اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تصمیم آمریکایی ها برای خرید 25 میلیارد دلار بیت کوین

salamcrypto

نظرسنجی جدیدی که در ایالات متحده برگزار شده نشان می‌دهد که آمریکایی ها می‌خواهند تا 40 میلیارد دلار از بسته 1.9 تریلیارد دلاری جو بایدن رییس جمهور جدید را برای بیت کوین هزینه کنند.
بیش از 60 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اظهار داشتند که تصمیم گرفته اند که چک های 1400 دلاری خود به جای بازار بورس در بازار بیت کوین سرمایه گذاری کنند.
انتظار می‌رود که آمریکایی های زیادی پس از به تصویب رسیدن بسته محرک 1.9 تریلیارد دلاری جو بایدن در هفته گذشته چک 1400 دلاری را دریافت کنند. نظرسنجی های جدید حاکی از آن است که بسیاری از این وجود ممکن است سر از بازار ارز های دیجیتال در بیاورند.
این نظرسنجی که امروز از Mizuho Securities منتشر شد تخمین می‌زند که تقریباً ده درصد از 400 میلیارد دلاری که مستقیماً به ساکنان ایالات متحده پرداخت خواهد شد می‌تواند صرف خرید بیت کوین و سهام شود. یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی میزوهو از 235 نفر با درآمد خانوادگی زیر 150 هزار دلار در سال نظرسنجی کرد و 40 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتن که این مبلغ را مستقیماً در بیت کوین و بورس سرمایه گذاری خواهند کرد و  61 درصد از این افراد گفتند که سرمایه گذاری در بیت کوین را به سرمایه گذاری در بورس ترجیح می‌دهند.
اکثر مردم یعنی 60 درصد سرمایه گذاری در بیت کوین را ترجیح می‌دهند و این معادل تقریباً 25 میلیارد دلار است. این رقم نشان دهنده 2 الی 3 درصد از ارزش کل بازار 1.1 تریلیارد دلاری بیت کوین است.
بایدن بسته 1.9 تریلیون دلاری خود را که به عنوان طرح نجات آمریکا شناخته می‌شود در 11 مارچ به امضا رساند. این بسته شامل 1400 دلار برای افراد با درآمد کمتر از 80 هزار دلار است.
بسیاری از مردم آمریکا قبلاً دریافت وجوه از طریق واریز مستقیم را گزارش کرده اند در حالی که دیگران منتظر چک های کاغذی خود از طریق پست هستند.
به نظر شما سروران پس از اینکه این بسته به طور کامل عرضه شد و مردم آمریکا در بیت کوین و آلت کوین ها سرمایه گذاری کردند این ارز دیجیتال تا چه حد دچار افزایش قیمت خواهد شد؟
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  ورود 100 میلیون کاربر آفریقایی به DeFi طی سه سال آینده

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا