ارز های رمزپایه مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش را ارائه می‌دهد.
شرکت آلفابت موسس گوگل علاوه بر گوگل پلتفرم ویدیویی یوتیوب را در اختیار دارد که به طور مداوم با ممنوع کردن محتوای آموزشی و خبری ارز دیجیتال، اغلب به ظاهر تصادفی کاربران دنیای ارز دیجیتال را آزرده است.  پس از اینکه یوتیوب تأیید کرد که اخبار دو نشریه بزرگ کوین تلگراف و کوین دسک مغایر با شرایط خدمات یوتیوب نیستند، اخبار آنها حذف نشد.
بازار ارز های دیجیتال طی سال گذشته توجه اصلی دنیا را به خود جلب کرده است و سرمایه گذاران و شرکت های زیادی شروع به سرمایه گذاری در این بازار کرده اند. مشارکت آنها به بازار ارز های دیجیتال کمک کرد که ارزش کل این  بازار از یک تریلیون دلار در ژانویه عبور کند. قبل از اصلاح قیمت ارزش کل بازار در فوریه به 1.7 تریلیون دلار نیز رسید. در زمان نوشتن این خبر، اررزش کل بازار ارز های دیجیتال بیش از 1.4 میلیارد دلار است.
معاملات خرد و سرمایه گذاری موسسه در دو الی سه ماه اخیر به سرعت در حال رشد است. به گفته هستر پیرس یکی از مدیران بورس اوراق بهادار آمریکا که به مادر ارز دیجیتال معروف است، با افزایش فعالیت موسسه ها و شرکت های بزرگی مثل تسلا و مسترکارت در دنیای ارز دیجیتال به قوانین شفاف تری نیازمندیم.با افزایش معاملات و صعودی شدن بازار، احتمالاً تقاضا برای قوانین شفاف تر بیشتر می‌شودف در این میان پیرس می‌گوید : دولت جدید بایدن می‌تواند چشم اندازی تازه به نظارت بر ارز های دیجیتال داشته باشد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  نظر نخست وزیر پیشین کانادا درباره ی بیت کوین

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا