اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قوانین سخت‌گیرانه‌ی ASIC رمز ارز را تحت تاثیر می‌گذارد

قوانین سخت‌گیرانه‌ی ASIC رمز ارز را تحت تاثیر می‌گذارد

به گزارش زوم ارز، هشدارهای جدید از سوی ASIC پیرامون برخورد مناسب با اینفلوئنسرهای مالی می‌تواند تاثیر چشم‌گیری بر صنعت رمز ارز در کشور استرالیا داشته باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برگه‌ی اطلاعات جدید ASIC به تله‌هایی اشاره می‌کند که اینفلوئنسرها و کمپانی‌هایی، که آن‌ها را استخدام می‌کنند، می‌توانند در آن‌ها گرفتار شوند، با تبلیغ آگاهانه یا ناآگاهانه‌ی محصولات تجاری است. جریمه‌هایی که برای عدم پیروی از هشدارها در نظر گرفته شده است می‌تواند به میلیون‌ها دلار برای کمپانی‌ها و تا 5 سال حبس برای افراد باشد.

یکی از موارد گیج کننده در قوانین جدید دقیقا با چیزی ارتباط دارد که تبلیغات را مقابل اطلاع رسانی بدون آسیب محصولات تجاری قرار می‌دهد. در روز 29 مارچ، بلاگر تجاری از Strong Money Dave Gow نوشت که “تقریبا نوشتن هر چیزی می‌تواند فردی را به سرمایه گذاری یا استفاده از هر محصول تجاری‌ای ترغیب کند.”

کوین کده

اندرو برگ، سناتور لیبرال استرالیایی، باور دارد که بین قوانین جدید ASIC و چگونگی قانون‌گذاری رمز ارز در استرالیا ناهماهنگی‌هایی وجود دارد. وی باور دارد که تحت قوانین فعلی، صنعت رمز ارز باید از این محدودیت‌ها مستثنی شود.

سناتور برگ طرفدار قانون‌گذاری شفاف‌تر برای ارزهای دیجیتال است. وی ماه گذشته طی هفته‌ی بلاکچین در استرالیا، یک لایحه‌ی بلندپروازانه مرتبط با DAOها معرفی کرد.

بیشتر بخوانید:  آیا دیگر توییت های ایلان ماسک تأثیری بر دنیای ارز های دیجیتال ندارند؟

به عنوان بخشی از پیمان شرکت‌های استرالیا، افراد اینفلوئنسر باید از چگونگی تبلیغ خدمات تجاری آگاه باشند، در حالی که شرکت‌ها نیز باید مراقبتی دقیق بر اینفلوئنسرهای استخدام شده‌ی خود داشته باشند، تا مطمئن شوند که هیچ قانونی زیر پا گذاشته نمی‌‎شود. این کمیسیون چند مورد مطالعاتی ارائه می‌کند، که اطلاعاتی فراهم می‌کنند که به شناسایی اینکه یک فرد یا کمپانی در حال تبلیغ خدمات مالی است، کمک می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا