اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه اندازی اولین صندوق ارز دیجیتالی انجمن سرطان آمریکا

salamcrypto

انجمن سرطان آمریکا و The Giving Block یک صندوق تحقیقاتی جدید ایجاد کرده اند که کمک های مالی رمزنگاری را می پذیرد.

با همکاری شرکت کمک های مالی رمزنگاری The Giving Block ، انجمن سرطان آمریکا صندوق رمزنگاری را تأسیس کرده است که می خواهد تا اوایل سال 2021 حداقل 1 میلیون دلار برای تأمین وجه ابتکارات تحقیقاتی جمع آوری کند.

طبق اعلام انجمن سرطان آمریکا ، کمک های مالی برای تأمین بودجه تحقیقات سرطان در سال 2020 50٪ سقوط کرد و به کمترین میزان در این قرن رسید. افت شدید آن به تأثیر اقتصادی COVID-19 نسبت داده شد.

طبق انجمن سرطان آمریکا:

“مشارکتهای انجمن رمزنگاری کمک می کند تا بودجه تحقیقاتی مهم برای اکتشافات جدید و روشهای درمانی بهتر برای نجات جان بشریت کمک کند.”

اولین اهدا کننده رمزگذاری که 250،000 دلار یا بیشتر کمک می کند ، این امکان را دارد که صندوق را به نام خود یا یکی از عزیزان تغییر نام دهد. اهداکنندگان 10000 دلار یا بیشتر در دیوار افتخار صندوق ظاهر می شوند.

این صندوق کمک های مالی از جمله بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم ، لایت کوین، زد کش ، دلار جوزا ،توکنBAT  و لینک قبول می کند.

جف کلاس ، افسر ارشد موقت دیجیتال انجمن سرطان آمریکا ، گفت: “ما می خواهیم هرچه بیشتر افراد در این ماموریت به ما بپیوندند.” “برای انجام این کار ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که مردم می توانند در زمان مبارزه با سرطان ، کجا و چگونه انتخاب کنند.”

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک: صرافی Coinbase باید دوج کوین را لیست کند!

Giving Block پیشگام چندین طرح برای رفع شکاف بین خیرات و ارزهای رمزپایه بوده است. این شرکت در 18 دسامبر سال 2020 با Cointelegraph همکاری کرد تا اولین مسابقه Crypto’s Biggest Brain””  را برگزار کند ، که برخی از بزرگترین اسامی بلاکچین را برای حمایت از امور خیریه با موضوع بی خانمانی ، فاجعه گرسنگی کودکان ، تسکین سرطان و آموزش جمع کند. بزرگترین کمک مالی که به صورت ناشناس ارسال شده بود ، 5.6 بیت کوین یا تقریباً 186،000 دلار به ارزش امروز است.

منبع : cointelegraph.com

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا