اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تا سال آینده تقریباً 2 میلیون واحد اتریوم سوزانده خواهد شد!!

به روزرسانی اخیر شبکه اتریوم یعنی EIP-1559 مکانیزم کاملاً جدیدی برای سلب هزینه کارمزد خود ارائه کرده که ممکن است نحوه عملکرد اتریوم را کاملاً تغییر دهد و بنا به محاسبات دقیق ممکن است بازار فقط در سال آینده 1.8 میلیون واحد اتریوم را از دست بدهد.

سلام کریپتو

در حال حاضر تقریباً 16 هزار واحد اتریوم سوزانده شده است و برای شمارش میزان احتمالی اتر سوزانده شده در آینده خبرنگاران مکانیزم هزینه EIP-1559 که در شبکه اصلی اتریوم در سال 2015 فعال شد را پیاده کردند و مقدار کل اتر های سوخته شده 2.6 میلیون واحد کوین خواهد بود و اگر فرض کنیم که قیمت پایدار اتریوم 3 هزار دلار بوده است این بدان معناست که بازار در آن بازه زمانی 8 میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داده است.

مقدار قابل احتراق اتریوم از 10 می 2020 با اجرای مکانیزم سوزاندن هزینه فعلی محاسبه شد و طی یک دوره یک ساله 2936 میلیون بلاک با متوسط هزینه تراکنش در هر بلاک 1.13 اتریوم تولید شد و با همان فعالیت معاملاتی که یک سال پیش داشتیم در هر بلاک 0.89 اتر سوزانده می‌شود و متوسط زمان تولید بلاک 13 ثانیه یا 6628 بلاک در روز است.

در برخی از دوره ها مانند DeFi Summer هزینه متوسط تغییر می‌کند و پیشبینی میزان احتمالی اتریوم سوخته در بازه زمانی مشخص را دشوار می‌کند و میانگین 1.8 میلیون اتریوم با فرض هزینه تثبیت شده تئوریزه شد.

بیشتر بخوانید:  افزایش 19٪ قیمت ارزهای DeFi در 24 ساعت گذشته

در حال حاضر عرضه در گردش اتریوم سالانه 4.8 میلیون واحد کوین افزایش می‌یابد و نرخ تورم برای افزایش آن 4.39 درصد است و پس از به روزرسانی لندن، روند صدور اتریوم های جدید به تدریج کاهش خواهد یافت و با کاهش 38 درصدی این موضوع احتمالاً در سال آینده شاهد نرخ تورم 2.73 درصدی برای اتریوم خواهیم بود.

صرافی ایرانی کارت

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا