صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته

تحلیل سه ارز سود ده ی 24 ساعت گذشته

تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته

حرکت صعودی که در چند روز گذشته در سراسر اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش بود، در 24 سپتامبر متوقف شد. زیرا اخبار مبنی بر ممنوعیت معاملات ارزهای رمز پایه توسط چین در شبکه های اجتماعی پخش شد و باعث سقوط ناگهانی قیمت بیت کوین از 45000 دلار تا 40700 دلار شد.

سلام کریپتو

پس از واکنش اولیه و مدت زمان کوتاهی برای درک اخبار بازار، معامله گران دوباره برای خرید در چندین آلت کوین اقدام کردند، که به برخی از ضررهایی که در اوایل روز مشاهده شد کمک کرد. در ادامه به بررسی سه مورد از آنها میپردازیم.

تحلیل تکنیکال تزوس XTZ 

تزوس که اخیرا بروز رسانی نرم افزاری شبکه خود را انجام داده، با رشد خوبی مواجه شده و روز گذشته هم 12 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

هم اکنون نزدیک سقف قیمتی خود در قیمت 7 دلار قرار دارد. اگر بتواند از سد مقاومت محدوده 7.21 تا 8.42 عبور کند و خط روند صعودی خود را حفظ کند، می تواند شرایط مساعد تری داشته باشد.

بازه زمانی 24 ساعته:

تحلیل تکنیکال تزوس XTZ بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال تزوس XTZ بازه زمانی 24 ساعته

بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل تکنیکال تزوس XTZ بازه ساعتی 1 ساعته
تحلیل تکنیکال تزوس XTZ بازه ساعتی 1 ساعته

تحلیل تکنیکال COTI

کوتی ارزی است که دیروز 12 درصد ریزش داشت اما با شروع امروز ریزش خود را جبران کرد و در حال حاضر قیمت آن 27 درصد نسبت به روز قبل بیشتر شده است. این ارز در حال حاضر در قیمتی قرار دارد که شش ماه پیش به آن واکنش نشان داد و دچار ریزش شد، که بالاترین قیمت ثبت شده برای کوتی می باشد.

صرافی کوینکده

هم اکنون در قیمت 0.6320 خرید و فروش می شود. باید دید که می تواند از این مقاومت عبور کند یا خیر. زیرا اندیکاتور MACD در سقف قیمت واگرایی تشخیص داده که احتمال اصلاح وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 1400

بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال تزوس COTI بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال تزوس COTI بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال CELR

ارزی که بر اساس رتبه بندی سایت کوین مارکت کپ، در رتبه 88 ام برترین ارزهای دیجیتال قرار دارد، در روزهای گذشته برخلاف ریزش بازار به حرکت صعودی خود ادامه داده و حتی سقف تاریخی خود را هم شکست.

شبکه سلر  c Bridge 2.0 را منتشر کرد.

شبکه سلر یکی دیگر از راه حل های مقیاس بندی لایه دو اتریوم است که در هفته های اخیر به دلیل توانایی آن در کاهش هزینه های معاملات از طریق استفاده از معاملات خارج از زنجیره، که به افزایش مقیاس پذیری و توان تراکنش شبکه خود کمک می کند، در حال افزایش است.

سلر هم اکنون با رشد 28 درصدی خود در روز گذشته به مقاومت محدوده 0.19 الی 0.23 واکنش نشان داده و همین طور حمایت مهم 0.10 را هم دارد. که عدد رندی هم هست و به تازگی شکسته شده. و درصورتی که ریزش بازار ادامه داشته باشد، این حمایت می تواند از ریزش بیشتر ارز سلر جلوگیری کند.

بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل تکنیکال تزوس CELR بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل تکنیکال تزوس CELR بازه زمانی 4 ساعته

بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال تزوس CELR بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال تزوس CELR بازه زمانی 24 ساعته

در پایان یادآوری این نکته ضروری است که این گزارشات صرفا بررسی بوده و نتیجه گیری کلی به عهده شخصی است که در بازار ارزهای دیجیتال در حال فعالیت می باشد.

منبع: زوم ارز

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا